Rafal_Zgierz

Kupię „szyberdach” do Zetor 7211

Polecane posty

Witam

niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Danex89
      Witam serdecnie.......przejzalem forum i takiego tematu nie znalazlem a nie wiem do czego by to przyczepic (Jak cos to prosze o kogos z gory by polaczyl z odpowiednim )
       
      Do rzeczy......w sobote przyprowadzilismy zetorka 7245 (fotki w krotce), wszystko jest z nim ok poza dachem.....w jednym miejscu przecieka i przy duzych ulewach jakie sa teraz u nas obicie dachu robi sie wilgotne. I moje pytanie brzmi: Czy da sie kupic gdzies kompletny dach z obiciem do tych zetorkow?? Moze byc ten nowego typu od zetorow classik tylko nie wiem czy bedzie taki pasowal??
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj