1994szymon

UWAGA Do wszystkich posiadaczy Ursusa c-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1994szymon    15

W nocy z dnia 27-28 marca 2007r. skradziono mojego URSUSA C-360 z roku 1981.

Numery podw.-nadw. 437609

Numery silnika 449324

Może ktoś kupił takiego Ursusa z takimi numerami albo sam silnik z takimi numerami. Prosze najlepiej zgłosić to do mnie lub na policje. Wtedy wy powiecie kto wam sprzedał sprzęt a ja dostaną zwrot pieniędzy (chyba że zechcecie za zwrucone pieniądze abyśmy wykupili od was 60-tke). Prosze o pomoc. Sprawdzcie u siebie albo u znajomego który kupił od 2007r.

Edytowano przez 1994szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody28    39

wspolczuje

 

a mozesz napisac skad, w jakich okolicznosciach, w jaki sposb Ci go skradziono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Kolego @1994szymon gdyby ktoś kupił ów kradziony ciągnik, nawet nieświadomie, to w przypadku zgłoszenia na policję zostałby na "lodzie"- ciągnik zostałby zwrócony właścicielowi (Tobie), a on zostałby bez pieniędzy, z groźbą kary za paserstwo. Ciągnik wszak skradziono bez papierów? więc i bez nich musiałby go kupić, licząc się wówczas z tym, że jego pochodzenie jest niepewne.

 

Przykra sprawa, ale pewnie rozprowadzono go w podzespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Tak jak indiana napisał nikt Ci sie nie zgłosi z tym bo zostałby bez niczego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Znając życie to ciągnik na części poszedł, ii tyle go widziano;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994szymon    15

@wrobelek02 Zdjęcia nie mam, ale ten jest prawie identik(żółty z taką kabiną) http://otomoto.pl/ursus-c-360-oryginal-stan-idealny-A41247.html

 

@mlody28 WLKP pow.Średzki. Mi skradziono 27-28marca 2007r. kiedy tego typu ciągniki miały najwyższe ceny (mój był wart ok. 20tys).U mnie przez jakieś 3 noce przed kradzieżą psy non-stop szekały(specjalnie je drażnili by domownicy w czasie kradzieży nie zwracali uwagi na szczekanie), albo też dzeń albo dwa przed kradzieżą przyjechało trzech chopoków czerwonym busem (rejestr był tutejszy, bo potem policja powiedziała że to były rejestracje skradzione z innego samochodu) i (podobno) wykupywali worki od nawozów. Dziwne było to że cały czas rozglądali się po podwórku ipytali się czy psy są groźne. Ja moge mówić o szczęściu w nieszczęściu bo tego dnia schowaaliśmy do stodoły MF 255, a normalnie nie chowaliśmy i to go uratowało. Mam nadzieje że moim przykładem ostrzegłem innych.

Tej samej nocy skradziono w mojej miejscowości jeszcze MF255, inną c360 i c330M

UWAGA: Za 2-3 tygodnie jest najlepszy okres na kradzież więc uważać.

 

 

@Indiana Takie jest u nas poje**ne prawo. Mam jednak jeszcze cień nadzieji :)

 

@yahooo777 To jest najbardziej prawdopodobna wersja. Inni mówili że mogły iść na wschód bo tam dobrze płacą za polskie ursusy bez papierów. Ewentualnie dostały lewe papiery i poszły na handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tylko druga sprawa skradziono go 4 lata temu więc to jeszcze cięższa sprawa <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszs88    3

u nas gość kupił kradzionego URSUSA C-330 od handlarza...jak dalej było to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody28    39

Dzieki za opis wydarzen. Chodzilo mi wlasnie o to aby wiedziec jak kradna i na co zwracac uwage.

 

Az trudno uwierzyc w to ze skradziono 4 traktory jednej nocy z jednej miejscowosci, to chyba musiala byc jakas naprawde zorganizowana grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Nikt obcy nie ukradł tego ciągnika, tylko jakiś cieć z Twojej miejscowości @1994szymon.

Wiedzieli gdzie po co i do kogo mają iść

 


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

Ciężka sprawa :( u mnie też coś ostatnio psy non stop w nocy piłują ryje ale mojej c 300 tak łatwo nie odpalą chyba ze na zaciąg he he :)


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994szymon    15

@młody28 Oni to mieli chrapke na większą ilość. Mojemu sąsiadowi w połowie wypchneli MF255 za brame, ale akurat się obudził i włączył śwatło w pokoju i ich spłoszył. Rano był zdziwony czemu ciągnik stoi koło bramy :) U innego duży ursus stał tak że blokował brame (a go przeciaż nie mogli odepchnąć bo za ciężki, ani też odpalić bo by było za głośno).Rano dopiero gospodarz zauważył że brama była troche otwarta. Tam to by mieli co zbierać(2x c360 i jedna 330). A jeszcze u innego c360 wypchneli za stodołe i się dopiero tam skapneli że nie ma akumulatora(to go zostawili).

 

@Tanco96 U jednego to 360 była niesprawna, a że stała obok 330 to za linke i nie ma obu ciągników.

Edytowano przez 1994szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Na pewno poszedł na części dziwna sprawa u mnie za stodoła stoją 2 ciągniki i wszystkie maszyny także jak by w nocy odpalili to bez problemu wyjada a ja nic nie bd słyszeć u nas na wiosce wszyscy na dworze trzymają ciągniki Współczuje :(


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

powiem tak żadny złodziej nie idzie w CIEMNO musiał w tym maczać jakąś osoba z twpojej lub pobocznej wioski co dobrze sie orientowała co gdzie stoi i jechali tylko zapoznac sie ze zwyczajami domowników. i wowczas szli na pewniaka!!!

 

Kiedys czytalem gdzieś teks na temat kradziezy maszyn rożnego rodzaju to pisali tam ze Złodziej jak chciał w uwczesnych latach okraść jakis SKR czy jakies kółko rolnicze to jezdzili na obserwacje 2tyg. a pozniej to wchodzili na pewniaka bez strachu bez niczego zapalali ciagnik i jazda

 

Taka jest prawda ze jak złodziej chce ukrasc to nic go nie powstrzyma a rzeczy typu ze ciagnik nie ma AKUMULATORÓW i ze ciezko pali w rzaden sposób do mnie nie przemawiaja za tym iz ten ciagnik nie zostanie skradziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dlatego warto nie pokazywać za dużo za wielu ludziom zwłaszcza tym takim bardziej znanym że tu cos wzięli tam coś. 400 litrów ropy stoi w beczkach na dworze ale z garażu 40 litrów wynieśli w bańkach a z tych na dworze nic :D

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banban1    0

u mnie z garażu pare lat temu taki chlopaczek ukradl mz(motor) troche ja pojezdzil i niestety poobijal. No ale motor sie zmalazl lezal we wsi na 2 dzien zlodziej dostal taki lomot ze wiecej na podwórko nie wszedl. Co ciekawsze niebiescy pochwalili to ze zostal skopany. Wspulczuje ci ale chyba juz se odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

heh współczuję u mnie ciągle psy ryje piłują może też ktoś planuje zamach na mego rusanta xD


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

w moich okolicach wlasnie w latach 07 08 tez ginely ciagniki,jak dobrze pamietam w okresie zniw gosciowi skubneli dwa i rolnik zostal na lodzie. I badz tu madry...na szczescie ostatnio nie slysze o kradziezach ciagnikow starych. Ale pare miesiecy temu dwa nowe CASE ze skladnicy wyparowaly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekwilku    0

jak bym takiego na placu dorwał to łeb uj***ny i do szamba bym wrzucił i nikt by gnoja nie znalazł bo by sie rozpuscił po roku. u mnie na wsi sasiadowi gwizneli glebogryzałke własnie w 2007r i na placu ma5 psów nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie też było głośno w 2007 o kradzieży ciągników własnie takich jak c-360 /330 , ale na szczęście w mojej okolicy jeszcze nie ukradziono żadnego ciągnika , a jak już ukradną to i tak są małe szanse na znalezienie bo poszedł na części albo go sprzedano a ten kto kupił to nie powie ani słowa bo będzie bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

kolego daj zdjęcie ursusa my kupiliśmy w 2008 ale daj zdjęcie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

W moim urzędzie gminy kilka lat temu w południe ktoś wjechał na plac,podpiął przyczepę i pojechał,naprawdę!

Zauważyli na drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj