Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur do proximy

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 12:45

tur do proximy chciałbym sie dowiedzieć jakich marek tury pasują do proximy 8441

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur do proximy Dzisiaj, 02:15
  •  

#2 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 12:47

tur do proximy no chyba wszystkich marek jak zamówisz to dorobią mocowanie, chyba chciałeś zapytać jakie odele ładowaczy? ;)

#3 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 13:14

tur do proximy tak chodziło mi o modele

#4 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2008 - 13:27

tur do proximy wielu jest producentów ładowaczy czołowych polskich i zagranicznych, jeżeli planujesz ty albo twoi znajomi zakup ładowacza czołowego do proximy to sprecyzuj ten temat bo narazie to jest bezsensu, a mianowicie jaki ci udźwig by odpowiadał, ile masz ha, jakie prace zamierzasz nim wykonywać i za jaką kwote mozesz kupić tura,

#5 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 13:53

tur do proximy od 15000 do 20000zł słoma,siano, obornik .itp

#6 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 14:59

tur do proximy ale sama rama w tych pieniądzach? za łaodwacz z prostowodami na dżoju 3 sekcje i amortyzator gazowy to min 18-19 tyś za metal fach agromasz ł 106 czy pol mot do tego osprzet ile kosztuje to sobie na allegro możesz sprawdzic, zachodni to będzie stoll f15 około 26 tyś chyba i inne zachondnie ceny w górę, zachodni tur jest 2 razy lzejszy od polskiego polski ponad 800kg sama rama zachodni 400kg sam tur, także wybór jest no i są jeszcze zetorowskie ładowacze ;)

#7 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 17:15

tur do proximy ale używane też wchodzą w gre

#8 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 17:27

tur do proximy Z używanymi to ciężka sprawa. Ja za używanym ładowaczem do zetora 105 40 jeździłem rok i na koniec kupiłem nowy Zetoroski. Jak się jakiś dobry znalazło to kosztował z 16 tyś. + przeróbki ramy bo nie pasowały (bez osprzętu). Ja bym proponował nowego Trac Lifta 220.
my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

#9 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 17:30

tur do proximy no ale jak to jest z mocowaniami bo każdy podaje jakieś do starychj modeli zachodnich ciągników a tak na proxime nie wiadomo czy wszystko dopasuje a strach coś spartolić żeby nowego ciągnika nie złamać a dokupić orginalne mocowanie to wyjdzie prawie jak za nowy polski tur tak czy siak trzeba się wykosztować niestety ;)

#10 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 17:37

tur do proximy Właśnie sęk w tym, że używanego tura bedzie ciężko znalezc z mocowaniami, które będą pasowac bez żadnego przerabiania, a koszty przeróbki + ładowacz to wyjdzie prawie tyle co nowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 02 styczeń 2009 - 13:36

tur do proximy Najlepiej to wziąść nowy Zetorowski TL220 i spoko ;) Żadnych problemów z mocowaniami i chociarz orginalny do tego ciągnika B) A nie jest wcale taki drogi B)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#12 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 12:00

tur do proximy Siema. Chciałbym przy okazji zapytać się was jak macie podłączony oryginalny tur do zetora 8441. Jest on podpięty pod hydraulikę czy macie go z tyłu podpiętego do złącz hydraulicznych? Mógł by ktoś wstawić fotki jak jest on podpięty pod hydraulikę? To jest ważne. Mój stary chce do niego tura i mamy na oku za 14,500zł(brutto)(jeżeli zdecydujemy się do 15 stycznia to będziemy mieli na niego 1000złoty obniżki i tur ten jest 3 sekcyjny ale rama jest taka delikatna na moje oko) tura z goniądza ale chcemy zobaczyć jak on jest podpięty pod hydraulikę,bo z tyłu są tylko 3 złącza a jak tur podczepiamy na 2 to zostaje tylko 1 wolne złącze. Dziękuje z góry za fotki i przypominam to BARDZO WAŻNE!!!
Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

#13 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 12:09

tur do proximy TL220 sama rama kosztuje 19.900 + 3 sekcja hydrauliki ok 1200zł. Amortyzator gazowy 1200zł, i Multilock 1.500 zł, Sam planuje zamontowanie Tura na proximie 8441 i wiem ze na pewno bedzie to TL220, niektórzy twierdzą ze za duzy, ale u nas wszyscy ludzie maja 220 i sa zadowoleni. Co do montowania to TL są podłączane w most a nie w hydrauliki jak w przypadku innych ładowaczy, czyli hydraulika z tyłu jest wolna.

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#14 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 17:00

tur do proximy ok ale może ma ktoś fotki jak jest podłączony albo chociaż linki jakieś bardzo proszę
Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

#15 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 18:59

tur do proximy mam pytanie czy ten tur http://www.allegro.p...eaux_mx_80.html będzie pasował do zetora proximy 8441

#16 Share maciek7

maciek7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 22:52

tur do proximy Prawdopodobnie z przeróbkami ramy będzie pasował, ale to dodatkowy koszt i przeróbka to nie to samo co orginał.

#17 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 21:52

tur do proximy

TL220 sama rama kosztuje 19.900 + 3 sekcja hydrauliki ok 1200zł. Amortyzator gazowy 1200zł, i Multilock 1.500 zł, Sam planuje zamontowanie Tura na proximie 8441 i wiem ze na pewno bedzie to TL220, niektórzy twierdzą ze za duzy, ale u nas wszyscy ludzie maja 220 i sa zadowoleni. Co do montowania to TL są podłączane w most a nie w hydrauliki jak w przypadku innych ładowaczy, czyli hydraulika z tyłu jest wolna.

orientuje sie ktos czy mozna dokupic i zamontowac taki amortzator gazowy do traclifta 260 po ok rocznym uzytkowaniu??

#18 Share ABC

ABC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 18:30

tur do proximy z tego co słyszałem od znajomych i z podpatrywania ich te tury TL220 są za długie i proximke przeważają z ładunkiem muszą kombinować z przciwagą na tył troszki powinny mieć wsunięte mocowanie do kabiny ale znów tłumnik przeszkadza a tyłek lekki i gleba . te turki to do fortrrki a wsam raz

#19 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 19:19

tur do proximy Teraz Zetor Polska wprowadzili do sprzedaży nieco mniejszy model TL120SL, który powinien bardziej pasować do Proximy. Ciekawe kiedy wprowadzą nową serię Powerful:
http://www.trac-lift...r-system_PL.pdf
http://www.trac-lift...rac-Lift_PL.pdf
http://www.trac-lift...erful%20ENG.pdf

Ktoś wcześniej pytał o podłączenie to proszę bardzo:
Podłączenie do Proxima i Forterra:
http://www.trac-lift..._hydr_Zetor.pdf
http://www.trac-lift...ydroma_3377.pdf
http://www.trac-lift...ce_tlacitek.pdf

I katalogi części:
Humpolecké strojírny Humpolec a.s. - tradiční výrobce čelních nakladačů a hydraulické techniky - katalogy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share nemezis

nemezis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 luty 2010 - 11:50

tur do proximy Ja do swojej Proxy 65 zamówiłem właśnie TL120 Sl , bo 220-stka widziała mi się za duża ,z tym że 120 jest tylko kilkaset zł tańsza od 220