Pepik190

[czosnek] sadzarka do czosnku

Polecane posty

Pepik190    4

Witam.

Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.

Edytowano przez dogberry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1410    10

Wygląda ze Francja produkuje.Nazwa jezeli się nie mylię ERME.Pewnie mozesz wyprobowac sadzarkę do ziemniakow podkielkowanych.Bądz GOOGLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa30    0

Proszę kolego jest sadzarka i mam takie pytanko czy może ktoś wie jak nazywają się te taśmy zaznaczone w kółeczku i gdzie można je kupić albo na jakiej stronie można je znaleźć.

 

2589039369%2B-%2BKopia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Szkoda sobie tyłka zawracać tą sadzarką. Wystarczy zwykła sadzarka taka jak do warzyw. Ta sadzarka ze zdjęcia ma taką wadę, ze duże ząbki się nie mieszczą i się zatyka.

 

Pozdro HondaMtx


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)
    • Przez 360i82Sa
      CZOSNEK
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj