Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ładowaczy czołowych!!

435 odpowiedzi na ten temat

#121 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 kwiecień 2009 - 13:26

Ceny ładowaczy czołowych!! a znacie może ceny zetorowskich ładowaczy i czy pasują one na inne marki traktorów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ładowaczy czołowych!! Dzisiaj, 05:23
  •  

#122 Share PolandPower

PolandPower

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 14:23

Ceny ładowaczy czołowych!! Jest jakiś ładowacz co by pasowal do Massey Ferguson 698 ?

#123 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 maj 2009 - 10:45

Ceny ładowaczy czołowych!! Poszukuje taniego nowego tura do c330 z krokodylem tak żeby kosztował tyle co troll 350 na kołach z 89roku bo takiego chce sprzedac
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 maj 2009 - 11:51

Ceny ładowaczy czołowych!! krokody i c330 to juz przegiecie :) co ty chcesz nim zrobic bo w oborniku za wiele nie zdziałasz ;)

#125 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 maj 2009 - 11:58

Ceny ładowaczy czołowych!! a dlaczego nie przydał by się tylcko cena takiego ładowacza do wiekowej c 330 jest niebardzo współmierna do wartości ciągnika, a krokodyl taki byłby dobry do różnych prac, nie tylko do gnoju

#126 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 maj 2009 - 12:00

Ceny ładowaczy czołowych!! ta do czego jeszcze ? np oprócz słomy i siana do niczego więcej ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#127 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 maj 2009 - 12:26

Ceny ładowaczy czołowych!! Człowieku o czym ty piszesz !!! krokodyl + siłownik + siłownik 2 sekcji to dodatkowe 150-200kg a ten tur ma udzwig 400kg !!!!!!!!!! Nic nim nie zrobisz bo co podniesiesz 200-300kg i koniec. Zeby c330 na wzmocnionej pompie podnosiła kiszonke to znajomy zakłądał dodatkowy siłownik od cyklopa !!!!

#128 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 maj 2009 - 12:59

Ceny ładowaczy czołowych!! a zawór przeciążeniowy podkręcał? he, ciapek z odpowiednio podkręconym zaworem i wydajniejszą pompą ma 700kg udzwigu i teraz ciekawostka, w jaki sposób mozna by podkręcić udzwig w 3512 czy mf 255 chyba się nie da nie? a kupki gnoju spod obory czy słomy podiweść czy słapać pękniętą bele jak znalazł a akurat dla mnie ciapek z turem nei musi wyjeżdzać za bramę żeby mieć co robić ;)

#129 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 13:14

Ceny ładowaczy czołowych!! Służyłby tylko do obornika ;) Nie mam płyty więc nie chciałbym się kopac na wiosne, a krokodylem można "łapac" a nie "pchac gnój" :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#130 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 24 maj 2009 - 13:29

Ceny ładowaczy czołowych!! Nie chcesz się kopać to wyposaż 330 w przeni napęd. Krokodyl nic ci nie pomoże a pogorszy. Większy ciężar na przodzie czyli i lżejszy tył, a dotego błotko (bo nie masz na płycie gnoju). Nie ma sznas żebyś wyjechał. Praktykowałem to z 330 ale zwykłym ture i na ziemi (na płycie co innego) Teraz przerobiłem w swojej na dwie sekcje ale służy ona tylko do zwożenia bel słomy (2 sekcje usprawni ukladanie)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 maj 2009 - 13:46

Ceny ładowaczy czołowych!! Ha ha co User to i inna szkoła, kazdy ma swoje doświadczenia są tacy co twierdzą ze 2ga sekcja zpowalnia pracę bo tak to tylko trzask i odpięte i pojechał a lepiej na 2giej sekcji mieć krokodyla bo właśnie łatwiej wyrwać kęs gnoju udeptanego, dobra skończmy z ciapkiem, bo sam to przerabiałem i wychodzi na to że nie wskazany jest krokodyl do ciapka bo ur 3B nie jest oferowany do c 330 a ma krutszy wusięgnik a na 3A czy tam 2A z biedaszek dac krokodyl na tua dużo wysuniętego to pewnie kiszka będzie, ja myslałem o c 330 i krokodylu o rzemiośle bo i tańszy i krutszy.
A więc skoro ak strasznie ganicie krokodyla,to ja mam pytanko odnośnie dużego tura np. tur 6 z polmotu, czy krokodyl się przyda do bel słomy i siana czy lepsze zwykłe widły i w perspektywie jakiś chwytak? bo z płyty gnojowej ładować czy upchnąć gnój to widelki będą zupełnie wystarczające nieprawdaż?

#132 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 13:51

Ceny ładowaczy czołowych!! Ale czy c330 to odpowiedni ciągnik do tura ;) nie wiem czy może nie sprzedac jej i kupic jakąś c360 lub zetorka 5011
I ile moge wziąśc za mojego trola?

#133 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:03

Ceny ładowaczy czołowych!! Najlepszy ciągnk do tura to zwrotny no i musi mieć przedni napęd (jak masz na przód nie straszny jest pośliz). Więc jak zamierzasz zmienic ciągnik to szukaj coś z przenim napędem. Zalete 330 to ma jedną jest zwrotan i krutak- wszedzie wejdzie ;) (i chyba każdy posiadacz powie to samo)
@Ferdek07 ja uważam że do zbioru słomy wystarczą same widły (po co się zatrzymywać przy każdej beli), chwytak to do układania owiniętej folia sianokiszonki (no i lepiej chwytakiem położyc bele na owijarke), a krokodyl to do gnoju i wybierania paszy z silosa, pryzmy (ja osobiście posiadam kokodyla typu: łyżka-krokodyl używam go do gnoju (lepszy jednak typ:widły-krokodyl więcej można wziąść) i do kopania pichu (lżej jak szpadlem :) )

#134 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:07

Ceny ładowaczy czołowych!! Ale mi nie jest potrzebny ciągnik tylko do tura ale i do zabiegów ochronnych (opryskiwacz 400l 12m motyl 400kg sadzarka, redła, brony 2kółka) czyli wszym zdaniem najlepiej kupic najtańszego tura i zrobic płytę?

#135 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:08

Ceny ładowaczy czołowych!! A to ciągnik z napedem przeszkadza w zabiegach ochronnych!!? ;)

#136 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:14

Ceny ładowaczy czołowych!! Zgodzę się z przedmówcą, że do zbioru słomy wystarczą same widły. Ja mam widły z krokodylem i do zwożenia słomy krokodyla nie używam ,chwytaka nie posiadam
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#137 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:38

Ceny ładowaczy czołowych!! A jaki niedrogi i mały ciągnik ma przedni napęd ;) tak do 20000zł A nie zaczepie jakiegoś 80 czy 100 konnego do moich maszyn ponieważ spali 4razy tyle co c330 i roboty więcej nie zrobi, a nie kupie większych maszyn bo dopiero kupiłem te

#138 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:45

Ceny ładowaczy czołowych!! pewny jesteś że 80km spali 4 razy tyle co c 330 z maymi maszynami, ja uważam że najwyżej 20-30% ;)

#139 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:49

Ceny ładowaczy czołowych!! C330 pali mi 2.5 do 3l na mth, a zetor 7211 pali 4.5l do 5l to jeszcze 20KM do zetora i przedni napęd to na pewno nie spali 4l.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 maj 2009 - 17:01

Ceny ładowaczy czołowych!! ja mam trura przy swoim zetorku i nie narzekam chociaż udzwig mozna by zwiekszyć a ciapka z turem to sobie darujcie

Dodaj odpowiedź