Skocz do zawartości

Zdjęcie

case czy polmot

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share trakorzysta

trakorzysta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 07:22

case czy polmot Podpinając się do tematu ma pytanie czy lepiej kupić Zefir czy Polmota H? Ciągnik miałby być głównym oraz współpracować z turem?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case czy polmot Dzisiaj, 20:06
  •  

#22 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 07:57

case czy polmot kup zetora proxime plus i bedziesz heppy. a tworaca tematu mimo ze mu odrazdaja polmota to widac i tak go wezmie czemu?

#23 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2012 - 08:55

case czy polmot Kolega podał link do tej fabryki w Turcji i tam jest ze Valtra i Polmot są robione w tej samej fabryce.Ganicie tego
Polmota a mało który miał z nim do czynienia.Wej ć w galerię polmota i popytaj posiadaczy tych maszyn.U nas w okolicy to praktycznie w każdej wiosce przesz ostatnie kilka lat kupili po kilka ciągników.Jest tylko jeden case w okolicy który jest już kompletnym złomem ale takiej roboty co on robił to mało który widział.wszystko w nim się sypie.Jak masz kupować case to kup NH będzie taniej.Ja jestem za polmotem

#24 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 12:09

case czy polmot Miesiąc po kupieniu POlmota nowy temat na Af że się zepsuł haha ja się wyśmieje w tedy

#25 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 16:20

case czy polmot Mozliwe, ze jakby sie pol-mot zepsuł to nowy temat na forum by sie od razu pojawil, ale jakby to byl case to wlasciciel dusil by to w sobie. Niektorzy na forum piorą mózgi ludziom jak platforma. Do tej pory jezeli chodzi o pol-moty jakiegos wysypu postow od wlascicieli o ich awaryjnosci nie ma, oczywiscie najwiecej maja do powiedzenia Ci ktorzy nie wiedza nawet co to za maszyna.

#26 Share barti022

barti022

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 16:35

case czy polmot A co myslicie o valtrze N 111 e hitech?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 17:15

case czy polmot znajomy kupił 90 konnego polmota H i bardzo miło mnie zaskoczył, bardzo zwinny do tura, dobre wyposażenie, niskie spalanie. Rok temu rozglądałem się za nowym traktorem i zastanawiałem sie nad 100 konnym polmotem ale wybór padł na belarusa

#28 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 18:21

case czy polmot Wydaję mi się że pod względem parametrów bardzo podobne ciągniki oba proste i mechaniczne... Tyle że case ma renomę i wiesz czego się spodziewać i za ta pewność trzeba trochę dopłacić a co do polmota to nie wiadomo jak to będzie chodziło za kilka lat. Jeśli jesteś odważny to bierz polomta . Myślę że prawdopodobieństwo awarii jest bardziej prawdopodobne w polmocie jest u nas jeden w wsi od jesieni więc mało właściciel może powiedzieć...

#29 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 22:46

case czy polmot Jeśli chcecie się sprzeczać czy Aaltra A i Polmot H to to samo to zapraszam tutaj: http://www.agrofoto....i-produkcyjnej/

@Artur96 Twierdzisz, że NH będzie tańszy? To wytłumacz mi jaka jest różnica między Case i NH oraz od czego NH będzie tańszy.

Jeżeli autorze tekstu, porównujesz te dwie marki to ja osobiście polecam Case. Czemu? To proste, Case jak kolega wyżej napisał ma renomę. To znana i polecana marka utrzymująca się na rynku od ponad stu lat więc doświadczenie mają i to spore. Polmot nie jest tak potężną marką i choć może ma niezawodne rozwiązania techniczne to jednak nie zostały one dobrze sprawdzone przez posiadaczy. Osobiście radziłbym rozejrzeć się również za innymi markami i innymi modelami a wtedy podjąć najlepszą decyzję.

#30 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2729 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 23:07

case czy polmot Składaki typu Farmtrac, Polmot czy nawet Ursus mają "stare" licencyjne silniki czy inne podzespoły czyli naprawy i ich koszt będzie dużo niższy niż renomowanych marek jak case... Renomą też bym się nie kierował dziś, firmy tną koszty jak tylko się da , płacisz za markę nie za jakość

#31 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 16:22

case czy polmot Kolego wyżej, skoro twierdzisz, że tzw. "składaki" mają starsze licencję to owszem koszt naprawy może być tańszy ale za to częstość awarii może być większa. Od zawsze płaciło się za markę nie wiem czemu dopiero teraz to zauważyłeś. Jednak jeśli ta marka jest godna wydania danej kwoty to lepiej ją zapłacić niż żałować. A wybór nie należy do nas.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 12 luty 2012 - 17:08

case czy polmot Dokładnie Valtra A i tak jest lepsza silnik Sisu mależy do tych lepszych perkins też ale to już nie jest to.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Dodaj odpowiedź