Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone]

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kamil93

kamil93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 19:57

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone] Pottinger Europrofi 5000D współpracująca z Case 125MC obr.WOM 1000 prędkośc wacha się od 13km/h do 9/h zależy to od terenu na jakim się precuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone] Dzisiaj, 04:13
  •  

#22 Share panmino

panmino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 19:34

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone]

Połączone

Interesuje mnie, jaką dużą przyczepę mogę podpiąć do mojego Mtz 82. Jakie używacie? Dziękuję za wszelkie porady.

#23 Share SallidasMtzBelarus

SallidasMtzBelarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ogrodnictwo, mechanika

Napisany 26 styczeń 2015 - 19:57

http://www.agrofoto....wych-uzywanych/

znalazłem podobny temat. porównaj sobie różne przyczepy i ciągniki :) . są tam różne połączenia. ciągniki silniejsze i słabsze od mtz'y więc możesz sobie popatrzeć :) 

#24 Share panmino

panmino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 09:45

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone] No ale to właśnie ten temat:-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone] Dzisiaj, 04:13
  •  

#25 Share SallidasMtzBelarus

SallidasMtzBelarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ogrodnictwo, mechanika

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:57

o kór**, ja rypie  :D to mi się pomieszało :D . ehhh. jak człowiek głupi to lepiej nich siedzi cicho :P . i przepraszam za moją pomyłkę 

#26 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 30 styczeń 2015 - 10:20

jeśli ma być to tylko suche siano to kup miroslawca, duza tania przyczepa, lekka na ciągnik, za 2 tysiaki kupisz sprawna.  a jak się wyeksplatuje to kiedyś opchniesz na zlom i mało na niej stracisz. przyczepy zielonkowe te większe sa zazwyczaj ciężkie do ciągania i co do pojemności szalu nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share SzymoooN

SzymoooN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 maj 2016 - 21:30

Zapotrzebowanie mocy w przyczepach samozbierających- nowych, używanych [połączone] Odświeżę trochę ten temat :) przyczepa strautmann super vitesse WOM 1000 prędkość robocza to max 14.5 km/h przy gęstej trawie sporo za kolana i zgrabianie na wałek z 7 metrów. Całą napełnię w 5.20 min z uwrociami a to wszystko przy obrotach ciągnika 1500 na min. Współpracuje z john deere 6910 ale valtra a92 z bólem w miarę szła. Co do wierzdżanią na pryzmaę to daje radę, ale ostatnio jeździłem bez obciążnika z przodu to potrafił stanąć ciągnik prawie w pionie .