1994szymon

Dmuchawa ssąco-tłocząca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1994szymon    15

Co sądzicie o dmuchawach ssaco-tloczacych. Ktoś może ma? A jak ma to z jakiej firmy. Interesują mnie przedewszystkim opinie. Przydaje się taki bajer czy niewarto inwestować?

 

PS

Patrzyłem i nie widziałem podobnego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

bardzo fajna rzecz, mój ojciec choruje na taką parę lat ale zawsze jest coś ważniejszego, jak już to kup z mocnym silnikiem (więcej niż 11kw) bo widziałam i 11 i chyba 18 lub 22 nie pamiętam w akcji i było bez porównania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja tez planuje zakup takiej dmuchawy z augustowa . rozmawialem z jednym wlascicielem i mowil ze super sprawa teraz rozladunek zboza oraz zaladunek na samochod to zaden problem . jak kupie to dam opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Ja kupiłem przed żniwami POM Augustów z silnikiem 11kW. Piękna sprawa przy rozładunku zboża ale przy okazji trzeba było całą instalacje od siły na nowo założyć no i okazało sie że zakład energetyczny ustawił linie na 335 volt tak żeby linni nie przeciążać i trzeba było wysyłać pisma o podniesienie tej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam z Odolanowa z Dozamechu. Zaje...ta rzecz. Mm ją 3 lata i na początku dawała ok 10 ton na godzinę a w tamtym roku wychodziło 8. Bo pszenica miała normalną wagę. silnik ma 15 kw instalację mam mocną ale miałem problem z korkami a dokładnie raz kable mi wypaliło przy samych korkach. Elektryk tylko wyczyścił, a za drugim razem korki spaliło [zablokowały się i nie szło włączyć]zmienił na trochę mocniejsze. Chodzi o automaty S korki.

Załadunek rozładunek to piękna sprawa. Gdzie chcesz to stawiasz i zasuwasz.

Nie prawdą jest że pożera prąd. Ja w tamtym roku za płaciłem za żniwa 800 zł za prąd a przerzuciłem nią ok 400 ton zboża, do tego żmijka 3 kw przerzuciła z 40 i wentylator do bin 3 kw chodził non stop przez ponad 2 tygodnie.

Przy zakupie należy patrzeć jakie ma łopatki w podajniku a powinna mieć gumowe , bo się tak nie wyrabiają i są szczelniejsze. Ilość rur jest też ważna, no i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Ja zamierzam zakupić kongsklide suc 100E używaną z niemiec za takie nieduże pieniądze, orientuje się ktoś jaką ma w rzeczywistości ona wydajność przy tłoczeniu na wysokość 3m, i długość 15m???


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

odnawiam temat.. czy użytkuje ktoś dmuchawe ssąco tłoczącą z. pom augustów napędzana z wom - ciągnika ? jak to się sprawuje , chodzi mi głównie o wydajność , przy długości ssawny -10 m , tłoczący na tira czyli - 4 m do góry

 

a i jeszcze gdyby się ktoś orientował w cenach , to bym poprosił o podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj