master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

master20002    228

Co oni nie wymyślą już... Teraz o co chodzi z tym całym Krymem. Putin jest za mądry dla zachodnich polityków. To taki Gasparow polityki. Ciągle jest o jeden krok przed resztą. USA (nato) chciało budować bazę wojskową na Krymie pod samym nosem Rosji. Putin wiedząc co się święci ze strony masońskich stanów postanowił uruchimić tatarów. USA pompowało 20 mld dolarów na wywołanie zamieszek na ukrainie. Sponsorowali majdan, a mosad (nasze media nazwaly ich chwilowo separatystami) strzelał do protestujących. Pojawiał się z nikąd i rozpływał się nagle. Odnośnie ostrzałów cywili na wschodzie ukrainy, to gadałem z jednym ukraińcem z pod kijowa co ciągnie od nas auta na wschód. Mówił, że jaceniuk (żyd) wydał tajny rozkaz mobilizacji bojówek z zachodu kraju (czyt.banderowców) i jeżdżą oni na wschód, ostrzeliwują cywili, kręcą materiał dla zachodnich tv i wracają do siebie. W zeszłym roku do Polski przyjechało 300 tyś ukraińców. Róbmy tak dalej, a za 10-20 lat naszym zmartwieniem będą banderowcy tak jak islamiśći na zachodzie. Już tworzą jakieś manifestacje solidarności z ukrainą w większych miastach, a na nich podnoszą flagę bandery.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@dddddddddddddd z racji tego ze niebawem zbliżają się wybory prezydenckie, chciałbym się Ciebie zapytać bo widzę ze nie obojętny Ci jest los naszej ojczyzny i jako nieliczny widzisz co się dzieje, który z kandydatów na prezydenta jest wart głosu Polaka Patrioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli prawie wszyscy;d Zostaje RN i chyba Braun z tych co słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Chciałbym zobaczyć ten tytuł i artykuł w oryginale, a nie przetłumaczony przez SE kolaburujący z TVN. Myślisz, że władza zachowała się uczciwie nie zapraszając prezydenta jednego z największych mocarstw świata na takie święto? Przecież przy okazji takich rocznic nawiązuje się nić porozumienia, rozmowy itp. Ale tak to już jest w tym kraju, że jak Merkel powie nein to nasi z podkulonym ogonem jej słuchają. Pomijając już Putina skandalem było nie zaproszenie najbliższej rodziny Rotmistrza Pileckiego bo ponoć nie było już miejsc. Skandal!!! i żenujące zachowanie... Obserwując forum i twoje posty widzę, że kolega ma mocno piłsudczykowskie poglądy.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie rodziny Rotmistrza Pileckiego masz rację, to skandal .ps. co do moich poglądów  też się nie mylisz .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

pilsudczykowskie-  :lol:  :lol: ,fantazji wam nie brakuje,nie macie nawet zielonego pojecia jakie mial poglady, "ziuk" w grobie sie przewraca na mysl o takich nasladowcach. on cale zycie walczyl z rosja a wy byscie putinowi w tylek bez wazeliny weszli...

rodzin ofiar nikt nie zapraszal same mogly sie zglosic, jak ktos nie chcial to nie byl,sam syn rotmistrza w wywiadzie powiedzial ze mial inne plany.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To może nas, zwykłych zjadaczy chleba kolega uświadomi odnośnie tych poglądów? Co Ty piszesz o włażeniu putinowi? Trzeba poprostu trzeźwo oceniać sytuacje, włączyć myślenie a nie dać się ogłupiać propagandzie gorszej niż za PRL.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

dawniej [za stalina]to byli pozyteczni idioci. a teraz to nie wiem czy opcja rosyjska ma jakas specjalna nazwe -pewnie sami idioci wystarczy.

jak jestes ciekawy roznicy miedzy endecja a sanacja to sobie poszukaj -w szkole tego teraz nie ucza, mam starsze dzieci wiec jestem z programem szkolnym na biezaco.

niedlugo 80 rocznica smierci marszalka wiec pewnie w telewizji bedzie pelno  programow, sadze ze prawdziwy film o zyciu osobistym pilsudskiego  przebilby nawet bonda i greya.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Greya? Nie znam człowieka. Powiem Ci tak, czytałem sporo książek różnego nurtu. Pierwsze byłem zagorzałym zwolennikiem teorii głoszonej przez marszałka, później przyszła kolej na książki o endecji i jej działaczach, prezentowanej postawy zewnętrznej itd. Wyciągnąłem wnioski i jednak uznałem, że endecka postawa bardziej służyła dobru kraju. Sprawy osobiste między Dmowskim i Piłsudskim mnie nie interesowały. Ich też nie powinna dzielić, a jednak było inaczej.

Dołączam ciekawy wywiad z Marianem Kowalskim, poczytaj i napisz szczerze co o tym myślisz. Czy gość jest typem karka i koksa, tak jak go pokazują w TVN i GW.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Marian-Kowalski-kandydat-na-prezydenta-Komorowski-pcha-nas-w-kierunku-wojny,wid,17272841,wiadomosc.html?ticaid=114602


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

 Marian Kowalski dobrze robi że jeździ po blokadach i rozmawia z rolnikami. Ostatnio był na blokadzie to ludzie pytali sie co to za Ruch Narodowy i co to za facet. Tak że świadomość rolników jest znikoma. Nie wiedza o niczym czego nie zobaczą w TV.

Spotkanie było nagrywane tak że powinien byc filmik na stronie Lubelskiego Ruchu Narodowego na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

Rozmawiałem z kierownikiem rosyjskiego sowchozu,pytałem sie go o limity kwot mlecznych,wiecie co mi powiedział? "a kto krytykuje krowe za to że dobrze doi !!!,oczywiście śmiech z jego strony",a i jeszcze ceny tuczników(po przeliczeniu na nasze) w skupie 7,80zł za kg wagi żywej,jedynka do 180 kg wagi,no i oczywiście ropa po 2,30 zł za litr.Tak że ta Rosja wcale nie taka zła!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Tylko ceny niższe i ogólnie w wielu zawodach zarabia się więcej niż w Polsce. A i podatki dochodowe..... 13 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak za swoją średnią pensje kupi 148 kg szynki a rusek w ruskowie 27 kg !Polak kupi 900 litrów ropy a rusek 320l itrów .Jak oni mają kupować towary z Polski skoro by kupić byka ( waga żywa ) przeciętny rusek musi pracować 8 miesięcy ?


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

Jakie 900 litrów ropy? chłopie ja nie słyszałem o takich zarobkach (pojezdzij po kraju) ale takie rzeczy(zakłamanie) to tylko w Polsce (prezes 200tys a pracownik 1400 na reke i wychodzi piekna krajowa 4,5tys tylko tych drugich jest 95 proc!).Prawie trzy miliony polaków na emigracji za granicami kraju w najbardziej produktywnym wieku!.Strajki gurników,rolników!. W latach osiemdziesiątych ciągnik 912 (szczyt techniki 30 ton pszenicy) teraz john deere 80 km 300 ton pszenicy!!!. O czym tu dyskutować,a jeszcze jak wejdziemy do strefy euro to polski emeryt na np.kruzie dostanie 200 euro i co za to kupi?.Historia lubi sie powtarzać Lenin wybił burżuazje,Hitler żydostwo(bo oni mieli 80 proc kapitału narodowego we władaniu i sie bogacili kosztem społeczeństwa ) niedało sie żyć normalnym obywatelom tak jest i teraz.Moim skromnym zdaniem coś pęknie (prędzej czy pózniej). HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj