Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

754 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 10:19

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Witam,
patrzyłem na specyfikację obydwu (N121 i 312) i biorąc pod uwagę pojemność, moment,
wagę i udźwig to jednak bardziej pasowałoby poruwnanie Valtry z Fendtem 412, a tu różnica jest
trochę wieksza. Wracając jednak aktualna cena za 312 to około 64 tyś € netto z przednią osią i TMSem.
Dodatkowo: amortyzowana kabina - 960 €, WOM - 3 200 € i TUZ - 3 000 €.
Co do 412 to już 78,5 tys. € z TUZem, amor. kabiną i przednią osią.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Dzisiaj, 15:35
  •  

#102 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 10:48

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) no to ceny sie zgadzaja, bo ja nie mialem WOM w ofercie.
jesli chodzi o mase to fakt vatra jest ciezsza od 312 o pol tony, ale tez lzejsza od 412 o pol tony ;)
podnosnik ma macniejszy od obu i to jedyny element ktorym przewyzsza fendty.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#103 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 11:20

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson)

mi ostatatnio za 309 vario powiedział 52 tys euro netto

A to ciekawostka-bo mi powiedziano 61 tys euro(też netto)-9 tys to całkiem sporo moim zdaniem

#104 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 15:54

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) A mi w wolnej rozmowie ( bo już zapłaciłem za swój ciągnik) pytająć ile kosztuje najtańszy Fendt Z Vario,czyli 309, powiedział że 51 tys€ netto, minimalna cena za jaką korbanek pozwolił by sprzedać

#105 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 16:47

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) w stosunku do ceny 312 to by nawet sie logicznie ukladalo ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 grudzień 2008 - 20:28

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Z tymi cenami u dilerów to dla przykładu jeżeli cena Valtry to 70 tys euro netto a diler ma 10% upustu od ceny katalogowej to ma 7 tys euro zarobku więc ma z czego spuszczać a przy 20% to 14 tys przy kursie 3,85 daje to odpowiednio 27 tys zł i 54 tys zł hehe. Dla przykładu nasza n 121 kosztuje 269,5 przy 15% upuście dla Dilera od ceny katalogowej tj 40,5 tys zł Diler kupuję ją za 229 tys zł netto w pełnym wyposażeniu a dla nas opycha ją za 259 netto( w Agroserwisie bez negocjacji). Także nie żałujcie nerwów na negocjacje z hienami.

#107 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 22 grudzień 2008 - 18:08

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) zna ktoś cenę valtry N92 w standardzie i ceny dodatkowych opcji? z góry dziękuje

#108 Share ziuta535

ziuta535

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 20:38

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) jaki masseay ferguson taki z 90 km najlepiej jak najtaniej oczywiście nowy
Kupię 2 jałówki mięsne pisac na PW

#109 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 28 grudzień 2008 - 20:44

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) http://www.allegro.p...guson_3065.html

ten by byl tanio i w dobrym stanie nie jestem expertem tych ciagnikow ale jak na moje oko sie oplaca a jak chcesz wiekszy to

http://www.allegro.p...80_1992rok.html

to jest moja propozycja i jakby co to prosze mnie nie krytykowac bo jak powiedzialem nie jestem expertem ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#110 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:45

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) to jest temat o nowych ciągnikach,wiec nie podawaj linków do używanych na allegro kolego....... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 09:36

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) W tym przedziale mocy MF oferuje najwięcej kombinacji.
http://www.ciągniki-...massey-ferguson
oczywiście najtaniej wyjdzie najmniejszy, pytanie podstawowe, do czego będzie przeznaczona ten ciągnik i z jakimi
maszynami ma chodzić. Potem kwestia wyposażenia (klima, półbiegi, hydrauliczny rewers, EHR).
Poczytaj trochę z powyższego linka, zawsze trochę bliżej będziesz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#112 Share ziuta535

ziuta535

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 11:22

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ciągniki super ale cena?
Kupię 2 jałówki mięsne pisac na PW

#113 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 15:21

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Sprawdziłem wszystkie poszlaki i oto czegóż się dowiedziałem:
Korbanek nie oferuje już 90 koni w serii 3600 i 4400, gdyż zacierały się między soba ceną (na poziomie 36 tyś € netto), a różnica między nimi była spora. Zostało parę sztuk starej 5400, gdzie 5445 mający 90 konii kosztuje około
42 tyś €. Przede wszystkim stawiają na nową serię 5400, o podwyższonej mocy. Tu 5435 (92 KM) kosztuje 42-45 tyś € netto w zależności, czy zamówione było przed czy po podwyżce. Ceny oczywiście do jakiejś negocjacji. Jakiej?
Pojęcia nie mam, nie moja brocha ;) :P

#114 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 17:29

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) matuch@ a nie znasz może ceny MF 5470 w starej wersji????jeśli byś miał możliwość sprawdzenia ceny to bardzo Cie prosze o to......... ;)

Pozdrawiam :P

#115 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 29 grudzień 2008 - 17:54

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) ale nie ma starej wersji bo się pytałem i na placu mają kilka sztuk które pewnie są zarezerwowane a nie ma ich ponieważ od 2008 roku weszło euro III i nie spełniały wymagań więc weszła nowsza wersja z CR które spełniają tą emisję spalin

#116 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 18:02

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) krycha094@ MF ma jeszcze w ofercie tą serie...chyba już jej nie produkują,ale jest jeszcze w sprzedaży,napewno "troche" sztuk jeszcze jest

#117 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 29 grudzień 2008 - 19:48

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) na placu u Korbanka w Tarnowie Podgórnym stoi tylko kilka sztuk ja miałem zarezerwowany ale dealer mówił że nie mogą czekać i muszą sprzedać(chciałem na nowy Prow ) możesz się pytać ale wątpię żeby coś mieli w zapleczu ;)

#118 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 08:46

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) Racja,
nie ma już w ofercie starej wersji,
nowa 5470 kosztuje 56,5 tysia.

#119 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 18:16

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) dzięki za odp. matuch@ B)
cena nowej wersji też sie przyda ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Wiatru

Wiatru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 19:16

Ceny ciągników grupy AGCO (Fendt i Massey Feruson) @matuch a może znasz cene MF'a 5465 w nowej wersji i z jakim wyposarzeniem

Dodaj odpowiedź