Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku.

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Slowik57

Slowik57

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 19:28

Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. Witam, mam pewien problem, z alternatorem w ciągniku. Ostatnio świeciła mi kontrolka ładowania niezależnie od obrotów silnika, wymieniłem szczotki. Na wolnych obrotach kontrolka czasami się świeci lecz przy przygazówce gaśnie. Po wyłączeniu kluczyka i zapalonym ciągniku kontrolka od ładowania żarzy się. Na wolnych obrotach napięcie wynosi około 13,30 V (około, jutro dam nowy odczyt) przy podniesieniu obrotów do 1000 wynosi 14,30 V. Czy wszystko jest z tym alternatorem ok ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. Dzisiaj, 17:13
  •  

#2 Share romet737

romet737

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 19:46

Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. U mnie w 3512 też się żarzy po wyłączeniu kluczyka na zapalonym silniku,ale ładowanie jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. Dzisiaj, 17:13
  •  

#3 Share rjurczyk

rjurczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 20:12

Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. z ta kontrolka tak jest jak wyłączysz stacyjkę, a do tego jak wciśniesz hamulec to zapali sie mocno, normalnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 13 kwiecień 2012 - 20:18

Mf 255 - alternator, kontrolka żarzy się przy wyłączonym kluczyku. Całkiem normalne zjawisko.

Temat wyczerpany. Zamykam.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv