Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego

142 odpowiedzi na ten temat

#41 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:08

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego wiem o tym... teraz jest taka sytuacja,że namawiają do uprawy buraka..ale wiesz taka prawda jest ,że to jest trochę nie fair...bo zauważ,że niektorzy mogą otrzymać 2 razy pomoc a niektorzy wcale...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Dzisiaj, 09:39
  •  

#42 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:13

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego a co powiesz o rentach strukturalnych? o prowie i innych projektach?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#43 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:30

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego wiem o tym ,że to jest wszystko paranoja.....żyjemy w takim kraju...niestety!!! :/ ;/ ;/

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share tomek198402

tomek198402

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 10:46

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Moim zdaniem to jest paranoja,gdzie jest tu sprawiedliwość...wg. mnie ta pomoc powinna dotyczyć tylko tych plantatorów co utracili limit buraczany a nie dla tych ,którzy z niego zrezygnowali...bo nie dość,że dostali za to odszkodowanie to teraz mogą jeszcze uzyskać tą pomoc,a Ci co nadal uprawiają odebrano im limit,nie dostali za to rekompensacji to i teraz mogą nie otrzymać pomocy,bo wiadomo jak ktoś zrezygnował to będzie miał wiekszą wartość limitu..paranoja.....wiem ,że wiele osob nie zgodzi się ze mną ,ale taka jest prawda...odrazu mówię ,że nie składałem wniosku..takie jest moje zdanie na ten temat

Wcale nie jest tak jak piszesz bo np powiem Ci jak jest ze mną ja jak pojechałem do cukrowni na wezwanie to mi tam powiedzieli że jak sam sie nie zrzekne to oni mnie sami za to skasują i nie dostanę rekompensaty ale jeszcze jakis czas moge buraki siać wiec sieje , a co do rezygnacji to podpisałem bo kilkadziesiąt tys dla mnie na drodze nie leży chcoć mi na burakach zależy bo mam bydło i zależy mi na paszy z niego a co do buraków to sieje teraz dwa razy więcej jak siałem bo cukrownia potrzebuje burkaów , choc przenieśli mnie do dalszej cukrowni i dużo kasy płaci sie za usługę ale trudno .

A teraz jak tam kiedy będzie lista ogłoszona bo czekma z nieciepliwością bo nowe maszynki by tak to przyszły na wiosnę

#45 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 11:45

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego wiesz...u mnie tak nie jest..sami namawiają do siania jak najwięcej bo jest deficyt...a jakbym chciał sam zrezygnować to już odszkodowania bym nie dostal..

#46 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 21:59

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego to jak tam będzie lista w czwartek czy nie będzie?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#47 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 08:03

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Ja miałem 1ha buraka to siebie bardzo szybko znajde na liście szukając od końca ;)

#48 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 11:33

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego z tego co wiem to nie koniecznie, było ponoć dużo trakich co mieli znacznie mniej

#49 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 11:58

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego panowie skonczmy gdybanie i poczekajmy na konkrety;p czyli na liste:D
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#50 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 12:12

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego a macie link do strony na której jest lista ja gdzies zgubiłem......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 13:30

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego lista ma byc 14 dni po ostatecznej dacie skladania wnioskow czyli powinna byc 24 grudnia, pewnie na stronie agencji dziś był u mnie znajomy który przywiozl mi dmuchawe, mowił ze sam pisał bardzo duzo ofert na prosty sprzet za kilka/kilkanascie tysiecy. u nige grubego sprzetu było mało, no ale może taka specyfika jego sprzedaży

#52 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 14:08

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego moze chodzi o 14 dni roboczych...
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

#53 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 14:25

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego w regulaminie nie ma nic o dniach roboczych

#54 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 15:25

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego pisałem dzisiaj do ARR i też otrzymałem odpowiedz z której w sumie nic nie wynika;P właśnie że lista zostanie opublikowana w terminie do 14 dni od ostatniego dnia terminu składania wniosków. czyli wypada tak ze jutro musi być:PP

#55 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 17:45

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego rowniez mam nadzieje ze jutro juz to bedzie ;) po swietach juz by sie zaczelo cos dzialac:)

znajoma była agencji i mówili że lista jutro na pewno bedzie trzymamy wiec za slowo

#56 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 09:32

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego jeszcze nic nie ma:(
http://www.arr.gov.p...?idDzialu=00097
kto powie o co chodzi dokładnie?? bo nie czaje tej listy. wychodzi z tego ze to nie jest jeszcze cos co nas satysfakcjnuje. bo jak pierwszy ma ponad 2tys limitu utraconego to cos nie tak

#57 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 10:50

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego jest lista i już z listy wynika kolejnosć, jak jesteś gdzies do 850 miejsca to masz duze szanse, jak dalej to raczej zapomnij o temacie

#58 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 12:35

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego Umnie 31xx i rozwiane złudzenia ;)

#59 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 12:37

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego u mnie 11xx, tak więc to samo - abym się załapł srednia dopłat przede mna musiała by dać 35tys na wniosek ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 24 grudzień 2009 - 12:46

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego 9xx