Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam kombajnu lubelskie i okolice

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pokorny

pokorny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 16:14

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Witam, Szukam kombajnu w cenie do 30tys. oczywiście może być i za 15tys. Nie jestem zdecydowany na jakąś konkretną markę, zależy mi głównie na dobrym stanie maszyny. Heder około 3m, dobrze gdyby była sieczkarnia. Kombajn będzie pracować na moich 12h +15 do 20 usług. Mieszkam w okolicy Szczebrzeszyna, więc na pomorze raczej nie pojadę oglądać :)Jeśli ktoś widział u okolicznych handlarzy lub rolnika coś godnego uwagi to byłbym wdzięczny za informację.
pozdrawiam ludzi życzliwych i pomocnych :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam kombajnu lubelskie i okolice Dzisiaj, 06:02
  •  

#2 Share feliks135

feliks135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 16:43

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Jestem z Łódzkiego
Z kombajnami to jest różnie haha
Ja mam Case 923 już 6 sezon i dziś trochę wyjechałem w pole
Powiększyło mi się gospodarstwo i tak chodzi mi po głowie jego sprzedaż ale po żniwach
Ma 2360 mth kupiłem od handlarza w Radomsku, kosa 3.6 sieczkarnia wysyp hydrauliczny silnik 6 cylindrów pali ok. 10 litrów na ha. Ogólnie marka Case to porządne kombajny, oczywiście zdarzają się awarie. Ja w swoim wymieniłem pas od młocarni i kilka łożysk. Jak coś piszczy to od razu szukam przyczyny.
Dobry kombajn trudno kupić. U tego handlarza nie zauważyłem kilku wad i potem sporo napraw miałem. Łożysko przy bębnie i pas.
Jak szukałem kombajnu to trochę pojeździłem w kraju. Sporo jest Clasów i zazwyczaj sporo wyeksploatowane. Fajne są Masy Fergusony, do 30 tyś można coś znaleźć. Do Case przemówił do mnie silnik , który jest OK.
Pozdrawiam

#3 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:11

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Z tym spalanie to chyba trochę przesada 10 litrów???

#4 Share manik

manik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:25

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Tu masz wszystkie kombajny na allegro z lubelskiego: http://moto.allegro....&string=kombajn

#5 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:29

Szukam kombajnu lubelskie i okolice W modliborzycach jest duży wybór, 2handlarzy obok siebie, tu masz link z allegro http://moto.allegro....ange_view=Pokaż
A odchodząc od tematu fajnie wylegnięta pszenica na dwóch polach jest przed szczebrzeszynem :lol: Wdziałeś może?

#6 Share farmer20001

farmer20001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:rolnik

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:42

Szukam kombajnu lubelskie i okolice http://moto.allegro....&category=78176

#7 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:56

Szukam kombajnu lubelskie i okolice masz allegro i giełde AF a zakładasz temat
www.allegro.pl
http://www.gielda.agrofoto.pl/
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#8 Share pokorny

pokorny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 17:58

Szukam kombajnu lubelskie i okolice To w Modliborzycach wszystkie takie drogie?
damianbizon czytaj ze zrozumieniem- jest napisane: jeśli ktoś widział u okolicznych handlarzy lub rolnika coś godnego uwagi to byłbym wdzięczny za informację.

Edytowany przez pokorny, 18 lipiec 2011 - 18:06.

#9 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 18:16

W modliborzycach jest duży wybór, 2handlarzy obok siebie, tu masz link z allegro http://moto.allegro....ange_view=Pokaż
A odchodząc od tematu fajnie wylegnięta pszenica na dwóch polach jest przed szczebrzeszynem :lol: Wdziałeś może?

jak się zjeżdża z górki w stronę szczebrzeszyna po prawej? :P
zajrzyj do miejscowości Wysokie trasa z frampola w prawo na lublin, tam mają dużo maszyn rolniczych i kilka miejscowości wsześniej też koleś sprowadza kombajny, najlepiej poszukaj na allegro.pl kup anonse i poprzeglądaj. ;)
niedaleko mnie jest kombajn na sprzedaż: zobacz: http://moto.allegro....1721896615.html

Edytowany przez krzysiekfarmer5, 18 lipiec 2011 - 18:22.

red power

#10 Share Lukasz2v51

Lukasz2v51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 18:46

Szukam kombajnu lubelskie i okolice W Rykach jest też duży wybór...ale może czasami warto pojechać do innego woj. i kupić coś lepszego a pieniądze te same...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pokorny

pokorny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 18:50

Szukam kombajnu lubelskie i okolice pewnie że warto, ale jechać w ciemno świat drogi to tak nie bardzo :) dlatego pytam :P

#12 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:24

To w Modliborzycach wszystkie takie drogie?
damianbizon czytaj ze zrozumieniem- jest napisane: jeśli ktoś widział u okolicznych handlarzy lub rolnika coś godnego uwagi to byłbym wdzięczny za informację.

Gdybyś inaczej nazwał tytuł tematu to nie było by powodu do czepiania się. Ale że temat zmierza w ciut innym kierunku to zostawię.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#13 Share feliks135

feliks135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 09:37

Z tym spalanie to chyba trochę przesada 10 litrów???

Przesady żadnej :)
Mam 15 ha zboża i wlewam zawsze pełny bak czyli 200 litrów i średnio po sezonie zlewam 50 litrów. Na 1 mth spala ok. 8 litrów a ha robię ok. 1godziny 10 min. Wszystko zależy od pola. Ja mam 500 metrów długie. Ostatnie 2 sezony kosiłem na 7 ha u sąsiadki, takie kawałki po 100 metrów i 1 ha zwiększył mi się czasowo do 1,2 godzin.
Silnik Case jest po prostu oszczędny i za to go cenię.

#14 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 19 lipiec 2011 - 17:54

Szukam kombajnu lubelskie i okolice @pokorny - są tańsze, na allegro jest jeden handlarz aby, a maszyny to z placu na którym stoją lepsze a zarazem droższe, aby kombajny i nowe traktory, a na drugim placu są różne maszyny, starsze i tańsze.
@krzysiekfarmer5 - tak, tam są dwa takie pola, po prawej i po lewej :o Fajne ,,koszenie'' będzie miał koleś :lol:

#15 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 18:15

Szukam kombajnu lubelskie i okolice kolego w Zolkiewce widzialem kombajny ale nie zajezdzalismy bo nie to nas interesowalo
poza tym Dragany, Polichna, Kosobudy, Gutanow to co z wiekszych handlarzy pamietam
prywatnie, tak jak pisali ananse i jazda

Polska B

#16 Share pokorny

pokorny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:08

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Pojeździłem trochę i oto co znalazłem w dobrym stanie; sampo 600 z sieczkarnią za 16tys. fahr 900 z sieczkarnią 1980r 26,5 tys fahr750 20tys. claas consul z 1975r. za 26tys JD935 z sieczkarnią 18,5tys coś z tego trzeba wybrać. Może jutro jeszcze się rozejrzę, jeśli ktoś był w Żółkiewce to proszę o informację co tam jest.

#17 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 23 lipiec 2011 - 22:02

Szukam kombajnu lubelskie i okolice Jutro będe w Żółkiewce to moge zobaczyć...

#18 Share pokorny

pokorny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 21:58

Szukam kombajnu lubelskie i okolice mister jeśli byłeś to napisz co tam jest, ja dzisiaj jeszcze byłem w kilku miejscach ale sama padlina. Najbardziej mi podchodzi z tych co oglądałem dzień wcześniej Deutz-Fahr m 900. W Draganach mocno obniżył ceny, na niektórych nawet o kilka tysięcy. Widziałem w anonsach dość ciekawe ogłoszenia z Romanówki w gminie Dwikozy, warto tam jechać?

#19 Share miro102

miro102

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 10:09

Szukam kombajnu lubelskie i okolice http://allegro.pl/ko...1714155392.html

Edytowany przez miro102, 25 lipiec 2011 - 10:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share PDJDD

PDJDD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:07

mister jeśli byłeś to napisz co tam jest, ja dzisiaj jeszcze byłem w kilku miejscach ale sama padlina. Najbardziej mi podchodzi z tych co oglądałem dzień wcześniej Deutz-Fahr m 900. W Draganach mocno obniżył ceny, na niektórych nawet o kilka tysięcy. Widziałem w anonsach dość ciekawe ogłoszenia z Romanówki w gminie Dwikozy, warto tam jechać?

witam szanowni koledzy jesli chodzi o sprzedaż kombajnów w Romanówce - z całą pewnością NIE POLECAM !!! jesli ktoś się zdecyduje tam zakupić maszynę - to jego sprawa tylko proszę uwazać z kim rozmawiacie a kto podpisuje czy to umowę zadatku czy kupno - sprzedaż , co prawda maszyny są trochę tańsze niz w posostałych składowiskach ale przed zakupem naprawdę trzeba je doprze sprawdzić i napewno nie liczyc na to że sprzedający do momentu zakończenia tranzakcji usunie daną usterkę (gdyz poprostu nie ma takiej mozliwosci - brak jakiego kolwiek zaplecza warsztatowego) ALE CZY WARTO MIEĆ KŁOPOTY ZWIĄZANE Z NIE DOKOŃCA JASNĄ TRANZAKCJĄ KUPNA - SPRZEDARZY. Pozdrawiam :o