Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share miti199444

miti199444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:14

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Zamówiłem w styczniu proxime power 90 i dałem juz zaliczę. Czy mógłbym zmienić teraz na forterrę 90 ? Ciągnik miał byc na maja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Dzisiaj, 11:43
  •  

#2 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:19

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Spokojnie ja wymieniłem Proxe Plus na inną ;D Nie ma w ogóle problemu tak mi powiedział diler

#3 Share sony5

sony5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 marzec 2012 - 20:26

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę najlepiej jak się dowiesz od dilera czy to jest możliwe są ludzie i ludziska ale myślę że jest możliwość zamiany

#4 Share miti199444

miti199444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:28

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Ursus11 a długo po zamówieniu zmieniałeś?

#5 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:48

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę zamienić pewnie można bo ktoś inny weźmie ten traktor ale Ty znów będziesz czekał 3-4 miesiące

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Dzisiaj, 11:43
  •  

#6 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 21:10

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę my zmieilismy z proximy na prox plusa i dodatkowy mies czekaliśmy i bez opon szerszych tak jak chcieliśmy, jedyny mankament tej zamiany
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

#7 Share miti199444

miti199444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 21:43

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Kurde chyba sie za późno obudziłem :/ a czemu nie było szerszych?

#8 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 20:11

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Ja zmieniłem około 2 tygodnie po zamówieniu. Bo okazało sie że bede musiał czekać na nią około 6 miesięcy to powiedziałem im żeby sie w głowe pukneli. Pojechałem do dilera za telefon do zetora i znalazła sie jeszcze jedna sztuka Plusa 100 (zmiana na dużo lepsze wyposażenie) nie kupionego i po tygodniu stała u dilera a u mnie bedzie jutro ;d

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 11:23

Czy po zamówieniu u dilera proximy power moge zmienić na forterrę?ę Najlepiej spytac swojego dealera, to tylko i wylacznie jego decyzja