Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Postój ciężkiego sprzętu na moim placu.

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie wiem w którym dziale to dać. Obok mnie robią obwodnice no i stawiają u mnie na placu koparke fadrome i spych. Ile mam ich za to kasować ? Połowa placu rozmaraszona, łąka tez bo mi przez nią przyjeżdżają na plac. Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pogadasz to Ci podworko asfaltem wyleja ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Sąsiadowi zalali asfaltem koło 20metrów wjazdu na podwórko, z 5 maszyn tam u niego zostawiali przez kilka dni. Jak dłużej u Ciebie będą do nawet dużeł łaski z tym asfaltem nie zrobią, trzeba z nimi dobrze pogadać ale nie można też przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był podobny temat na forum, tylko tam chodziło o zawracanie się ciężkiego sprzętu na podwórku (pojadów członowych z naczepami).

 

Poprostu zamknąć wjazd podówrka, nie mówię o jakichś bramach za grube $ ale łańcuszek przez drogę wjazdową powinien pomóc...

 

Post nie na temat !

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Ja za postój dwóch koparek jcb, obrotówki cat i jednego czteroosiowego mana kasowałem 2tyś na miesiąc do tego nieograniczone usługi tym sprzętem u mnie w polu czy obejściu np udrożnienie rowów czy wykorytownie i wysypanie tłuczniem podwórka z tyłu na zagrodzie itp. Jak się dogadasz i jak im będzie zależało to możliwości są nieograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja sie zgodziłem, a oni asfaltu nie leją jeszcze dopiero kopią kamień wożą itp. będe z nimi negocjował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja za postój dwóch koparek jcb, obrotówki cat i jednego czteroosiowego mana kasowałem 2tyś na miesiąc do tego nieograniczone usługi tym sprzętem u mnie w polu czy obejściu np udrożnienie rowów czy wykorytownie i wysypanie tłuczniem podwórka z tyłu na zagrodzie itp. Jak się dogadasz i jak im będzie zależało to możliwości są nieograniczone.

Ha ha ha wyobraźnię to kolega widzę ma niezłą . Do mnie ich przyślij policzę po 1900zł ha ha ha


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Chłopaku jak u Ciebie we wsi będziesz kiedyś miał asfalt to pogadamy, co Ty myślisz że z dzieckiem gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No jeżeli się zgodził to inna sprawa, to już nic nie poradzisz, jedna sprawa, kup flaszkę i pogadaj z chłopami a jak nie to dzwoń... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@mariusz nie bądź taki mądry, dziś rozmawiałem ze znajomym u jego szwagra też postawili to właśnie 2 tys za miesiąc płacili.

@zetorek po co flaszka, nie będe do nich dopłacał. W każdej chwili ich moge wywalić a wtedy muszą załatwić sobie stróża do pilnowania sprzętu. A dziś dojechał jeszcze 1 spych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Wszystko zależy także gdzie mają swoją bazę główną. Jeśli mieli by z całym sprzętem dojeżdżać po np 20km w jedną stronę to nawet te 2 tysiące to dla nich będzie opłacalne. Trzeba wszystkie czynniki wziąć pod uwagę i realnie z nimi pogadać i coś na pewno można dla siebie załatwić żeby wilk był syty i owa cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Mój znajomy miał taki postój na podwórku to płacili- mu na dodatek zatrudnili go z ciągnikiem i beczką do polewania mówił że na nową zarobił a na koniec nawieźli mu frezowanego asfaltu i utwardzili podwórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@mariusz nie bądź taki mądry, dziś rozmawiałem ze znajomym u jego szwagra też postawili to właśnie 2 tys za miesiąc płacili.

@zetorek po co flaszka, nie będe do nich dopłacał. W każdej chwili ich moge wywalić a wtedy muszą załatwić sobie stróża do pilnowania sprzętu. A dziś dojechał jeszcze 1 spych.

Nie chodzi mi o te 2 tys bo to możliwe jeśli to poważna firma i poważny sprzęt ale " nieograniczone usługi tym sprzętem" to już przesada .

Tak @ bob właśnie tak mysle :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mojego ojca jak stali to nie chciał kasy, ale ropą to co tylko dno miało to pozalewane było :P

 

a i kamienia nawiezli i powalcowali jak trzeba :D

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Mariuszku to jesteś w błędzie ale ja z chorych ludzi się nie śmieję tylko im współczuję.

MarcinNH jak im będzie zależało to zapłacą te pięć stów od sprzętu na miesiąc, poza tym jakby nie było parking strzeżony będą mieli. Możliwości jest kupa, ważne żeby chcieć się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

U mnie będą kanalizacje robić i chcą na podwórku zostawić rury i koparki. Jeszcze nie wiem ile koparek. Ile za takie coś mogę liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u znajomego zostawiali to podjazd z 300m ma w asfalcie i całe podwórko, za to oni mają parking strzeżony na cały sprzęt i paliwo. Droga zrobiona tak jak normalnie robią drogi od zera czyli wybrane utwardzone odwodnione boki ze studzienkami i całe podwórko to samo. Na początku ludzie odmawiali bo hałas i ciężki sprzęt a później tylko pytali czy nie chcą zostawić heh. Do tego całą gospodarkę ma ogrodzoną teraz tymi płotkami panelowymi co w zdłuż autostrady nieraz dają aby zwież nie chodził. Widocznie im się to opłaciło, dodam że kasy nic nie brał od nich. A syn jego dostał prace w firmie która sprzęt zostawiała na ciągniku z tą wapniarką czy jak to się tam nazywa i teraz jak autostrada już wybudowana to jezdzi z nimi po budowach. Dla nich to mały wydatek przy możliwości uszkodzenia sprzętu albo kradzieży bo tanie to to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez saper
      Czy w tym kombajnie dwa bębny młócące to standard czy są też z jednym.Drugie pytanie ile ten kombajn ma wytrząsaczy?
    • Przez DominikG
      Witam chciałem się zapytać jak ustawić nawiew czy tam coś co jest żeby powietrze wydmuchiwane było zimne i jak ustawić żeby leciało ciepłe.Mój pronar 82SA jest z 2002 roku (ale od nowości go niemam (kupiłem w lutym) i on ma od nowości tą maskę nowego typu i napęd nowego typu). Drugi problem to jest z siedzeniem , ponieważ jest ono przechylone w prawo i niewiem jak to naprostować czy co zrobić . Proszę o szczere i pomocne odpowiedzi . Dziękuję z góry
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj