Skocz do zawartości

Zdjęcie

przełącznik

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 22 luty 2010 - 22:10

przełącznik Nie orientyje się ile może kosztować nowy przełącznik do kierunków do proximy.od dwóch tygodni mam mały problem, kiedy właczam światła swięcą sie postojowe a jak chce włączyć światła mijania to lampy z przodu ciągnika się nie świecą, poza tym przy włączonych światłach mijania świeci się kotnrolka od świateł długich a jak włączam długie to nic się nie świeci nawet ta kontrolka. nie mozna nawet mrugnąć światłami.Sprawdziłem już wszystko bezpieczniki dobre przekażniki też kable ok. Dzisiaj gdy odśnieżałem zauważyłem ze brak jest też klaksonu. Czy może to być wina przełącznika zaspolonego, dodam jeszcze że gdy włącze lefrektory przy dachu to śię świecą a jak włączę długie to normalnie gasną. Czy spoykał ktoś się z takim problemem . Prosze pomóżcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przełącznik Dzisiaj, 07:08
  •  

#2 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 22 luty 2010 - 22:34

przełącznik a jaki to zetor?
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#3 Share Mechanik17

Mechanik17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 22 luty 2010 - 23:09

przełącznik a na każdych obrotach to sie dzieje czy tylko na wyższych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 20:25

przełącznik

a na każdych obrotach to sie dzieje czy tylko na wyższych?

w ogule nie świeci. ciągnik to zetor 8441

#5 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 23:32

przełącznik Witam.przyczyną twojej usterki jest oberwanie się przewodu masowego który odpowiada za klakson i światła znajduje sie on właśnie przy klaksonie (z przodu przy akumulatorze)i jest koloru siwego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 21:27

przełącznik był oberwany ale ten czerwony a szary odłączony a klaksonu dalej niema znajomy elektryk twierdzi że może być spalony przełącznik ten do dachowych świateł bo on jest jednofunkcyjny ale on podobno podaje prąd do tego głównego. sprubuje wymienić. nie spotkał się ktoś z takim przypadkiem