Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciagnik 140-160km

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2010 - 05:30

Ciagnik 140-160km Dwóch znajomych ojca ma te ciągniki, więc wiemy co i jak. Dodany obrazek Obydwa Ojczulo oglądał, ale wcześniej. Dodany obrazek Wczoraj dzwonił do Pasłęka i za 7530 z TUZ-em, TLS, AQP ES, siedzenie D22C, komplet halogenowego oświetlenia, opony 650R38 i 600R28 powiedzieli 320 tyś. netto, cena już taka ostateczna. Także na 100% będzie z Rol-Bratu, bo otwarcie powiedzieli, że jeszcze będzie można coś utargować z ceny albo dołożyć wyposażenia. Natomiast 6930 Comfort można kupić za 250 tyś. netto, z tym, że nie wiem jakie wyposażenie ma.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciagnik 140-160km Dzisiaj, 13:49
  •  

#42 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 22 październik 2010 - 07:47

Ciagnik 140-160km oj Bobek to na targach mowiles ze nie bedziesz nic narazie kupowal bo nie ma potrzeby a tu prosze taki statek w planach:) jestes pewny ze bedzie JOHN?? to 7530 w sumie jak na taki wypas to nie wolaja bardzo duzo...tym bardziej ze mowisz ROL-Brat jeszcze zejdzie z ceny:)
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2010 - 08:32

Ciagnik 140-160km Michale poważnie brana pod uwagę jest tylko "jedyna słuszna marka", jak to czasem na chacie pada. Dodany obrazek Jd, bo Tatuś tak zdecydował Dodany obrazek , po drugie dobry diler i blisko, po trzecie łatwo sprzedać. No i najważniejsze, bo dużo pali i jest przereklamowany. Dodany obrazek Jak już kiedyś gdzieś pisałem, maszyny były kupowane z przerostem w stosunku do DF. Już wtedy było wiadomo, że kiedyś będzie coś większego. Dodany obrazek W R-B cena trochę wyższa, ale i wyposażenie będzie obejmowało dodatkowo kilka elementów więcej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 22 październik 2010 - 16:34

Ciagnik 140-160km eh bobus bobus kto by za Toba nadazyl:) czekam na zdjecia nabytko i skad w koncu wezmiesz:) no i zdaj relacje jak negocjacje:)
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...