Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek72511

690 poziom hałasu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek72511    81

Witam. Mam takie pytanie odnośnie serii 6XX, jaki jest poziom hałasu w kabinie?? do czego można go porównać?? nigdy nie miałem do czynienia z żadnym takim mf i nie mam zielonego pojęcia;) z góry dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Według konedata.net poziom hałasu dla całej serii wynosi 83 dB czyli porównywalnie z ursusem 912/914 czy też Zetorem 7211/45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

dla mnie te dane nie brzmią za przekonująco bo mam ursusa 914 i jak w tym roku jeździłem trochę 7211 to śa w ogóle dwie inne sprawy. w 7211 można gadać przez telefon normalnie a w 914 nic się nie słyszy, chyba że to jakaś eksportowa 914 była brana do tej analizy to może ale w tej normalnej kabinie z ciękim dachem i nie tapicerowanymi błotnikami to masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

mam mf 690 i zetora w mf jak masz wszystko pozamykane to jest ciszej a dżwięk silnika to tylko szum jak w jakimś dostawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

ooo o to mi dokładnie chodziło żeby przyrównać d zetora;) ale to duża różnica ??:P i w ogóle jak Ci się sprawuje ten MF??:D i te nawiewy w kabinie dają coś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
replay14    0

Kolego posiadam mf 690 od prawie roku , niestety jest on bez przedniego napędu ale na moje potrzeby jest on mi trochę zbędny. Więc tak komfort w kabinie nie może być porównywalny do 914 gdyż to inne klasy komfortu.W kabinie jest naprawdę cicho , bez problemu można mówić przez telefon, słuchać radia.Nawiewy w tej kabinie to po prostu bajka, w lecie ładnie chłodzą a w zimie nawet przegrzewają kabinę ( na największym biegu), jest to maszyna bardzo żywotna , ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez biszu
      Witam
      Tak jak w temacie robił to ktoś już u siebie w MF 698t i na co zwrócić uwagę przy demontażu montażu głowicy i innych elementów. 
      Pozdrawiam.
    • Przez Maksol
      Witam posiadam od dawna MF 255 i chciałbym zapytać czy opłaca się zwiększać dawkę paliwa w nim? Czy w ogóle wystąpi jakikolwiek przyrost mocy? Czy będzie tylko mocniej kopcił ?
    • Przez andrev1822
      Witam wszystkich. Czy ktoś z was wymieniał wałek przekładni napędu co łączy się z wałem nasuwana mufą ? MF 690. Jak to zrobić? Trzeba przodem odjechać czy da radę na ciągniku ?
    • Przez Haczyk93
      Witam, mam problem z Mf255. Na każdym biegu szarpie. Jedzie tak jakby coś przeskakiwało i za chwilę łapał od nowa. Przy wyższych prędkościach aż cały przod podskakuje. Jakieś sugestie co to może byc ? Dodam że jest po remoncie skrzyni biegów i wymianie pompy podnosnika.
    • Przez HejoMatejo
      Dzień dobry,
      Mam okazję kupić przyczepę tandem ze zdjęcia. Waga przyczepy to około 3 tony, chciałbym ściągnąć zabudowę i mieć platformę do wożenia slomy/siana. Przyczepę chciałbym zaczepiać na dolny zaczep hitch i tutaj pytanie czy nie będzie za ciężka do MF 255? Jeździć będę głównie po asfalcie.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj