Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pietras97

Koło osłaniające chłodnice

Polecane posty

Pietras97    0

Witam mam pytanie ponieważ nawaliło mi właśnie to koło o którym piszę w temacie i chciałbym je kupić na allegro ale nie mogę go znaleść ponieważ nie wiem jak się ono nazywa:) Proszę o szybką pomoc dodam że to koło zgarnia kurz chroniąc chłodnice

Edytowano przez Pietras97

detom    18

Jaki model kombajnu i z jakich okolic jesteś ?

W okolicach Siedlec coś takiego znajdziesz na 95%.

Jeśli pomogłem kliknij lajka :)

Pietras97    0

MOdel Kombajnu to 8050 New Holland oczywiście

dzwoniłem właśnie do kolesia z za Siedlec i ma ale ja mam troszkę dalego bo z kutna jestem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Poznaniak
      Podczas jazdy zablokowało mi koło bo rozpadło sie łozysko. 
      Zagwintowałem długie  szpilki i wkrecajac w 3 dziurki zdjąłem zwolnice potem wymieniłem:
      kosz satelitów kompletny + satelita srodkowa
      łozysko 
      koło koronkowe - i tu miałem dylemat czy zakładac bo odlew jakby nie był w jednej płaszczyznie z obrecza była szpara z 3mm z jedej ze stron obojetnie jakby je obrócic zawsze szpara i kołysało (a stare idealnie przylegało obojetnie jak by przyłozyc ale miało niektóre zeby uszkodzone) wiec załozyłem nowe   włozyłem sylikon i na srubach dokreciłem i teraz jak jade po drodze asfaltowej to czuje bicie jakbym po gałazkach jechał i nie wiem czy to od tego ze zły odlew był czy moze inna przyczyna
      Pozatym po skreceniu 8 srub ( tych wokół krzyzaka co trzymaja kosz satelit) koło nie doszło do konca ( mam wieksza szpare o kilka mm niz przy drugim kole ) a bardziej juz srub sie nie dało dociagnac i zastanawiam sie czy czasem w odlewie kosza satelitów nie był krótszy gwint niz w orginale, sruba doszła by do konca gwintu i stop.  I moze stad to bicie?
    • Przez gr_rat
      witam, podzieli się ktoś wiedzą jak przeprowadzić kalibracje tylnego podnośnika ehr ? 
    • Przez Arasowsky
      Witam. Zakupiłem sobie władimirca T25A2 i chciałem co nie co poprawić. Problem jest z hamulcami, ponieważ hamuje tylko na prawe koło. Ciagnik staje w miejscu, natomiast lewe koło nie zostawia śladu. Czy to normalne? Nie mam także dźwigni blokady mechanizmu różnicowego. Czy to może być tym spowodowane? 
    • Przez exile12
      Witam. Mógłby mi ktoś objasnić lub zaznaczyc na załączonym zdjeciu jak przepuscic sznurek przez aparat wiążacy w/w prasie? mam problem ponieważ prasa nie wiąże kostek. urywa sznurek lub wiąże po dwa sznurki a nawet trzy tak jakby nie ucinało.

• Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.