wadzyn26

Rsm czy można bezpośrednio kupic z puław

Polecane posty

wadzyn26    0

Witam , chciałbym zakupic cała cysterne Rsm z puław. Gdy cztałem w nacie to pisze ze moge od nich kupic ale jak zadzwoniłem do przedstawiciela z puław powiedział mi ze lepiej jak kupie u ich dystrybutorów którzy sa w pobliżu mojego gospodarstwa. A ja nie chciał bym kupywać u nich bo mam zastrzeżenia co do steżenia azotu! Czy mogli byście pomuc i dać mi jakiś kontakt do ludzi w puławach którzy to sprzedają bo próbowałem sie dodzwonić do działu sprzedaży ale nikt nie odbiera tel. od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67

Nie bawią się w detal pewnie nawet gdybyś chciał całą cysterne to wyślą Cię do kogoś z kim mają umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jender2    4

O ile mi wiadomo sąsiad kupił całą cysterne, to wtedy przywiozą, ale jeszcze kilka tysięcy mu zabrakło , to musiał sobie przywieść z detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 2 lata temu chciałem kupić to owszem jest możliwość ale jak mają  nad stan bo pierwszeństw mają dilerzy. a poza tym jak znajdziesz dobrego dilera  to cena wychodzi taniej niż z Puław. wiadoma oni mają konkretne upusty a rolnikowi nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massei8    125

można najpierw musisz zapłacić i ci przywiozą tylko w kolejce jesteś ostatni a nr jest na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Nie opłaca się finansowo i terminowo. Taniej i szybciej wyjdzie przez dobrego dealera, który obraca dużymi ilościami.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadzyn26    0

można najpierw musisz zapłacić i ci przywiozą tylko w kolejce jesteś ostatni a nr jest na str.

 

 Od kilku dni prubuje sie dodzwonić na ten numer  ale  nikt nie odbiera .

O ile mi wiadomo sąsiad kupił całą cysterne, to wtedy przywiozą, ale jeszcze kilka tysięcy mu zabrakło , to musiał sobie przywieść z detalu.

dzieki za informacje . A twój sasiad ma numer do kogoś z sprzedaży ? bo na ich stronie jest numer sygnał jest ale nikt nie odbiera .

ja 2 lata temu chciałem kupić to owszem jest możliwość ale jak mają  nad stan bo pierwszeństw mają dilerzy. a poza tym jak znajdziesz dobrego dilera  to cena wychodzi taniej niż z Puław. wiadoma oni mają konkretne upusty a rolnikowi nie dadzą.

 

 Stosuje Rsm już  przeszło 10 lat na poczatku był dobrej jakosci towar ale teraz zamiast 32 % kupujesz 30% a płacisz jak za  normalny ponieważ oszukuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A może kup sobie porządny areometr (taki laboratoryjny) Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby autoryzowany dystrybutor walił na procentach bo to przecież można łatwo sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1261

Teraz w Polsce taniej jest u pośrednika,niż  u producenta i to dotyczy się całej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1036

ale to kierowcy oszukują z Puław wyjeżdża 32.a po drodze gdzieś się gubi parę % no. do mojego kolegi przyjechały dwa auta na raz i się okazało jak przyjechało trzecie na drugi dzień że brakowało kilku tyś litrów. podobno plomby to nie problem a wszystko zależy od uczciwości przewoźnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Teraz w Polsce taniej jest u pośrednika,niż  u producenta i to dotyczy się całej gospodarki.

 

 

Proste. Chłop dostał odpowiedz w innym temacie, ale dalej drąży temat bo widocznie ciężko mu to pojąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

w sierpniu zamowilismy z kolegami cysterne z puław. Rsm 32 wyszedł po 710 brutto ,wszystko poprzelewane w mausery i powazone,wszystko grało odnosnie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekc    65

gdzie trzymasz ten rsm32 na dworze jak to się przechowuje bo ja kupiłem w tym roku na próbę 28 z siarką i jak na razie cały płynny bez oznak kryształów


Jedyne co mnie kręci to karuzela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Co do podejrzeń o fałszowanie to do mnie zawsze jak przyjeżdża cysterna to ma  oryginalne fabryczne plomby na każdym możliwym otworze. Kierowca zawsze każe sprawdzić te plomby przed zerwaniem. Mimo że do puław mam raptem 40 km nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kupować inaczej jak nie przez dilera. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adasku10
      Nawożenie.
      Dotychczas zastosowano:
      - styczen: 250 kg k2o 60% bo byly braki potasu
      - styczeń: 2.5 tony wapna granulowanego bo slabe ph bylo. 
      Dziś poszła włóka polowa.
      Proponowane nawozenie:
      - 200 kg polidap  w podsiewacz + kizeryt ????
      - 200 kg canvil z mg przedsiewnie
      - kizeryt przedsiewnie ?????
      - ponownie sól potasowa ??????
      Pytania: 
      1. Czy dając 200 kg DAPU w podsiewacz moge wysiac dodatkowe 100kg (pozostalosc) np. 2 tyg przed siewem i agregat ? Ile moge dosypac kizerytu do tego 200 kg DAPU w podsiewacz ? 
      2. Czy wysiewajac sol 60 % w styczniu, moge jeszcze cos dorzucić przedsiewnie czy sobie odpuscic ? 
      3.  Ile kizerytu i kiedy dac (podsiewacz, przedsiewnie) ? Czy zakwasza on glebe ?
      4. Czy 200 kg canvilu z mg przedsiewnie to dobra dawka? (biorac pod uwage, ze 200kg Dapu w podsiewacz i 100 kg dapu 2 tygodnie przedsiewnie. Czy mozna go dawac na nieuregulowane ph?
      Lekki chaos wiem, ucze sie dopiero Panowie. Pomozcie. 
    • Przez tomek15h
      Prosze o opinie na ten temat ,tych którzy stosują tą forme nawożenia.
    • Przez kdorcia
      Czy normalną rzeczą jest to , że nawóz saletrzak zakupiony pod koniec lipca 2023 do stycznia tego roku zamienił się w pył? Firma od której go zakupiłem twierdzi ,że nawóz był zbyt długo przechowywany.



    • Przez velFoka
      Witam. Panowie do czego podobny jest Vervactor? Bo nie ma w tabeli Bogball takiego nawozu i nie mam czym zmierzyć gęstości żeby ustawić rozsiewacz.
    • Przez dominikl95
      witam który nawóz uważacie za lepszy na użytki zielone wiem że sól potasowa ma więcej potasu,ale nie ma innych składników jak kainit.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj