Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 26 październik 2007 - 14:58

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mój brat cioteczny mi opowiadał ze na muzyce w gimnazjum dostał 3 uwagi przez 5minut :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 19:05
  •  

#162 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 26 październik 2007 - 15:26

Jak nie jestescie na zadnym przypale i was bedzie chcial rewidowac to niech dzwoni po policje. Paly was przeszukaja nic nie znajda a Wam zleca lekcje;) Kiedys byla afera o to ze kolesia ochroniarze sila przeszukiwali i to w gazetach bylo i wtedy ktos wazny sie wypowiadal ze ochoronairz nie ma prawa was rewidowac

Ja z kumplem mamy tą cechę że jesteśmy totalnymi abstynentami. Wiele osób dziwi nam się jak możemy odwalać takie numery na trzeźwo. Dziś niestety mnie nie sprawdzali a i lecje by nie zleciały bo aż jedną miałem, na drugą nie warto było czekać, ale kumpel i tak od woźnej dostał szczotą po plerach, po tym jak jej dał wykład po co jest w szkole i ochrzan że się obija.

#163 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 26 październik 2007 - 16:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w szkole była taka pani M******** i mówili ze ona się tylko śmieje jak jej zaczniesz pyskować i kląć :D
Kolega z bratem kiedyś śledził nauczycielkę i dostał za to uwagę> Uwagi w szkole były takie notorycznie spóźnia się na lekcje, raz nawet była taka notorycznie nie przynosi ołówka na lekcje angielskiego :D :P , klnie, Samochód dyrektora to dopiero było obrzucali jajkami :D Raz jakiś gościo wrzucił petardę na korytarz na dyśkoteke przynieśli spirytus i denaturat
zmieszany z colą.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 26 październik 2007 - 17:40

Wasze uwagi i przekręty w szkole Hehe. Co do petardy, to kiedyś (chyba z 3-4lata temu) w gimnazjum wrzucili petardę do kibla. :P Chyba nie muszę mówić co się stało gdy petarda wybuchła. :D
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#165 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 październik 2007 - 17:52

Hehe. Co do petardy, to kiedyś (chyba z 3-4lata temu) w gimnazjum wrzucili petardę do kibla. :D Chyba nie muszę mówić co się stało gdy petarda wybuchła. :D

wlaczyl sie naped zwrotny w ubikacji :) :P :D

Honda - The Power of Dreams :)

#166 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2007 - 17:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole numer z podstawówki: przynieśliśmy balona w kiblu nalaliśmy wodę do niego i do klopa. Wychodek zatkany a my spuszczamy i spuszczamy aż się wylewa później odwrót i przez 2 dni zamknięte kible
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#167 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 26 październik 2007 - 18:03

Wasze uwagi i przekręty w szkole a nasza klasa dostała mundurki i kolega nie maił co robic i mundurek zawiesił na masz (taki sup do powieszenia flagi) wciagna go do gury i mu sie u góry powiesił .Straż przyjechała z koszem u mu go ściągali a za ściąganie tej szmaty płacił jego stary. My takie mamy mundurki że szyte są z tego samego materiału co spadochrony i żagle do statków.

#168 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 26 październik 2007 - 18:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole ładne mi to "parę razy". :D :D :P Ja kiedyś w "Skojarzeniach" naciskałam odśwież i chyba 5 postów o treści "płatki" napisałam, ale nawet pasowało: kukurydza---->płatki, mleko----->płatki, śniadanie----->płatki, pszenica----->płatki. :D
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#169 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 26 październik 2007 - 18:29

Wasze uwagi i przekręty w szkole no ja też pare razy odśwież nacisnełem.

#170 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 29 październik 2007 - 11:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole My w piątek byliśmy mili dla kolegi zamiast go kryć że nie ma go w kiblu "a on palił" to my jeszcze powiedzieliśmy gościówie w którym kiblu on jest. Jak wzieła go do dyrektorki to dyrektorka nie miała czasu i nic mu nie zrobili hehe :D
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 29 październik 2007 - 13:57

Wasze uwagi i przekręty w szkole Co to za pomysły z paleniem w kiblu xD u nas przykladowo kilka osób się umawia do lasu albo na pola i tak jarają :D

#172 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 29 październik 2007 - 14:28

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w szkole tez pala w kiblu, po 3-4 kabinie nieraz siedza :D

#173 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 29 październik 2007 - 18:32

Wasze uwagi i przekręty w szkole u mnie jak jest ciepło to kible są puste ale zimą to nie da sie wejść.raz widziałem ekipe 15 chłopa.weszło 3, po chwili wyszli i stwierdzili że nie ma sensu sie pchać.więc wycieczka za winkiel (na zewnątrz) :) .raz koles straszyl tam moich kumpli kamerą ze wszystko sie nagrywa i dyrekcja sie o tym dowie bo stali pod jakims budynkiem.myślał że nie nie odróżnią kamery od alarmu :D

#174 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 październik 2007 - 18:49

Co to za pomysły z paleniem w kiblu xD u nas przykladowo kilka osób się umawia do lasu albo na pola i tak jarają :D

a jak ja w tym roku bylem na drzwiach otwartych w pewnej szkole i sobie zaobserwowalem jak ,,kilku" uczniow w czasie przerwy wszedlo do lazienki i potem ich facetka naszla to nie mogla ich ,,zidentyfikowac" na odlaglosc dwóch metrow :) :) :) -dym to sie szparami od drzwi walił jak by sie cos paliło :) :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#175 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 29 październik 2007 - 18:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas jak facetka wlazła do kibla raz to wszyscy papierosy w łape dym trzymaja w gębie i sp***rzają do innego kibla ale wtedy mielismy pompe z nich nagle tak z kibla wybiega 4 uczniów
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#176 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 29 październik 2007 - 19:10

Wasze uwagi i przekręty w szkole dzis mnie gosc zrobil na polskim (kolega z kalsy) ja podalem brak pracy domowej i on tez potem na moj numer a gosciowa no ladnie to tak do niego? a ons ie leje zobaczymy co jutro powiem <HAHAHA> na kazdej lekcji zrobie jutro ze zglosze np na niego i wtedy zobaczymy co powie :) :D " Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie"

#177 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:23

dzis mnie gosc zrobil na polskim (kolega z kalsy) ja podalem brak pracy domowej i on tez potem na moj numer a gosciowa no ladnie to tak do niego? a ons ie leje zobaczymy co jutro powiem <HAHAHA> na kazdej lekcji zrobie jutro ze zglosze np na niego i wtedy zobaczymy co powie :) :) " Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie"

eeeee to ja lepszy jestem -dzisiaj cos na religi księdzu niefortunnie powiedzialem a on mnie (tak na niby) wytargał za uszy -on odchodzi a ja mowie ,,zobaczymy -jak Kuna Bogu, tak Bog kubie" ale reszta klasy miala z nas polewe :) :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#178 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:38

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mój kumpel załatwił sobie pytanie z anglika na najbliższą lekcję bo pisał przez gg do naszej "English Teacher" i podawał się za kogoś innego (jak to u nas mówią, wkręcał naszą nauczycielkę), ale nasza nauczycielka jest na tyle intelignetna i szybko (a szkoda bo kto wie jak by się to potoczyło) się zorientowała, no i jutro kumpel jest pytany na 100% :D.

#179 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 29 październik 2007 - 20:18

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jeden nauczyciel kumpla często wyjeżdża za granicę, chodzą plotki że "jego"dzieci nie są jego, ale głośno nikt tego mu nie powiedział nigdy. Ten kumpel się raz spóźnił 10min na lekcje(kumpel jest dalszym sąsiadem nauczyciela), no a nauczyciel do niego "co słychać panie ***?", a kumpel na to "A dobrze, dziękuję. A co tam u pańskiej żony i moich dzieci?" Nauczyciel walnął buraka, nie wiedział co ma gadać. Cała szkoła z tego się smiała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 29 październik 2007 - 21:38

Wasze uwagi i przekręty w szkole @versus dobre.co tam u pańskiej żony i moich dzieci? z tego musiała byc polewa :D
u nas to tylko jak raz nauczycielka od maty powiedziała kumplowi z klasy że po feriach sie za niego weźmie to jej odpowiedział że ma już dziewczyne.nauczycielka tez troche zgłupiała i po krótkim milczeniu (oczywiście klasa w brecht) stwierdziła że to dobrze że ma dziewczyne :)