Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar P5

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Daro81

Daro81

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 10:08

Pronar P5 jest już taki temat, ale odpowiedzi w nim sa juz dość dawno dodane, a mnie interesuje ten ciągnik:) teraz już jest okres po żniwach i pracach polowych więc bardzo proszę wszystkich posiadaczy pronar-ów serii P5 o wypowiedzenie się jak ten ciągnik się sprawuje? dzięki pozdrawiam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar P5 Dzisiaj, 15:37
  •  

#2 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 07 październik 2007 - 12:41

Pronar P5

jest już taki temat, ale odpowiedzi w nim sa juz dość dawno dodane, a mnie interesuje ten ciągnik:) teraz już jest okres po żniwach i pracach polowych więc bardzo proszę wszystkich posiadaczy pronar-ów serii P5 o wypowiedzenie się jak ten ciągnik się sprawuje? dzięki pozdrawiam:)

użytkownik o nicku JAR ma ten ciągnik
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#3 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 październik 2007 - 12:49

Pronar P5 Też jestem ciekaw jak te ciągniki wypadły po sezonie :P

@PronarekP5
Sorki że sie wtrącam ale popraw swój podpis pod względem ortograficznym bo troche to razi, pisze sie 'wiodąca' i 'spróbuj' :P Z góry dzięki.

#4 Share mariuszonisk

mariuszonisk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 październik 2007 - 13:35

Pronar P5 Popieram pomysł nowej dyskusji o P5 minęły sianokosy (raczej kiszonko-kosy :) , ale na taki zwrot ludzie z rady języka polskiego zawału by dostali ) żniwa, orki, zasiewy, wykopki. Proszę o opinie o pracy tych ciągników, o konkretach a nie dyskusje na temat tego co pisze na skrzyni prowadzone przez ludzi którzy elektroniki od hydrauliki nie odróżniają a o budowie skrzyni nie mają pojęcia ( jak to było: "Wiem że skrzynia ZF ale półbiegi od masseya" :) :) :) :) :) :) ) albo "myślę że jest dobry" ja też tak myślę i dlatego się nim interesuje. Aby zakończyć dyskusje o podzespołach odsyłam na <a href="http://www.pronar.pl/ciagniki/___pronar_p5__.html" target="_blank">http://www.pronar.pl/ciagniki/___pronar_p5__.html</a>
i wszystkie podstrony
A TERAZ POROZMAWIAJMY O TYM JAK TA MASZYNA PRACUJE masz takiego pisz, ma go twój sąsiad, brat wujek, facet z sąsiedniej wsi pogadaj z nim o tym ciągniku i napisz.

#5 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 30 październik 2007 - 09:16

Pronar P5

Popieram pomysł nowej dyskusji o P5 minęły sianokosy (raczej kiszonkokosy :) , ale na taki zwrot ludzie z rady języka polskiego zawału by dostali ) żniwa, orki, zasiewy, wykopki. Proszę o opinie o pracy tych ciągników, o konkretach a nie dyskusje na temat tego co pisze na skrzyni prowadzone przez ludzi którzy elektroniki od hydrauliki nie odróżniają a o budowie skrzyni nie mają pojęcia ( jak to było: "Wiem że skrzynia ZF ale półbiegi od masseya" :) :) :) :D :) :) ) albo "myślę że jest dobry" ja też tak myślę i dlatego się nim interesuje. Aby zakończyć dyskusje o podzespołach odsyłam na <a href="http://www.pronar.pl/ciagniki/___pronar_p5__.html" target="_blank">http://www.pronar.pl/ciagniki/___pronar_p5__.html</a>
i wszystkie podstrony
A TERAZ POROZMAWIAJMY O TYM JAK TA MASZYNA PRACUJE masz takiego pisz, ma go twój sąsiad, brat wujek, facet z sąsiedniej wsi pogadaj z nim o tym ciągniku i napisz.

zgadzam sie z tobą wkońcu ktoś ma go a po tym roku można stwierdzić czy to była dobra inwestycja :)

#6 Share mariuszonisk

mariuszonisk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 05 listopad 2007 - 10:01

Pronar P5 W piątek 2.11.2007 bylem w Narwi i oglądałem to cudo. Oględziny potwierdziły wrażenia jakie miałem po lekturze ulotek ze specyfikacją techniczną. Ten ciągnik (5135) to najlepsza maszyna jaką do tej pory wyprodukowano w Polsce. Nie było do czego się przyczepić. Silnik pracuje idealnie po prostu gra, zmiana biegów w nie sprawia najmniejszych problemów a powershift to marzenie rozwiązanie idealne. Sprzęglo wydaje się że samo wie jak głęboko powinno wejść. EHR bez komentarza klasa światowa. Rewelacyjna widoczność z kabiny.
Jest tylko jedno ale ta opinia to opinia o ciągniku który dopiero co spod igły wyszedł, ale jak jest na polu i łące jeśli ktoś wie to proszę o opinie.

#7 Share deszcz

deszcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 21:42

Pronar P5 ....polecam artykuł w Kwartalniku PRONAR Nr 1. Jest tam wywiad z czlowiekiem ktory ma ten ciągnik już dłuższy czas. KWARTALNIK PRONAR

#8 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 09:09

Pronar P5 W takim kwartalniku to podejrzewam że jest mało obiektywna ocena ;)
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#9 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 15:03

Pronar P5

W takim kwartalniku to podejrzewam że jest mało obiektywna ocena ;)

a gzdie mozna nabyc taka gazetke i za ile ????
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 15:48

Pronar P5

a gzdie mozna nabyc taka gazetke i za ile ????

ja mam tako gazetke z szepietowa:)dostałem zadarmo na stoisku pronara:)
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#11 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 16:35

Pronar P5 można ściągnąć

#12 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 16:36

Pronar P5 a z jakiej strony podaj link

#13 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 17:32

Pronar P5 link jest w 7 poście ;)
co prawda są tam tylko 2 numery ale zawsze

#14 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 28 listopad 2007 - 19:27

Pronar P5 Gazeta jest u dealerów za darmo i jak napiszesz na redakcja@pronar.pl to przyślą priorytetem. ;) No trochę słodzone opinie, ale fajna gazetka.

Co do Pronara to dobrze jest zamówić w opcji siedzenie Grammera, a jak mi mówił jeden z użytkowników, klimatyzacja nie jest potrzebna, bo są bardzo dobre i wydajne nawiewy. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#15 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 20:44

Pronar P5 oj tam latem jak jest gorąco to przez te nawiewy też wieje ciepłe powietrze, klima to klima ;)

#16 Share DjKrak

DjKrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 21:36

Pronar P5 Nawiew tylko tloczy gorace powietrze do kabiny, klima to powietrze chlodzi i wedlug mnie warto dolozyc te 5000zl do klimy, siedzenie gramera tez dobra rzecz ;)
W kwartalniku wszystkie opinie uzytkownikow sa troche naciagane, w koncu wydaje gazetke pronar :)

#17 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 05 grudzień 2007 - 22:31

Pronar P5

Gazeta jest u dealerów za darmo i jak napiszesz na redakcja@pronar.pl to przyślą priorytetem. ;) No trochę słodzone opinie, ale fajna gazetka.

Co do Pronara to dobrze jest zamówić w opcji siedzenie Grammera, a jak mi mówił jeden z użytkowników, klimatyzacja nie jest potrzebna, bo są bardzo dobre i wydajne nawiewy. :rolleyes:

co do siedzenia gramera to mi babka powiedziała jak dzwoniłem pytając sie to ten p5 ma na tyle komfortowe siedzisko że nawet tu gramer nie potrzeny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share gilko

gilko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 18:54

Pronar P5

kilka lat tu nikt nie byl ale moze komus to sie kiedys przyda. Ogolnie ciagnik to porazka. uzytkuje juz 3 lata. po 300 mtg padlo sprzeglo. obcielo na nitach. po wymianie minelo 700 mtg narazie dziala . ale 5 tysi poszlo w pi... farba na podzespolach odchodzi platami. jak sie chce wbic 2 terenowa to wybija dzwignie od niskiej i wysokiej skrzyni. zacinajace sie linki od zmiany predkosci WOM. przeciekajacy szyberdach. wyskakujace silowniki od otwierania drzwi. no i po 1000mtg cieknie juz ze wszystkiego. 3 krotnie wymieniany silownik wspomagania sprzegla i raz pompka,  lejacy wziernik  zbiornika oleju hydr., przy 1200mtg poszla chlodnica oleju hydr.

Edytowany przez gilko, 29 luty 2016 - 16:46.

Dodaj odpowiedź