Zaloguj się, aby obserwować  
maybe

Case JX 60

Polecane posty

maybe    0

Witam!

Rozważam zakup ciagnika Case jx 60. Czy ktoś z użytkowników tego ciągnika mógłby mi napasać jak się sprawuje, ile średnio spala? Podobno są dwa rodzaje silników w tej wersji 3 lub 4 cylindrowy, który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ciągnik ma być nowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedelowy    0

Rozmawiałem z 3 użytkownikami takich ciągników (2 NH). Właściciel Case 3 cyl bardzo go chwalił, natomiast posiadacze 4 cyl NH już niekoniecznie. Jeden z nich mowił, że silnik strasznie mułomaty, słaby i sporo pali. Dopiero po gwarancji jak go podkręcił miało się poprawić. Drugi narzekał, że instalacja mu się pali, ogólnie mówił, że już NH nie kupi. Z tego co słyszałem teraz już tylko na 4 cylindrach klepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe    0

A ciągnik ma być nowy ??

tak

Edytowano przez maybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

teraz juz nie ma 3 cylindrowych, kiedyś były słabsze, ale teraz mają większą pojemność ina turbinę i intercooler, średnio w letkich pracach czyli np. z ładowaczem pali ok 5-7 litrów na godz. a i nie porównuj case do nh te ciągniki tylko z wyglądu sa do siebie podobne ale cała reszta jest inna, instalacja w case się na pewno nie pali i mocy tez im nie brakuje no chyba ze ktoś myśli ze do 60 km można zaczepiać maszyny przewidywane do 120 km to na pewno zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jakoś TD mam i mi się instalacja nie pali a mocy ma wystarczająco w końcu to 59 km w 3 cyl i jest bardzo oszczędny. Case a TD niczym się nie różni ta sama elektryka przynajmniej jak patrzyłem w serii JX60 tyle ze case miał 4 cyl. i one nie mają turbo chyba że teraz zaczęli montować turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jero26    0

Mój case jx 60 do 1500 obrotów powoli rosną obroty dopiero po osiągnieciu 1500-1600 dostaje przyśpieszenia czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pr00s0p    0

Ja posiadam jx 80 i mniej więcej mam tak jak kolega wyżej. Czuć to nawet na drodze z pusta przyczepą. Gdy dam mu ostro gazu przyśpiesza aż wgniata w fotel. Przy orce tego nie widać aż tak ale poniżej 1500 nie ma zabardzo co nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj