saper

New Holland 8050

Polecane posty

saper    0

Czy w tym kombajnie dwa bębny młócące to standard czy są też z jednym.Drugie pytanie ile ten kombajn ma wytrząsaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Dane techniczne

 

W zaleznosci od rocznika moze miec jeden beben lub ale to modele z 88-89r. Tyle teorii bo zdarzaja sie kombajny z dwoma bebnami ale to było jako opcja w tamtych czasach i nie zawsze były. Najlepiej obejrzec z bliska. Kombajn ma 4 wytrząsacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saper    0

dzieki za odpowiedz jak dobrze kojarze to ten kombajn jest z 1985r. Miałeś może taki sprzęt,jak on sie sprawdza w pracy

 

Nie cytuj poprzedniego posta! Posta piszemy w oknie "białym"

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Sam akurat użytkuje 8070 i jestem bardzo zadowolony. napisz na gg to pogadamy o tym co cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Witam wszystkich doradzających. Zakupiłem nh 8050 i mam problem ;, tragedia z częściami w lubelskim.Chodzi mi konkretnie o siłownik sprzęgła.Dzwonie po handlarzach i u każdego w Polsce na zamówienie . Teraz to pół biedy, ale jak trafi się coś w żniwa to porażka . Wszystkich którzy znają jakiś konkretny skład to proszę o informacje. A tak przy okazji ma może ktoś instrukcje do serii 80 [[ . Na razie tyle Wymeczyłem pytań, ale wkrótce myślę że będą następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saper    0

Ile zapłaciłeś za ten sprzęt?

ja cały czas szukam takiego i zawsze coś mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Zapłaciłem 52 tys. Na felgach jest 86 rok ,189o mth. Stan jak na moje oko , idealny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonski    1

Kolego Szynszyl mam dla Ciebie dobra wiadomość. Posiadam zarówno katalog części jak i instrukcję obsługi (jęz. niemiecki) a co najważniejsze jestem z lubelskiego.

Pisz śmiało tlonski@op.pl.

Posiadam również 8050 tylko trochę starszego z 82 r.

Jak chcesz sprawdzić datę produkcji zdejmij obrotowy filtr powietrza (jedna śruba) i zobacz wytłoczenie na śmigłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtuoz93    0

Tematy połączone

 

Witam.Mam taki problem.Ostatnio na polu na konsoli gdzie są zegary itp.są także trzy czerwone kontrolki pionowo.I otóż ta na samej górze zaczęła mi mrugać.Co to może być?

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detom    18

Ta kontrolka jest od filtra powietrza , miga bo masz zapchany albo przewód do czujnika się przetrał i gdzieś dotyka masy.


Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    319

a reszta kontrolek?

 

Ma ktoś może instrukcję obsługi?

Albo od czego jest który włącznik i który bezpiecznik?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuzyJohn    6

gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się od kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras97
      Witam mam pytanie ponieważ nawaliło mi właśnie to koło o którym piszę w temacie i chciałbym je kupić na allegro ale nie mogę go znaleść ponieważ nie wiem jak się ono nazywa:) Proszę o szybką pomoc dodam że to koło zgarnia kurz chroniąc chłodnice
    • Gość
      Przez Gość
      Nie wiem w którym dziale to dać. Obok mnie robią obwodnice no i stawiają u mnie na placu koparke fadrome i spych. Ile mam ich za to kasować ? Połowa placu rozmaraszona, łąka tez bo mi przez nią przyjeżdżają na plac. Dzięki za odp
    • Przez DominikG
      Witam chciałem się zapytać jak ustawić nawiew czy tam coś co jest żeby powietrze wydmuchiwane było zimne i jak ustawić żeby leciało ciepłe.Mój pronar 82SA jest z 2002 roku (ale od nowości go niemam (kupiłem w lutym) i on ma od nowości tą maskę nowego typu i napęd nowego typu). Drugi problem to jest z siedzeniem , ponieważ jest ono przechylone w prawo i niewiem jak to naprostować czy co zrobić . Proszę o szczere i pomocne odpowiedzi . Dziękuję z góry
    • Przez DodoRolnik
      Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam
    • Przez Bocian6230
      Posiada ktoś taki kombajn z silnikiem Deutza chłodzonym powietrzem? Jak się spisuje? Warty polecenia? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj