matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Gość   
Gość

To chyba z innym Sokolowem rozmawiałaś ☺jakiś bardziej Chojny.mi mówili że dopiero przed święta mi cena za O będzie 13.54 netto + 3% do umowy + 20gr za koszer ale to nie gwarant tę 20 gr

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

cena dla rolnika a dla pośrednika to dwie różne sprawy, milex rolnikowi płaci 13,6 a pośrednikowi 14,2  za O

widać że pośrednicy też zaglądają na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

kszysztofsb

jaka cena cię interesuję żeby kupiec był dobry ?

 

Edytowano przez slawek2301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Ja z nimi rozmawiałem pierwszy raz na targach w Nadarzynie a dokładniej z Panem Jackiem tylko nazwisko mi z głowy wylecialo. Wczoraj właśnie on był u mnie i taką cenę mi powiedział. Mówił że już w następnym tygodniu będą jakieś ruchy ceny prawdopodobnie w dół. A i na targach mówił że handlarzowi i rolnikowi dają teraz jedną cenę bo handlarze zaczęli im cene narzucać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33
13 godzin temu, Maroslaw0770 napisał:

Kościesza zawsze dobrze i szybko płaci.

Dokładnie tak pieniądze sa za 3 na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

ile można maks uzyskać brutto za krowę jeśli miała by 900kg?


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinasxd    0

dzis sprzedane 3 hf waga okolo 850 kg brutto cena 7,50 netto potracenie 8% kujawsko pomorskie

Edytowano przez marcinasxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

8zł brutto za hf super cena ale i waga skoro 850 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713
1 godzinę temu, mateo2662 napisał:

dzisiejasz oferta jałówka 6,5 druga 6,8 byk 7,7 ceny netto bydlo mieszańce smxlm

Pojebało go?W jakich wagach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

to trochę ponad miesiąc temu za krowę zapłacił 6, a jałowki 7,5, Mieciu dzwonił dwa tygodnie temu,ze bydło 0,5,-w górę a on takie jaja sobie robi.Albo bydła nie potzrebował albo nie podobały mu się Twoje sztuki-w co wątpię.Który był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

krzychu, podziękowałem mu i tyle mi jakoś nie chce dobrej ceny dawać trzeba zmienić odbiorce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

Jutro mial do mnie przyjechać brzegowy ale znajomy mi polecil odbiorcę który od niego bierze ld dwóch lat i zobacze co on powie bo przez telefon mowil ze hf/ncb do 8 netto i 5-6% potracenia, niech przyjedzie i obejrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

wie ktoś jak tam teraz ceny w świętokrzyskim się kształtują? 2 byczki ładne mięsne a 2 takie mieszańce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinasxd    0
3 godziny temu, zkordalski napisał:

8zł brutto za hf super cena ale i waga skoro 850 kg

tylko ze sporo potracenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Antocel to slaby takze ten tego.....

Chlopaki wyplacaja w terminie ale  maja ponoc swoje za uszami  - ja ich za reke nie zlapalem bo swojej wagi nie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj