Zaloguj się, aby obserwować  
makbet007

konstrukcja ładowacza

Polecane posty

makbet007    1

znalazłem na yt taki filmik :blink:

konstrukcj jego jest dość prosta i zawieszony jest on na tuzie ciągnika mam w domu troche profili rurek i ceownikuw i czy opłaca sie zbudować takie urządzenie ? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

czy opłaca się to zależy wyłącznie od ciebie, bo moim zdaniem się nie opłaca bo za 4tys można mieć tura 1sekcyjnego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

takie coś robią a może robili kiedyś ruskie a nawet widziałem na allegro MF 100-150 km miał tura zaczepionego nad kabiną zaczepiony w miejscu podnośnika

taka konstrukcja może większe ładunki przenosic i może byc stabilniejsza nacisk na tył

Tylko ta z Twojego filmiku jest dość słaba bo wiadomo pierwszy wypust, mały ciagnik więc jeśli chcesz tylko np słomę ładować luzem to możesz robić taki sam w przypadku większych ladunków musisz konstrukcje pożądną zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makbet007    1

konstrukcje zrobił bym z ceownika 10 i rury grubośćiennej ale może znajde coś lepszego ale teraz szukam siłownikuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

daj sobie spokój z tym wynalazkiem . na tylnym tuzie ma pewno to nie jest bo by było za mało stabilne . jak chcesz to lepiej zrób coś na wzór normalnego tura będziesz miał łatwiej o wzór i o konkretne wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makbet007    1

do '' + ,, ładowacza z filmu można według mnie zaliczyć to ze

- nie wymaga obciążnika na podnośnik bo cała jego rama jest zamontowana na tylnim tuzie a nie jak w innych przed kabiną

- dociązone jest tylko tylnia para kół i pewnie lekko kręci sie kołami zwłaszcza jak takie cos zamontował bym na 30

- takim ładowaczem pewnie można by było wyżej układać bele słomy na stogu

do '' - ,, trzeba zaliczyć

-trudnośći z podpięciem przyczepy do ciągnika ( rama ładowacza może przeszkadzać )

- gabaryty tego ładowacz mogą troche przeszkadzać w wąskich budynkach

 

A jaki są wasze + i - tej konstrukcji ?

Szukam sobie jakiegoś zajęcia na ferie zimowe i albo zrobie ładowacz albo przycze wywrotke :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

przód będzie podobnie obciążony jak w normalnym turze .jak chcesz to buduj , a jak zrobisz t daj zdjęcia i opis jak się ci tym pracuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj