Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porównanie ciągników

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bigger

bigger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 19:23

Porównanie ciągników Witam bardzo serdecznie od jakiegoś czasu nie skutecznie próbuję znaleźć odpowiedź na moje pytania. Jestem zainteresowany zakupem jakiegoś nowego nie drogiego ciągnika do 60 tys złotych i w przedziale 30-60 km mocy trafiłem na takie oferty jak ursus 3512 lub 2812 wyglądający jak te z lat 90 ale nowy i Massey ferguson 350 lub 240 i tu zaczynają się moje pytania
1.Cena jest taka niska więc gdzie one są produkowane i w przypadku mf jak by było z częściami zamiennymi i gwarancją w naszym kraju ?
2.Tu pytanie do posiadaczy tych modeli jak się sprawa ma z jakością wykonania i awaryjnością tych modeli ?
3. Czy mogę go kupić w ramach młodego rolnika jako nowy sprzęt ale chyba tak bo to 2012r podobno .
4. Czy ten 3512 niczym się nie różni od tego z lat 90 (czy części będą pasowały)
5.Który z tych ciągników wypada najlepiej i który byście wybrali i czy w ogóle warto któryś z nich kupić ?
chodzi dokładnie o te ciągniki:
http://otomoto.pl/ma...55-A146626.html
.
http://otomoto.pl/ur...12-A146621.html
.
http://otomoto.pl/ur...55-A225279.html

dziękuję i pozdrawiam Bartosz

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Porównanie ciągników Dzisiaj, 10:53
  •  

#2 Share maciekc2

maciekc2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 20:14

Porównanie ciągników AD 1 cena niska bo może stały długo na składnicy to nie są podróby
AD2 miałem kiedyś 3512 tylko z kabiną bardzo fajny oszczedny w paliwie ciągnik do lekkich prac jest ok i jest mało awaryjny
AD3 jeśli rzeczywiście jest to nówka sprzęt to możesz
AD4 nie jestem pewien ale to jest to samo co te ursusy z lat 90 ja miałem 97 rocznik od nowości to różni się tylko wizualnie ,światła na błotnikach itp. a mechanicznie to to samo co lata 90 i ten MF
AD 5 warto cena niska jeśli są nowe silniki perkinsa w obu przypadkach oszczędne dobra alternatywa by zmienić stary sprzęt w gospodarstwie typu c 360 lub c 330,to na pewnom nie jest żadna chińszczyzna sam żałuję że sprzedałem swego 3512 dobry był ciągnik a rocznik 97 poszedł za 30 tyś.

#3 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 03 listopad 2012 - 20:15

Porównanie ciągników to 255 i 3512 sa ciagle produkowane???
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#4 Share Damianursus30

Damianursus30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 20:25

Porównanie ciągników właśnie kurde mi coś tu nie pasuje bo i ja się zastanawiałem nad nowym fergusonem bo niby zwrot będzie ale dowiedziałem się że mf(ursus 3512) zakończyli ich produkcje w 2009/10roku więc ja nie wiem co to jest bo nie są za drogie ale na 1 rzut oka to myśle że facet coś kombinuje z tymi ciągnikami hehe ale oferta interesująca :)

#5 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 21:06

Porównanie ciągników Dziwna sprawa z tymi ciągnikami, podejrzewam że są to odbudowane traktory, ale najlepiej było by zadzwonić do tego człowieka i się go po prostu zapytać, bo na pewno nie są to traktory prosto z fabryki ursusa lub mf.
KPZ "Zetor Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 03 listopad 2012 - 22:11

Porównanie ciągników Te traktory są robione prawdopodobnie w PAKISTANIE. http://www.google.pl...vyTQA3z-jxHgnDw

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 22:27

Porównanie ciągników Te Ursusy na pewno nie były produkowane na Polski wynek, dlaczego:
-brak pneumatyki
-brak korpusu pośredniego między skrzynią a tylnym mostem- w 3512 takie coś występowało, w 2812 już nie [ale on miał inne zwolnice]
-brak rozdzielacza hydrauliki zewnętrznej
-inne zaczepy
-inne reflektory w masce, inne lampy na błotnikach

Mogą to cofnięte egzemplarze które nie poszły na eksport do Afryki czy tam Afganistanu [gdzieś tam miały iść 3512] ale rok produkcji się nie zgadza bo to było co najmniej 2 lata temu.

Edytowany przez kris14, 03 listopad 2012 - 22:27.

#8 Share potok

potok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 09:46

Porównanie ciągników Rozmawiałem z dilerem tych ciągników chyba z Bełchatowa to powiedział że są produkowane w Brazylji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bigger

bigger

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 20:27

Porównanie ciągników z tego filmiku wynika ,że jednak Pakistan przynajmniej MF -

Edytowany przez bigger, 04 listopad 2012 - 20:31.

Dodaj odpowiedź