Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie siedzenie

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 22:47

Jakie siedzenie Siemka mam porwane siedzenie 'kierowcy'' w swoim zetorze 7211 i zastanawiam się czy kupować nowe jak tak to jakie?.Czy może dać do obszycia jak tak to czy materiałem jakimś typu ''skóra'' tak jak w oryginale czy może w jakimś materiale takim co przepuszcza powietrze coś jak obszycia foteli łóżek itp pewnie wiecie o co mi chodzi.Zastanawiam się też czy takie obszycie jest opłacalne bo nie wiem ile może kosztować.Jeżeli ktoś z was wymieniał czy tp siedzenie proszę o odpowiedź

Edytowany przez Bartmk, 29 styczeń 2011 - 22:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie siedzenie Dzisiaj, 07:25
  •  

#2 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:06

Jakie siedzenie A bardzo masz porwane? Może wystarczy tylko jakiś pokrowiec
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#3 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:14

Jakie siedzenie Tzn plecy oparcie na plecy w jednym miejscu ale pod tyłkiem to całe aż gąbki wychodzą ;p

#4 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:16

Jakie siedzenie U mnie na szwach się rozchodzi dolna część i chyba tylko jakiś pokrowiec założę

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#5 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:22

Jakie siedzenie poduszki mozna dac do obszycia i zrobią jak oryginal albo kupic nowe a nie cale siedzenie
obszycie podobno kosztuje ok 50 zł tak sztuka a nowa poduszka chyba ponad 100 zł kosztuje

#6 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:26

Jakie siedzenie Aha a nie wiesz jaki może być koszt obszycia jakimś materiałem tylko raczej nie dermą czy sztuczną skórą bo od tego można sobie tyłek odparzyć w lato a co do tych nowy siedzeń to sam właśnie nie wiem bo w zetorze to wygląda dość masywnie a te zamienniki to widać że takie nie do końca.Nie mówię o tych siedzeniach po 1500 zł ;d .Lub zastanawiam się może obszyć dermą czy tp i założyć pokrowiec żeby tyłek się nie grzał ??;p bo wiem z własnego doświadczenia że w lato przy upałach nie idzie wysiedzieć na tych siedzeniach

#7 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:27

Jakie siedzenie A da się tą poduszkę jakoś zdjąć czy ona jest przyklejona? Siedzenia nowego nie ma sensu kupować

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#8 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:32

Jakie siedzenie Przed chwilą patrzałem to widziałem te poduszkę pod tyłek za 150 zł a pod plecy też jakoś 140 zł jakoś tak.To tak jak poprzednik pisał że najlepiej dać te poduszki do obszycia chyba dobrze zrozumiałem tylko właśnie jak one są przyczepione

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 23:37

Jakie siedzenie te poduszki trzeba od spodu taka drut ( sprezyne) nacisnac przez otwor i przesunac i wtedy sie zdejmuje te siedzenie i oparcie . ja w zwoim zetorze wyciolem z materialu takiego jak luzka sa obite i zrobilem taki beret i wlozylem sznurek zalozylem na siedzenie i naciaglem i jest ok powietrze przepuszcza , tanio i szybko

#10 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 styczeń 2011 - 00:27

Jakie siedzenie te poduszki są o tyle dobre że można je wymienic tak jak napisali trzeba odgiąć drut i wyjąć z zaczepów raz widziałem na allegro takie to komplet orginalnych był za 200 zł wydaje mi sie ze raczej tak nie dużo co do obszywania to tapicer z wymianą gąbek też pewnie moze zaśpiewać ze 100 zł a jeszcze nie będziesz mieć wyprofilowanych oparć jeżeli masz gąbki ok to kup sobie materiał nie derme tak jak była w starszych modelach tylko najlepiej welur, tak jak jest w nowszych, mam w swoim i jest elegancko łatwo sie czyści a siedzenie ma przewiew te oparcia idzie rozmontować te blache co jest na obwodzie i pod spodem odgina się na zaczepah i ją zdejmuje odchodzi ci ładnie materiał docinasz nowy zakładasz, jak tak w 5211 robiłem bo mi sie derma potargała, i zapinasz te obwódke i zaczepy i zakładasz i powinno być ok

#11 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 10:30

Jakie siedzenie Aha czyli ogólnie nie opłaca się kupować nowego siedzenia

#12 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:07

Jakie siedzenie jak masz sprężyny podstawe dobrą nie popękaną to nie opłaca się są podobne do tego siedzenia za 300zł ale szkoda na to kasy bo takie wybija się bardzo szybko, takie jakie masz to nowe kosztuje coś pod 800zł czeskie, mówie całe poduszki nowe to koło 1/4 ceny ale jeśli masz dobre te gąbki to weź jak nie dasz sobie rady daj tapicerowi myślę ża za jakieś 100 zł powinien dać rade obszyć.

#13 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:08

Jakie siedzenie aha ok w sumie racja o mógł byś dokładnie opisać jak zdemontować te poduszki.tzn od spodu tak jak wcześniej ktoś pisał czy jak

#14 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:33

Jakie siedzenie tam jest taki drut boczna to wkładasz ręke od spodu a jak ci sie uda to podciągnij w góre ewentualnie w dół bo to różnie jest olne tak samo drut podginasz ono sie tak podnosi i wychodzi z zaczepa, dzisiaj odbierałem siedzenie od kangura i tapicer mi powiedział że zależy co chcesz jak skaj to obszycie z materialem 100 a welur 120zł. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 20:21