kris14

Nieszczelny WOM

Polecane posty

JANCZAK1176    43
Napisano (edytowany)

Porostu poszło mu łożysko igiełkowe ,na którym osadzony jest tryb z freakiem na którym przesuwa zazębia tulejka łącząca WOM , przesuwasz ją dzwignoim wywłaszczając WOM .Bez rozjechania tylnym mostem nic nie zrobisz ,po rozjechaniu musisz tez zdemontować pompę hydrauliczną

.MF12-268MF12-012

Cena brutto:

227,55 zł

 

dostepnosc1.png

1szt.Duża ilośc towaru

 

do koszyka

basket-small.png

 

 

 

Kolo wom 1660713m1

 

 

Cena brutto:

 

83,15 zł

 

dostepnosc1.pngDuża ilośc towaru

 

do koszyka

basket-small.png

 

 

 

Cena brutto:

92,25 zł

 

dostepnosc1.png

2szt.Duża ilośc towaru

 

do koszyka

basket-small.png

MF12-222.jpg

Przesuwka >4< 532889m1MF12-012

Cena brutto:

227,55 zł

 

dostepnosc1.png

1szt.Duża ilośc towaru

 

do koszyka

basket-small.png

MF12-012.jpg

Kolo wom 1660713m1MF12-268.jpg

 

 

Lozysko walu wom 842922m1

540-obrot.

Cena brutto:

79,95 zł

dostepnosc1.png

2szt.Duża ilośc towaru

do koszyka

basket-small.png

MF12-223.jpg

Tuleja wom >4< 532891m

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek17b    0

Panowie odkopuję bardzo stary temat. Jak bardzo trzeba  przechylić mf 255 do przodu żeby wymienić simering z tyłu na wałku wom bez spuszczania oleju??? Czy tak się w ogóle uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latek1    0

Witam.Mam problem z wom w 3512,leci olej.Wymieniłem oring i uszczelniacz niestety nadal się sączy olej .Co dalej z tym robić?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez Cumins
      Witam wszystkich , jestem posiadaczem ciągnika case 1055 silnik d358 , ostatnio  gdy odkręciłem bagnet od oleju zaczeła wylewac się z niego spora ilość wody , dodam że dzieje się to tylko wtedy gdy postoi dłuzszy czas , w czasie sezonu gdy pracuje dzień w dzień nie zaobserowałem takich objawów . Jaka może być przyczyna tak dużej ilości wody w oleju podczas postoju ? Z góry bardzo dziękuję 😉
    • Przez Polacek
      Witam,

      Zeby wymienić pompe oleju muszę odjechać przodem, czy jest to konieczne ? Czy wystarczy zdemontować zbiornik paliwa ? Sprawdzę luz na pompie odkręcając miskę oleju ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj