Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH TVT - kasowanie błędów

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pmaly

pmaly

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 październik 2011 - 16:00

NH TVT - kasowanie błędów Witam, mam pytanie w jaki sposób można wykasować błędy i serwis w ciągniku TVT170. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH TVT - kasowanie błędów Dzisiaj, 11:57
  •  

#2 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 18 październik 2011 - 22:28

NH TVT - kasowanie błędów Serwis można wykasować jedynie po przez podłączenie komputera (przynajmniej w moim nie mam opcji w menu żeby wpisać wartość następnego przeglądu lub w ogóle żeby to wyłączyć). Co do kasowania błędów to wydaje mi się, że powinny zniknąć po ich naprawieniu. Możesz napisać co to za błąd? może wtedy mógłbym coś więcej powiedzieć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share no1NEWHOLLANDno1

no1NEWHOLLANDno1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 00:25

NH TVT - kasowanie błędów Zapytaj sie w serwisie jak kasować błedy, jest to kombinacja przycisków. Pamietałem które trzeba przytrzymać żeby wykasować ale już zapomniałem. Niestety wszystkich nie wykasujesz bo musi je wykasować serwis z kompem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 23 październik 2015 - 20:10

NH TVT - kasowanie błędów

By wejść do menu w którym kilka rzeczy można włączyć wyłączyć i usawić godziny do kolejnego serwisu należy z grupy 4 nawigacyjnych przycisków tych które programujemy np szerokość narzedzia, przytrzymać jednocześnie lewy i prawy przycisk na wylączonym zapłonie i włączamy zapłon trzymając oba.

Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.