bolid20

Opłacalność produkcji czosnku

Polecane posty

Quis    9

Jaka to klasa gleby? Wygląda jak wyparowania rzeka w Afryce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0
10 godzin temu, Quis napisał:

Jaka to klasa gleby? Wygląda jak wyparowania rzeka w Afryce:-P

Klasa 2a😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Umnie tez dzis juz od godz pada wkoncu.  I to pozadny deszcz. Moze czosnek wkoncu odzyje troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladeusz    0

Witam, polecono mi podlanie czosnku preparatem bi, podlanie nie pryskanie na szkodniki żerujące w korzeniu.

mam pytanie czy to podziała też na owady żerujące w szczypiorze nad ziemią? Chodzi mi o wgryzkę, dorosłe osobniki śmietki i błoniszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis    9

Jak wygląda konfrontacja czosnek vs grad? Macie jakieś doświadczenia? Obawiać się czy nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s4lim3    7

wszystko zależy w jakiej fazie i jaki grad. Jak będzie porządny to Ci go oskalpuje z liści i zostaną same dudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meter    0

Panowie czy sypać teraz mocznikiem czy to zły  pomysł może ktoś podpowiedzieć doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7630

Zastosuj proteusa to nic nie będzie żarło w rzepaku działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23

Jak tam panowie u was z wilgocia w ziemi. Umnie dzis tasmy kroplujace podaja wode. Rok nie jest laskawy najpierw wymarzniecia teraz susza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel213333    23
22 minuty temu, s4lim3 napisał:

a ja w nastepnym tygodniu zaczynam pędowanie :)

Juz masz kwiatostan? Jak mozesz wrzuc zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563

U mnie trochę odżył,jak liść na długości ok 10 cm był żółty to teraz zostało ok 5,więc coś trochę wody pociągnął. Czekam na jutrzejszy deszcz o ile będzie:) Można jeszcze stosować jakieś nawozy teraz? Jak już wcześniej pisałem jest to mój pierwszy raz jak uprawiam czosnek i chce otrzymać godny plon (dodam że nikt w okolicy nie sadzi:6_smile:). Dzisiaj wypieliłem już drugi raz i narazie czystko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

Ja osobiscie w piatek przed deszczem rozsialem saletrzak oraz siarczan magnezu. Co prawda spadlo tylko okolo 6 litrow ale po nawozie ani sladu. Calosc opielona recznie jakos nie jestem przekonany do stosowania herbicydow szczegolnie podczas takiej suszy jak u mnie. Mielem zamiar recznie opryskac miedzyrzedzia ale szkoda mi meczyc te roslinki kochane haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj