Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360

30 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:to co każdego na AF: rolnictwo, motoryzacja i komp:)

Napisany 09 marzec 2011 - 15:45

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 W nocy z dnia 27-28 marca 2007r. skradziono mojego URSUSA C-360 z roku 1981.
Numery podw.-nadw. 437609
Numery silnika 449324
Może ktoś kupił takiego Ursusa z takimi numerami albo sam silnik z takimi numerami. Prosze najlepiej zgłosić to do mnie lub na policje. Wtedy wy powiecie kto wam sprzedał sprzęt a ja dostaną zwrot pieniędzy (chyba że zechcecie za zwrucone pieniądze abyśmy wykupili od was 60-tke). Prosze o pomoc. Sprawdzcie u siebie albo u znajomego który kupił od 2007r.

Edytowany przez 1994szymon, 09 marzec 2011 - 15:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Dzisiaj, 05:40
  •  

#2 Share mlody28

mlody28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 17:19

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 wspolczuje

a mozesz napisac skad, w jakich okolicznosciach, w jaki sposb Ci go skradziono?

#3 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 marzec 2011 - 17:39

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 a masz może zdjęcie może się nic nie zmieniła i popatrzę u mnie kto kupił ostatnio c360

#4 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 09 marzec 2011 - 17:53

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Kolego @1994szymon gdyby ktoś kupił ów kradziony ciągnik, nawet nieświadomie, to w przypadku zgłoszenia na policję zostałby na "lodzie"- ciągnik zostałby zwrócony właścicielowi (Tobie), a on zostałby bez pieniędzy, z groźbą kary za paserstwo. Ciągnik wszak skradziono bez papierów? więc i bez nich musiałby go kupić, licząc się wówczas z tym, że jego pochodzenie jest niepewne.

Przykra sprawa, ale pewnie rozprowadzono go w podzespołach.

#5 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 17:56

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Tak jak indiana napisał nikt Ci sie nie zgłosi z tym bo zostałby bez niczego ;P

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 09 marzec 2011 - 18:17

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Znając życie to ciągnik na części poszedł, ii tyle go widziano;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 22:06

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 @wrobelek02 Zdjęcia nie mam, ale ten jest prawie identik(żółty z taką kabiną) http://otomoto.pl/ur...lny-A41247.html

@mlody28 WLKP pow.Średzki. Mi skradziono 27-28marca 2007r. kiedy tego typu ciągniki miały najwyższe ceny (mój był wart ok. 20tys).U mnie przez jakieś 3 noce przed kradzieżą psy non-stop szekały(specjalnie je drażnili by domownicy w czasie kradzieży nie zwracali uwagi na szczekanie), albo też dzeń albo dwa przed kradzieżą przyjechało trzech chopoków czerwonym busem (rejestr był tutejszy, bo potem policja powiedziała że to były rejestracje skradzione z innego samochodu) i (podobno) wykupywali worki od nawozów. Dziwne było to że cały czas rozglądali się po podwórku ipytali się czy psy są groźne. Ja moge mówić o szczęściu w nieszczęściu bo tego dnia schowaaliśmy do stodoły MF 255, a normalnie nie chowaliśmy i to go uratowało. Mam nadzieje że moim przykładem ostrzegłem innych.
Tej samej nocy skradziono w mojej miejscowości jeszcze MF255, inną c360 i c330M
UWAGA: Za 2-3 tygodnie jest najlepszy okres na kradzież więc uważać.

@Indiana Takie jest u nas poje**ne prawo. Mam jednak jeszcze cień nadzieji :)

@yahooo777 To jest najbardziej prawdopodobna wersja. Inni mówili że mogły iść na wschód bo tam dobrze płacą za polskie ursusy bez papierów. Ewentualnie dostały lewe papiery i poszły na handel.

#8 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 22:15

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 tylko druga sprawa skradziono go 4 lata temu więc to jeszcze cięższa sprawa <_<
Mój Wladimirec podbija świat

#9 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 23:01

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 u nas gość kupił kradzionego URSUSA C-330 od handlarza...jak dalej było to nie wiem...

#10 Share mlody28

mlody28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 23:57

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Dzieki za opis wydarzen. Chodzilo mi wlasnie o to aby wiedziec jak kradna i na co zwracac uwage.

Az trudno uwierzyc w to ze skradziono 4 traktory jednej nocy z jednej miejscowosci, to chyba musiala byc jakas naprawde zorganizowana grupa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 10 marzec 2011 - 00:47

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Nikt obcy nie ukradł tego ciągnika, tylko jakiś cieć z Twojej miejscowości @1994szymon.

Wiedzieli gdzie po co i do kogo mają iść

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#12 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 10 marzec 2011 - 00:57

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Ciężka sprawa :( u mnie też coś ostatnio psy non stop w nocy piłują ryje ale mojej c 300 tak łatwo nie odpalą chyba ze na zaciąg he he :)
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#13 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 15:20

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 @młody28 Oni to mieli chrapke na większą ilość. Mojemu sąsiadowi w połowie wypchneli MF255 za brame, ale akurat się obudził i włączył śwatło w pokoju i ich spłoszył. Rano był zdziwony czemu ciągnik stoi koło bramy :) U innego duży ursus stał tak że blokował brame (a go przeciaż nie mogli odepchnąć bo za ciężki, ani też odpalić bo by było za głośno).Rano dopiero gospodarz zauważył że brama była troche otwarta. Tam to by mieli co zbierać(2x c360 i jedna 330). A jeszcze u innego c360 wypchneli za stodołe i się dopiero tam skapneli że nie ma akumulatora(to go zostawili).

@Tanco96 U jednego to 360 była niesprawna, a że stała obok 330 to za linke i nie ma obu ciągników.

Edytowany przez 1994szymon, 10 marzec 2011 - 15:21.

#14 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,mechanika,zetor ,wędkarstwo

Napisany 10 marzec 2011 - 18:15

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Na pewno poszedł na części dziwna sprawa u mnie za stodoła stoją 2 ciągniki i wszystkie maszyny także jak by w nocy odpalili to bez problemu wyjada a ja nic nie bd słyszeć u nas na wiosce wszyscy na dworze trzymają ciągniki Współczuje :(
Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

#15 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 19:20

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 powiem tak żadny złodziej nie idzie w CIEMNO musiał w tym maczać jakąś osoba z twpojej lub pobocznej wioski co dobrze sie orientowała co gdzie stoi i jechali tylko zapoznac sie ze zwyczajami domowników. i wowczas szli na pewniaka!!!

Kiedys czytalem gdzieś teks na temat kradziezy maszyn rożnego rodzaju to pisali tam ze Złodziej jak chciał w uwczesnych latach okraść jakis SKR czy jakies kółko rolnicze to jezdzili na obserwacje 2tyg. a pozniej to wchodzili na pewniaka bez strachu bez niczego zapalali ciagnik i jazda

Taka jest prawda ze jak złodziej chce ukrasc to nic go nie powstrzyma a rzeczy typu ze ciagnik nie ma AKUMULATORÓW i ze ciezko pali w rzaden sposób do mnie nie przemawiaja za tym iz ten ciagnik nie zostanie skradziony

#16 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 21:47

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 Dlatego warto nie pokazywać za dużo za wielu ludziom zwłaszcza tym takim bardziej znanym że tu cos wzięli tam coś. 400 litrów ropy stoi w beczkach na dworze ale z garażu 40 litrów wynieśli w bańkach a z tych na dworze nic :D

Edytowany przez UrsusCzesio, 10 marzec 2011 - 21:48.

Mój Wladimirec podbija świat

#17 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 07:58

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 u mnie z garażu pare lat temu taki chlopaczek ukradl mz(motor) troche ja pojezdzil i niestety poobijal. No ale motor sie zmalazl lezal we wsi na 2 dzien zlodziej dostal taki lomot ze wiecej na podwórko nie wszedl. Co ciekawsze niebiescy pochwalili to ze zostal skopany. Wspulczuje ci ale chyba juz se odpusc.

#18 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 marzec 2011 - 21:40

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 heh współczuję u mnie ciągle psy ryje piłują może też ktoś planuje zamach na mego rusanta xD
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

#19 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 18:13

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 w moich okolicach wlasnie w latach 07 08 tez ginely ciagniki,jak dobrze pamietam w okresie zniw gosciowi skubneli dwa i rolnik zostal na lodzie. I badz tu madry...na szczescie ostatnio nie slysze o kradziezach ciagnikow starych. Ale pare miesiecy temu dwa nowe CASE ze skladnicy wyparowaly.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tomekwilku

tomekwilku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,maisterkowanie

Napisany 02 luty 2012 - 09:48

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360 jak bym takiego na placu dorwał to łeb uj***ny i do szamba bym wrzucił i nikt by gnoja nie znalazł bo by sie rozpuscił po roku. u mnie na wsi sasiadowi gwizneli glebogryzałke własnie w 2007r i na placu ma5 psów nie pomogło