Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciagniki rodziny Farmtrac

2609 odpowiedzi na ten temat

#1241 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 12:07

Oczywiście, że można założyć klimę, sam mam w swoim 685DT na początku był mały prblem: węzyki odprowadzajace wodę były zbyt zagięte i woda nie mogła uchodzić na zawnątrz, ale serwis przyjechał to naprawić bez żadnego zgłoszenia. Uznali to za wadę fabryczną i poprawiali to u wszystkich posiadaczy Farmtracków z klimą w całej Polsce.

I opłaca się założyć klimę? Nawet w upały jest chlodno w ciągniku? I działa ona na zasadzie ustawienia temperatury? Pytam dlatego bo sam myślałem założyć w swoim FT klimę

Edytowany przez pawlis804wd, 06 marzec 2011 - 12:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciagniki rodziny Farmtrac Dzisiaj, 01:21
  •  

#1242 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 15:31

ciagniki rodziny Farmtrac Jak masz kasę to pewnie że zakładaj poszukaj może coś na allegro od samochodu znajdziesz ;)
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#1243 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 22:48

ciagniki rodziny Farmtrac Klimatyzacja to najzwyklejsza klimatyzacja manualna czyli włączasz klimatyzacje i ustawiasz tylko moc nawiewu. Temperatury nie ustawiasz komputer jedynie wyświetla aktualna temperatue na górze oraz na dole kabiny.

#1244 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 09 marzec 2011 - 18:08

ciagniki rodziny Farmtrac Witam.Mam kilka pytań

1)Na ile lat jest gwarancja nowego Farmtraca ? (konkretnie 675DT)
2)Czym różni się FARMTRAC 675 DT EURO IIIA od FARMTRAC 675 DT ROPS EURO IIIA ? Różnica w cenie 2700zł
3)Jaką skrzynie w standardzie ma Farmtrac 675DT, 30? Jaki jest koszt dopłaty do skrzyni 40km/h ?

#1245 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:36

ciagniki rodziny Farmtrac 1 gwarancja 24 miesiące
2 ROPS to jest wersja bez kabiny
3 skrzynie ma 12x12 i innej nie mozna mieć, osiąga na tej 35 km/h przynajmniej tyle wyszło jak mierzyłem
Skrzynie 40 km/h ma model 685 i 690 :)

#1246 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 12 marzec 2011 - 13:17

ciagniki rodziny Farmtrac a nie macie problemu z wyciekami oleju w swoich Farmtracach?

#1247 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 15:08

ciagniki rodziny Farmtrac Nie a u ciebie gdzieś cieknie ?
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#1248 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 15:19

ciagniki rodziny Farmtrac no z tych wyjść hydrauliki to jest tur podpięty,przed załozeniem tura były one używane do prasy no i teraz zaczęło z nich płynąć

#1249 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 18:54

ciagniki rodziny Farmtrac To trzeba wyjścia zmienić.W moim turze który ani razu nie był odpinany i też zaczęło cieknąć.

#1250 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 19:27

ciagniki rodziny Farmtrac kur** to ja będę co kilka lat wyjścia zmieniać co to ma być za robota,chwytak do bel podczepiam nawet kilka razy w tygodniu i nic nie cieknie,a w ciągniku było podłączane tylko kilka razy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1251 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 22:43

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie na razie nie cieknie. Ale szczerze to niegdy nie były odczepiane te przewody z tyłu ciągnika ;p

#1252 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 26 marzec 2011 - 21:34

ciagniki rodziny Farmtrac witam. mam problem. posiadam farmtrac-a 675 dt w którym ciągle świeci się kontrolka wskazująca na to że jest zbyt małe ciśnienie w układzie pneumatycznym. po włączeniu sprężarki która działa i pompuje powietrze ale tylko na wyjście od pompowania kół a nie na zbiornik od hamulców pneumatycznych do przyczep. mieliście taki problem? co trzeba zrobić żeby wszystko było ok?

#1253 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 22:17

ciagniki rodziny Farmtrac Jak długo masz ten ciągnik? Może zawór szybkiego odpowietrzania się zaciął.

#1254 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 10:17

ciagniki rodziny Farmtrac Mam go od tygodnia. Myślałem że trzeba trochę czasu żeby sprężarka napompowała zbiornik ale i tak to nic nie dało. Z tyłu ciągnika na wyjściu do hamulców przyczep nie ma w ogóle ciśnienia. Pewnie trzeba się skontaktować z serwisem bo sam w nim nie chcę grzebać.

#1255 Share mateuszfarm

mateuszfarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 10:30

ciagniki rodziny Farmtrac Mam Farmtraca 80 4WD juz 3 Lata i odpukac sprzęt za***isty zero awari oszczedznośc itp, POLECAM

A co do tego cisnienia w pneumatyce to tez tak miałem na poczatku ale to nic trzeba tylko zawor od spodu przy zbiorniku puknac lekko i nacisnac bo tam moze sie woda skroplila i sie zaciol i bedzie gralo .

#1256 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 12:09

ciagniki rodziny Farmtrac Możliwe że się zaciął.Jak nie masz podłączonego przewodu od pompowania kół to nie powiną pompować w to wyjście.Spróbuj czy da się napompować przy wciśniętym pedale hamulca.
Czy mi się tylko wydaje czy teraz dłuższe wajchy od regulacji pozycyjnej są.http://img08.allegroimg.pl/photos/400x300/15/13/80/33/1513803304_5 Bo w moim ta wajcha od pozycyjne straszne ciężko chodzi może ma ktoś jakiś pomysł jak to zmienić?

#1257 Share darek12311

darek12311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 13:01

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie też bardzo ciężko chodziłą ta wajcha, aż się linka urwała ;) Przyjechał serwis wymienił tą linkę i już jest dobrze. Spróbuj ją przesmarować lub wpuścić oleju troche do niej.

#1258 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 13:28

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie wajcha chodzi leciutko. Podłączyłem wąż od pompowania kół i spokojnie pompuje. Do zbiornika też trochę nabiło ale jak wcisnęłem ten zawór co jest w zbiorniku to tylko psiuknęło i znowu to samo kontrolka się świeci a na wskaźniku zero. Jutro dzwonię do serwisu nie przyjadą i zrobią to jest przecież ich obowiązek. A jeszcze jedno jak się wciśnie hamulec to powinno psiukać czy nie?

#1259 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 27 marzec 2011 - 14:02

U mnie wajcha chodzi leciutko. Podłączyłem wąż od pompowania kół i spokojnie pompuje. Do zbiornika też trochę nabiło ale jak wcisnęłem ten zawór co jest w zbiorniku to tylko psiuknęło i znowu to samo kontrolka się świeci a na wskaźniku zero. Jutro dzwonię do serwisu nie przyjadą i zrobią to jest przecież ich obowiązek. A jeszcze jedno jak się wciśnie hamulec to powinno psiukać czy nie?

Tak powinno psiukać jeśli masz sprężarkę włączoną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1260 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 17:54

ciagniki rodziny Farmtrac U mnie właśnie nie psiuka. A może wiecie jak to jest z serwisem, nie stwarzają problemów tak jak niektórzy?