Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas matador standard problem z rozdzielaczem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 23:25

claas matador standard problem z rozdzielaczem Witam, mam pytanie odnośnie rozdzielacza w claas matador, chodzi o to że na zwiększaniu obrotów na młocarni wajcha rozdzielacza musi być cały czas w położeniu na zwiększanie bo jeżeli ją cofne na środek to obroty powoli spadają dotyczy to również przyspieszacza jezdnego, czy to jest normalny objaw czy też uszkodzony jest rozdzielacz lub ten zawór od przestawiania na napęd lub młocarnie znajdujący sie pod rozdzielaczem, mam nadzieje że dosyć jasno wytłumaczylem. Prosze bardzo o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas matador standard problem z rozdzielaczem Dzisiaj, 22:24
  •  

#2 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 23:49

claas matador standard problem z rozdzielaczem z tego co piszesz to rozdzielacz jest padnięty przepuszcza na sekcji olej i dla tego musisz trzymać żeby nie schodził z obrotów ten zawór to nie ma raczej nic do tego bo on kieruje olej na siłownik maszyny lub przyspieszacz. a jeszcze jedno siłowniki są suche nie puszczają oleju

#3 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 08:19

claas matador standard problem z rozdzielaczem jedynie co to wydmuchuje mi oringi na przyśpieszaczu i tam cieknie ale to pewnie przez to że problem jest z rozdzielaczem i olej cały czas tam pompa musi tłoczyć

#4 Share RAFAELOS

RAFAELOS

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 10:48

claas matador standard problem z rozdzielaczem rozdzielacz musisz rozebrać i wymienić zawory takie grzybki, od razu sprawdź czy niema opiłków w rozdzielaczu bo dalej bedzie przepuszczać,przy okazji wymień filtr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 13:55

claas matador standard problem z rozdzielaczem Orientujecie się ile może kosztować taki oczywiscie uzywany rozdzielacz?

Edytowany przez krisc, 05 marzec 2012 - 21:37.

#6 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 23:06

claas matador standard problem z rozdzielaczem masz dwa wyjscia 1 to jechac kupic zwykly rozdzielacz hydrałliczny na dzwignie 4 na allegro 240zl i zamontowac go wymaga troeche przerobek ale jest wygodniejszy i bardziej precyzyjny lub 2 wyjscie na szrocie szukac uzywki

#7 Share krisc

krisc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 16:13

claas matador standard problem z rozdzielaczem u mnie jest ten z trzema pozycjami, przerabiałes na taki zwykly?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 21:35

claas matador standard problem z rozdzielaczem tak i lepiej chodzi bo jest wieksza plynnosc pracy oraz wygoda bo nie latasz po sekcjach tylko masz juz pod reka. u mnie w senatorze jest na 4 ale u ciebie na 3 takie cos wstawilem - http://allegro.pl/ro...2175784821.html

Edytowany przez BLV, 12 marzec 2012 - 21:38.