dziku

Własne rozwiązania.

Polecane posty

andrzej2110    535

30kg to złamało. ja czasem jak nabiorę duży ciężar to jest ciężko spuścić. Jak jest mało to się lekko spuszcza.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubyC330    0

wiem ze to nieładnie odnawiać stare tematy ale ja mam w turze hydrauliczne otwieranie łyżki i wcale nie ma dużo roboty :P a koszty też nie duże no ale zależy jak kto ma zrobioną hydraulikę tyra ja mam przerobioną zasilany osobną pompą z 3 sekcjami :) jak by kogoś dziwiło od czego 3 to od wspomagania he he, no i jak już się chwalić to mam również nową instalacje, przedni napęd w trakcie (wiem wiem czytałem na AF że 30 za mała na przedni napęd ale zaryzykuję), no i własną wykonaną kabinę z błotnikami, chciałem mieć wygodnie to poszerzyłem tył no i mam luz he he :) przód się też pokryje oczywiście ten z napędem he he no i wo gule już nie poznaje że to c330 no jedynie po tym że słaby he he no ale myślę też zamontować tylne kola od c360, a i ogrzewanie tylko jaki to was może zainteresować panelami umieszczonymi na błotnikach, podłączam je od chłodnicy za pomocą trójnika i kawałka miedzianej instalacji, jak narazie zdaje egzamin jak już się woda zagrzeje to ciepło ale jak zimna to już gorzej, myślę nad zamontowaniu jakiejś grzałki i zalaniu układu płynem chłodniczym, koszta nie duże panele uzyskałem z busa na szrocie po kilku przeróbkach nadały się do montażu w ciapku hehe, opłacało się ale jeśli macie nieszczelną kabinę to nie ma sensu moja jest w miarę szczelna jedyne dziury to obok sprzęgła i hamulca, a i myślę nad przerobieniem hamulców na hydrauliczne jak przy 60 jeśli macie jakieś rady to piszcie, jak kupię aparat to wrzucę foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj