Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

941 odpowiedzi na ten temat

#561 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 18 luty 2015 - 17:11

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) T5.95 EC grupa 500 przedni tuz, miękka ośka, amortyzacja kabiny, fotel premium, pompa 84, 3 pary wyjść, wąskie koła - 189 tys netto - dobra cena ?

Edytowany przez alvaroalvaro78, 18 luty 2015 - 17:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Dzisiaj, 10:07
  •  

#562 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 luty 2015 - 17:41

w T5 dostępna jest miękka oś?

#563 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 18 luty 2015 - 17:58

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Też mnie to zdziwiło. Jadę go w piątek obejrzeć to sprawdzę. Chcę go zaklepać na Prow bo zanim się ogarną z poprawkami to się okaże za mało czasu a ten stoi na placu...

#564 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 18 luty 2015 - 17:59

W opcji jest chyba tylko amortyzacja kabiny.

#565 Share farmer8244

farmer8244

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 luty 2015 - 18:16

a jaka jest cena Case farmall 55 c ? 

#566 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 luty 2015 - 18:21

dziś tak przejazdem zajrzałem do "daneks" o. Wysokie Mazowieckie- case maxxum 110 (szerokie kapcie, klima, tuz) cena wyjściowa 295 brutto, ma ktoś jakieś konkretniejsze oferty? i czy case ma regionalizację po całej polsce? bo danex ma niby wyłączność na woj podlaskie chociaż firma z Wiśniewa (koło Zambrowa) też mi oferowała case a gość z wys maz gdy usłyszał cenę za jaką mi zaoferowali to powiedział że niemożliwe.

#567 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 luty 2015 - 18:25

adrol bierze ciągniki z danexu wiec lepszej ceny nie dadzą, wejdz na stronę danexu i odezwij sie do handlowca z twojego rejonu i sie wszystkiego dowiesz

a jaką cenę ci w wiśniewie proponowali?

Edytowany przez qazi, 18 luty 2015 - 18:26.

#568 Share korando

korando

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 luty 2015 - 18:38

Teoretycznie jest rejonizacja ale w praktyce nie ma większego problemu kupić ciągnik case z drugiego końca Polski

#569 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 luty 2015 - 18:45

w Wiśniewie widać że im mocniej zależy na sprzedaży (oferują super promocje pod PROW...) za wspomnianego maxxuma z takim wyposażeniem też nie chciał przedstawiciel na podwórku dyskutować ale gdy usłyszał że 275 brutto bym dał to powiedział: "zapraszam do siedziby firmy i myślę że się dogadamy" a z moich doświadczeń wynika że to oznacza zgodę, zwłaszcza że podkreśliłem że więcej nie mam zamiaru płacić.

#570 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 luty 2015 - 19:51

ale z jakim wyposażeniem maxxum?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share inwi

inwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, komputery

Napisany 20 luty 2015 - 22:01

danex to zdzieruny sam u nich maxxuma 125 kupiłem i wiem że przepłaciłem. Adrol na dzień dobry proponuje cenny bardziej realne mniej u nich stargujesz, danex to ci po negocjacjach wstępnych taka cenę jak adrol. wiesz ja ci radzę odezwać sie do dealera steyer zdaje się motoagro i znaleźć bliźniaczy model i tam się o cenne potargować. Jeśli tam powiedzą lepiej to możesz wparować do danexu z ofertą i powiedzieć im że albo poprawia swoja ofertę poniżej steyer albo sie żegnacie.(steyer to to samo co case produkowany w tej samej fabryce więc nie zostaniesz zbyty jak w przypadku nh że jednak są drobne różnice)

Nie słuchaj co ci ten facet mówi o cenie. Pamiętam ze jak zajechałem pytać się o cene swojego maxxuma to przestrzelili ją o 25tys netto tak na dzień dobry w danexie(że niby ci łaske zrobią że dużo zejdą, a możne nie pokapujesz sie i przepłacisz). Inny przykład chwytak do bel ze spawexu zapytałem się u nich o cenę była o 300zł większa niż cena na dzień dobry w innym punkcie z maszynami. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem że nie wybrałem niebieskiego odpowiednika bo w symbolicznie wyższej cenie od case dostawał człowiek tuz i wom. Swoja droga ta cenna tak wysoka napisz z jaka skrzynia i wyposażeniem chcesz. Bo jeśli to zwykłe 16x16 czy 17 to cena kosmos w porównaniu do tamtego roku.

Nie wiem czyżby znowu jakieś podwyżki, w tamtym roku to w tych pieniądzach (295) steyera (z amoryzacją osi) odpowiednik maxxuma140 mc widziałem niestety po zakupie case. Deutza i MF  6cyl w postawie w tych pieniądzach szło wziąć w tamtym roku.

Edytowany przez inwi, 20 luty 2015 - 22:27.

#572 Share 2013

2013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 22 luty 2015 - 13:47

Witam!

Zna ktoś cene Fendt 313 Vario SCR przedni tuz i wom i szerokie ogumienie?

#573 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 22 luty 2015 - 14:07

A czy to nie wątek o grupie CNH ?

#574 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 22 luty 2015 - 18:26

zna ktoś cene nh t7 220 ?

#575 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 22 luty 2015 - 18:44

Jak co to dealer u nas ma właśnie takiego T7.220 i mówił że w dobrej cenie odda. Mogę się dowiedzieć ile chcą bo w poniedziałek będę u nich zaliczkował ciągnik...

#576 Share czaczi87

czaczi87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 luty 2015 - 11:11

dziś tak przejazdem zajrzałem do "daneks" o. Wysokie Mazowieckie- case maxxum 110 (szerokie kapcie, klima, tuz) cena wyjściowa 295 brutto

Jak Ci z takimi cenami na dzień dobry wychodzą w wersji na powershift to ja na dzień dobry bym powiedział "żegnam" ;)

Ogólnie nie ma co się spieszyć z zakupem ciągnika. Wiem, że jest to strasznie męczące, ale my z ojcem przez ponad 2 miesiące przygotowywaliśmy się do kupna nowego sprzętu. Od października do grudnia lataliśmy do prawie każdego dilera w warmińsko-mazurskim. Przejeździliśmy ponad 1000km, zdobyliśmy górę katalogów, obejrzeliśmy tonę filmów na youtubie, przeczytaliśmy opinie w necie i dopiero podjęliśmy decyzję. Ostatecznie stanęło na Case Maxxum CVX 110 amortyzowana oś, bez tuza, opony 540/600 za 216 tyś netto. Swoją drogą zapłacone na początku stycznia, a ciągnik jeszcze nie stoi u mnie na placu (montowany jest na nim ładowacz).

Zajmie to mnóstwo czasu (ten niestety już się zaczyna kończyć pod koniec lutego), ale warto się pokręcić. Człowiek nie dość, że się sporo nauczy o dostępnych rozwiązaniach to jeszcze zapłaci o parędziesiąt tysięcy mniej niż jakby poleciał do pierwszej lepszej oferty. Jeśli człowiek sam ma tym jeździć przez lata to warto się pomęczyć przed zakupem. 

#577 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 23 luty 2015 - 16:27

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Czy ktoś zna aktualne ceny nh t6.140 na skrzyni auto command i tegoroczna cenę maxxum 110cvx?
Widziałem wpis kolegi wyżej o maxxum 110cvx za 216 tys ale to jest cena nieprawdę super i chyba ciezko będzie ją niestety osiągnąć.
Dostałem ofertę na nh t6.140 w auto command i się aż przestraszyłem przedni tuż miękka os kabiną wyświetlacz 10 cali 4 wyjścia hydrauliczne i opony 600 z tyłu. 284 tys netto wyjsciowo jak dla mnie cena bardzo naciagnieta w gore jak dla mnie a pisałem do dilera case też w sprawie cvx maxxum ale odpowiedzi jeszcze nie mam.

Edytowany przez pablo21, 24 luty 2015 - 15:05.

#578 Share falcon83p

falcon83p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 28 luty 2015 - 15:50

Kupiliśmy Maxxuma 110 w skrzyni 16x16, kapcie 540/440, 3 wyjścia, amor kabina, obciążniki, przyłącza do podgrzewania płynu i oleju  - ogólnie rzecz ujmując w podstawie za 185 tys.

#579 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 28 luty 2015 - 17:23

kurcze cena super w podobnej cenie katalogowo wychodzi forterra hsx 110 gdzie za każdy duperel trzeba dopłacić

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 28 luty 2015 - 18:06

Kupiliśmy Maxxuma 110 w skrzyni 16x16, kapcie 540/440, 3 wyjścia, amor kabina, obciążniki, przyłącza do podgrzewania płynu i oleju  - ogólnie rzecz ujmując w podstawie za 185 tys.

To dobra cena... porównując do T5.95 Electro Command w grupie 500 którego wycenionego mam na 189netto

Dodaj odpowiedź