Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

1038 odpowiedzi na ten temat

#961 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 19 lipiec 2012 - 18:08

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? No właśnie normalni ludzie to oszołomy... nie mam więcej pytań

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dzisiaj, 20:47
  •  

#962 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:35

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? donald was wyzwoli

#963 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:38

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Jeśli myślisz że normalny(uczciwy) człowiek ma coś do powiedzenia ,albo może coś zdziałać w polityce to gratuluję naiwności....i dokładnie tak jest że jak mówisz prawdę to okrzykną cię oszołomem i krzykaczem..

#964 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:48

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? ciemny lud jest potrzebny w dniu wyborów dla każdej partii. :o

#965 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:59

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Dokładnie dla każdej partii... tylko nie wiem czy wszyscy wychwalający ten Euro dobrobyt wiedzą, że to przez nią były zamykane cukrownie niby nie rentowne. Przez nią została zamknięta fabryka na Żeraniu. I gdzie tu logika? No ale wkońcu jesteśmy w europie! Tylko pytanie gdzie byliśmy dotychczas

#966 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:04

Mi też się wydaje że walczysz z ''lepszą Polską'', czemu ?-bo nie umiesz i nie potrafisz nic więcej jak tylko pluć na wszystko....

To niby ja walczę? Przeczytaj jeszcze raz nazwę tematu i dowiesz się, kto walczy z tą "lepszą Polską".

Jeśli myślisz że normalny(uczciwy) człowiek ma coś do powiedzenia ,albo może coś zdziałać w polityce to gratuluję naiwności....i dokładnie tak jest że jak mówisz prawdę to okrzykną cię oszołomem i krzykaczem..

Co 4 lata jest taki czas, że od tych właśnie zwykłych, szarych ludzi zależy los polityki. Tylko czy umiemy z tego korzystać?

#967 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:06

Dokładnie dla każdej partii... tylko nie wiem czy wszyscy wychwalający ten Euro dobrobyt wiedzą, że to przez nią były zamykane cukrownie niby nie rentowne. Przez nią została zamknięta fabryka na Żeraniu. I gdzie tu logika? No ale wkońcu jesteśmy w europie! Tylko pytanie gdzie byliśmy dotychczas

A jaki idiota powiedział że cukrownie nie były rentowne? Były, tylko polak to tak palant że wolał sprzedać anglikowi czy Niemcowi za pół darmo. Następnie weszły limity w produkcji cukru i co miał zrobić taki niemieć aby ograniczyć produkcje cukru. Miałyby zamknąć swoje cukrownie w Niemczech czy w Polsce? Odpowiedz jest prosta.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#968 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:06

Ja się pytam komu jest xle w tym ,,eurokołchozie''? Jak na razie to widzę , ze dla Stasia(nie rolnika) i dla Ciebie Andrzeju207

Na razie jest fajnie bo wszystko za pół darmo. Tylko już od następnego roku będziemy ten kredyt spłacać. Skąd na to Tusk weźmie pieniądze? Wątpię, że da ze swojej kieszeni. Jeżeli nałożą na rolników jakiś nowy podatek to będziesz spokojnie go płacił i mówił, że tak trzeba? Wątpię.

#969 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:25

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? bo tak trzeba władza absolutna dla donalda i juz

#970 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:26

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Pisałem wcześniej,że mam swoje lata i pamiętam czasy o których Wy nie macie pojęcia...wierz mi że wole eurokołchoz od kołchozu....nie ma co narzekać bo tak naprawdę nie ma za czym tęsknić .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:37

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Tak tylko czy @kozulek2 wiesz, że kierownicy kołchozu siedzą w nim do tej pory? I mają się dobrze? Oni dążyli do stworzenia człowieka radzieckiego bez zasad bez narodowości to samo tu europejczyk dużo się od niego nie różni. Mój ojciec też pamięta te czasy i uwierz mówi, że jest gorzej niż było
@StasiekS dokładnie były dotacje była zielona wyspa. Kończą się dotacje i wszystko będzie lecieć na łeb na szyję, a już musimy dokładać się dla greków, a pewnie zaraz hiszpanów, portugalczyków pewnie nas stać. W końcu żyję się lepiej...

#972 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:41

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? smak 80-tych lat jest za czym teskinc kiedy polskie rolnictwo produkowało tone rzepkau z ha i swinie rosły 9 iesiecy

#973 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:56

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? jeszcze pewnie nic nie zarobiłeś na siebie a już krzyczysz że niby dokładasz do Greków?..a co maja powiedzieć NIEMCY czy inni którzy płacą składkę na dotacje dla nas...powiem Ci że takich wieszczów końca wszystkiego to ja się nasłuchałem..wiesz może jest gorzej niektórym(pewnie tym co nie mają co wlać do dzioba)...

Stach ,a niby dlaczego nie umiemy?...mamy wolność każdy oddaje głos na kogo chce.Wytłumacz mi jaka różnica czy nas wydyma PIS-PO-PSL czy tam kto inny,dla mnie żadna (złodziej jest złodziej i tyle)...Problem w tym że nie ma na kogo głosować,polityka to dno i nie warto być naiwnym..

Edytowany przez kozulek2, 19 lipiec 2012 - 21:09.

#974 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 21:02

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? a co cie tak boli ze niemcy dokładaja jak nakradliw czasie wojny i sa bogaci to niech dokładaja lub raczej oddaja to co zrabowali

#975 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 21:09

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Oj uwierz zarobiłem, ale mało bo muszę oddać wiele w podatkach itp. Jeżeli ty kozulek jesteś na emeryturze to tobie dużo nie trzeba, z kolei ja zaczynam życie i niestety do pracy do zakładu, a potem gospodarstwo ogarnąć i nie jest kolorowo.
@spokokoko prawda jak nakradli to niech oddają, z resztą troche taki prowokator z ciebie :)

#976 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 lipiec 2012 - 21:11

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? @spokokoko czytając Ciebie to się zastanawiam ile masz promili we krwi... Może zastanów się czasami co piszesz. Ostatnie 2 posty to w ogóle jakieś brednie. W latach 80 to olej z rzepaku był szkodliwy a nie zdrowy. A to co szkodliwe zawsze jest plenne :P Trzoda tez rośnie znacznie szybciej niż kiedyś ;)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#977 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 21:12

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? a gdzie ja piszę że mnie to boli?biorę kasę i nie płaczę jak dają.

Do emerytury to mi jeszcze daleko kolego,...myslisz że dwadzieścia lat temu start był kolorowy?

Edytowany przez kozulek2, 19 lipiec 2012 - 21:19.

#978 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 21:22

Dlaczego Rolnicy nie protestują??? Nakradli jak nakradli-w samej Warszawie w latach 1939-45 zabalowali na jakieś 55 mld USD ale trzeba im uczciwie przyznać że są państwem poważnym.Jako poważne państwo podejmują poważne działania mające na celu rozmycie swojej odpowiedzialności za bałagan który sami wywołali.Jako ze są narodem skutecznym mniemam iż za jakieś 20-30 lat to my ,Polacy zaczniemy im płacić reparacje wojenne a najpóźniej za 50 oddamy im Stettin,Breslau i Ostpreussen -oczywiście wcześniej przeprosimy ich za pomówienia jakoby to oni służyli (jako przymusowa siła robocza) w polskich obozach koncentracyjnych... :D .

#979 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 06:37

Na razie jest fajnie bo wszystko za pół darmo. Tylko już od następnego roku będziemy ten kredyt spłacać. Skąd na to Tusk weźmie pieniądze? Wątpię, że da ze swojej kieszeni. Jeżeli nałożą na rolników jakiś nowy podatek to będziesz spokojnie go płacił i mówił, że tak trzeba? Wątpię.

Stasiu, gadasz tak jak te pijaczki pod sklepem. Jak za dopłaty kupuja juz ostatnią butelke bełta zaczynają sypać na Unię. Jak nałożą to bedę płacił bo mnie dziś stać, a przed 15laty gówno z tej roboty tylko było. :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share danield28

danield28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 645 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 06:52

Dokładnie dla każdej partii... tylko nie wiem czy wszyscy wychwalający ten Euro dobrobyt wiedzą, że to przez nią były zamykane cukrownie niby nie rentowne. Przez nią została zamknięta fabryka na Żeraniu. I gdzie tu logika? No ale wkońcu jesteśmy w europie! Tylko pytanie gdzie byliśmy dotychczas

Mój teść też protestował jak zamykali cukrownie bo jak tak można, teraz jak go się zapytasz czy było to dobre odpowie ci, że nie bo teraz nadal ma buraki a w dodatku firma mu wykopie a cukrownia przyjedzie i zabierze a kiedyś nie dosyć, że w mrozie musiał czasem sam kopać to jeszcze później musiał układać buraki na przyczepie aby jak najwięcej ich zawieść... Na eurokołchoz nie ma co narzekać bo często to nie wina europy tylko naszego kraju i polityki... Pozdrawiam