Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o przyczepach Pronar

235 odpowiedzi na ten temat

#201 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 luty 2013 - 13:45

ja mam 12 z wieltona i nie narzekam i porównując ją z pronarem jest o wiele lepiej wykonana a cena daleko nie odbiega od tych z pronaru

W jakim sensie lepiej wykonana?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o przyczepach Pronar Dzisiaj, 15:46
  •  

#202 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3230 postów

Napisany 03 luty 2013 - 14:01

Co sadzicie o przyczepach Pronar Też mam wieltona pierwszy wypust co był to troche farba odstaje już na dolnych burtach od spodu, co prawda zboże woziło się zimą i nie była zmyta z soli. Troche burty się rozchodzą na boki jak pełna i przy tylnej burcie obok słupka rzepak potrafi się sypać ale teraz pewnie juz poprawione uszczelką mają. Ogółnie przyczepa ok. nie narzekamy. Jak była promocja na przyczepy pronaru nie pogardziłbym bo 10t byłoby w cenie 8t Wieltona i zostałoby jeszcze pare tys ;) bo zabardzo też nie widzę czym tam mozna w tej przyczepie gardzić :huh:

#203 Share romekk11

romekk11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 luty 2013 - 14:06

Co sadzicie o przyczepach Pronar @ romet 737.STOMIL SANOK-DYSTRYBUCJA SP.Z.O.O,Agroma Dział Maszyn.
jestem z dolnego sląska.

#204 Share John6930

John6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 03 luty 2013 - 15:01

W jakim sensie lepiej wykonana?

Jeżeli chodzi o wykonanie to wystarczy popatrzeć na spawy a także na linki chroniące przed tym żeby siłownika nie wyrwać a konstrukcja jest naprawde mocna :D

#205 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 luty 2013 - 15:35

Co sadzicie o przyczepach Pronar W Pronarce też mam linkę zabezpieczającą.
Spawy? Gładkie i równe też mam :)

#206 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3230 postów

Napisany 03 luty 2013 - 15:54

Jeżeli chodzi o wykonanie to wystarczy popatrzeć na spawy a także na linki chroniące przed tym żeby siłownika nie wyrwać a konstrukcja jest naprawde mocna :D

W wieltonie linka mi się zacieła jak na max wykiprowałem i przyczepy nie podnosiło potem, pół nocy szukaliśmy ocb :o
Zaletą w mojej W10 są słuchawki od hamulców z filterkiem w standardzie, gdzie nigdzie indziej nie było w opcji :huh:
Kris zacieka tobie woda w pronarce na łączeniach burt boczych?? Bo dolne wystaja troche. Oehler daje plandeki za koniec górnej burty, dobra sprawa.

#207 Share John6930

John6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 03 luty 2013 - 16:05

Co sadzicie o przyczepach Pronar moja przyczepa ma dopiero 2 lata i jak na razie nie miałem z nią problemu a mówię o tych linkach bo u sąsiada przy wożeniu qq linka cienka jak palec szybko pękła a u mnie jest też taka cienka krótsza i jeszcze gruba dłuższa więc według mnie są one dobre jeśli chodzi o konstrukcje

#208 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 luty 2013 - 16:06

Co sadzicie o przyczepach Pronar Oj wiesz co, ciężko mi powiedzieć, w deszczu pod plandeką nic nie woziłem jeszcze, ale z tego co wiem to tam dolne burty są na zakładkę zrobione, że teoretycznie woda nie powinna się dostawać (musiała by pokonać grawitację ;) ) .
Podsumowując- nie wiem ;)

#209 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3230 postów

Napisany 03 luty 2013 - 16:47

Co sadzicie o przyczepach Pronar Wielton też ma zakładke od wewnątrz, a jednak potrafi zaciekać, pewnie w więkoszści tak jest co mają wąską plandekę chyba, że jakoś to rozwiązali.

#210 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:41

W wieltonie linka mi się zacieła jak na max wykiprowałem i przyczepy nie podnosiło potem, pół nocy szukaliśmy ocb :o
Zaletą w mojej W10 są słuchawki od hamulców z filterkiem w standardzie, gdzie nigdzie indziej nie było w opcji :huh:
Kris zacieka tobie woda w pronarce na łączeniach burt boczych?? Bo dolne wystaja troche. Oehler daje plandeki za koniec górnej burty, dobra sprawa.

Zacieka woda ja mam silikonem uszczelnione te łączenia burt praktycznie kipruję tylko do tyły

Jeżdzę też zimą i farba nie odpada w Pronarce 10t wytrzymała 16t ładunku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3230 postów

Napisany 05 luty 2013 - 20:45

Co sadzicie o przyczepach Pronar Czego tyle naładowałeś że było 16t ładunku?? Jezdzisz ale może akurat sół nie była sypana na drodze, ja dawałem czasami to jak chlapało gdzie się dało. Ciekawe jak dam silikonem z boku i będę burty otwierać od spodu tylko aby wysypać rozszczelni się czy nie??

#212 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 05 luty 2013 - 21:07

Co sadzicie o przyczepach Pronar Jeździłem jak sypali :mellow: miałem 16 t wytłoku ale wtedy miałą 3 burty czyli 180cm. teraz mam 140 cm burty to 11-11,5t pszenicy wchodzi.

Myśle ze silikon może sie po odrywać przy otwieraniu

#213 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 luty 2013 - 22:22

Co sadzicie o przyczepach Pronar chyba że jedną krawędź natłuścisz np smarem jakimś i na to dasz silikon to on wtedy przyklei się tylko do jednej ścianki a od drugiej będzie ładnie odchodził.

#214 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3230 postów

Napisany 05 luty 2013 - 22:53

Co sadzicie o przyczepach Pronar Chyba 120cm bo 600+600 ;)
No trzeba coś kombinować dzis stała przez noc nie garażowana, to śnieg się stopił z rana i pozaciekało troche.

#215 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 06 luty 2013 - 07:44

Co sadzicie o przyczepach Pronar 140 cm bo podwyższyłem burty ze względu na to ze nie mieściły mi się 2 zbiorniki z kombajna ;)

#216 Share haczyk5

haczyk5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się rolnictwem.

Napisany 06 luty 2013 - 08:02

Co sadzicie o przyczepach Pronar U mnie sąsiad zakupił z pronara przyczepe (ile ton nie wiem) ale na tandemie . oglądałem ją i wykonanie jej jest ekstra. w środku jest bardzo szczelna. porządny sprzęt

#217 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 15 luty 2013 - 15:44

Co sadzicie o przyczepach Pronar Panowie a czy posiada ktoś taką przyczepę ?

http://otomoto.pl/pr...wa-A204473.html

Planuję taką zakupić, jakieś opinie o niej ?

A co kłótni co lepsze to jest ona zbyteczna, każda przyczepa prędzej czy później się psuje, farba odłazi itp.

Mam z Metaltechu DB 8000 od 8 lat i nie powiem o niej złego słowa, ale jest ona tylko przeznaczona do wożenia zboża w żniwa to i wytrzymała bez niczego tyle czasu.
Podejrzewam, że przy intensywnym użytkowaniu to i najlepsze przyczepy się szybko zużywają.

#218 Share John6930

John6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 23 luty 2013 - 23:01

Co sadzicie o przyczepach Pronar Szczerze wielton jest naprawdę dobry tak samo jak zasław na pewno znają się na rzeczy bo produkują naczepy do tirów są na rynku już pare ładnych lat i dalej się rozwijają no ale każdy ma swoją opinię i każdemu może się trafić bubel ;)

#219 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 24 luty 2013 - 10:56

Co sadzicie o przyczepach Pronar Tylko popytaj TIR'owców dlaczego wolą naczepy np Krone czy Schmitz niż Wielton ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 24 luty 2013 - 17:37

Co sadzicie o przyczepach Pronar bo Wielton to bubel, rama jest mocna i zalet koniec, burty delikatne, farba schodzi bardziej jak w pronarze a porównanie mam wystarczy zobaczyc w galerii