Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena bydła rzeźnego

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3837 odpowiedzi na ten temat

#2081 Share kgal

kgal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 11:46

Cena bydła rzeźnego Możecie podać namiary na Parkura i BOVO?
Mam do sprzedania 4 sztuki - niestety hf - ale dobrze ubrane.
Szukam dobrego kupca (jak każdy :D ) - co myślicie o Delicjuszu z Kłodzina lub BM Kobylin - sprzedawał ktoś?
północna Wielkopolska - okolice Czarnkowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena bydła rzeźnego Dzisiaj, 17:38
  •  

#2082 Share pedro83

pedro83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 11:51

Cena bydła rzeźnego na jaka cene moge liczyc za byczki w wadze 600-800kg 9szt hf ?

#2083 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3385 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 11 styczeń 2012 - 17:58

Cena bydła rzeźnego Kolego @ kgal szukasz dobrego odbiorcy a pod nosem masz świetnego :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2084 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 18:09

Cena bydła rzeźnego Dzisiaj dwa hf 604 i 624 brutto po 7,35 +vat tendencja zwyżkowa.

#2085 Share pedro83

pedro83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 18:57

Cena bydła rzeźnego kolego Robertb a jak z kasą?od ręki?

#2086 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 20:33

Cena bydła rzeźnego Nie,kasa na konto ale jak jest pilnie potrzebna to na drugi dzień jest,firma sprawdzona sprzedaje do nigo już ze trzy lata i w tydzień kasa na koncie jest,także się nie obawiam jak chcesz namiary to pisz na priw.

#2087 Share dmowski1939

dmowski1939

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna
    bydło mięsne

Napisany 11 styczeń 2012 - 20:57

Cena bydła rzeźnego MM 702 kg brutto 8,4 zł brutto. Zdjęcie w galerii, jak moderator zaakceptuje. Kasa na koncie następnego dnia. Kupujący to W. Kościesza.
A tak poza tym z ciekawszych okazów na wczorajszym "spędzie" 100% LM 620 kg po 8.9 zł, byczek-mieszaniec z Charolaise waga ponad 800 kg. po 8,5 zł.Jałówka 50% lm 50% hf po 7 zł.Ceny i wagi brutto. A tak a propos płatność 21 dni to przegięcie. Kupujący czeka aż mu zakłady mięsne wypłacą, czy mi się wydaje?

Edytowany przez dmowski1939, 11 styczeń 2012 - 20:58.

#2088 Share barttt

barttt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 09:30

Cena bydła rzeźnego

360*13.60=4896 to nie lepiej byś wyszedł na żywej wadze u nas za mm dają 8.5 do 9 zł 4896/8.5=576 tylko tyle on miał bo jak miał więcej to trochę jesteś w plecy

tak patrze,13.60 ale zapewne plus vat i jeśli ma umowe to plus umowa 5% do mięsnych i 3% do hf czyli 13.60+7%+5%(jak ma umowe)=15.27, 360*15.27=5500,65 :8.50=647.13 jeżeli ma umowe a jak nie to bez tych 5% sie liczy,wiec w plecy nie jest:)

#2089 Share kgal

kgal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 13:23

Cena bydła rzeźnego sołtys48 o kim myślisz? - DUDA? - kiedyś dobrze płacił - ale ostatnio jak sprzedawałem (we wrzerśniu) to płacił gorzej jak Delicjusz czy Kobylin - a teraz muszę sprawdzić

#2090 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3385 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 17:48

Cena bydła rzeźnego Tak @ kgal chodziło mi o DUDĘ kiedyś faktycznie dobrze płacił ale za krowy i pourazowe sztuki :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: A może spróbuj zadzwonić do Trzcianki do Paszki on co jakiś czas kupuje dla siebie a ubijają mu w Hucie-kolega jakieś dwa lata temu mu odstawiał kilka sztuk i bardzo chwalił sobie interesy z nim

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2091 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:01

Cena bydła rzeźnego Ja oddaję do Biernackich z Goliny. Ostatnio za 12 hf- ów średni po 740kg brutto dali 20 grudnia 7,3+vat. Kasa na przelew przedpłata ale za gotówkę też można. BM kantują na wadze trzeba na nich uważać. Słyszałem od znajomego że jak jechał za nimi na wagę zbiorową to lała się woda podobno mają jakieś zbiorniki.
Jak będziesz miał cały samochód to spokojnie podjadą w każdy kraniec Polski. awsze można do nich zadzwonić i pogadać. Towar potrzebują to przyjadą i po 9 sztuk.
The Truth Is Out There

#2092 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:10

Cena bydła rzeźnego ja mam swoją wagę to różnica była 1 kg

#2093 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3385 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:29

Cena bydła rzeźnego Po ostatniej sprzedaży do Goliny(czerwiec 2009) do dnia dzisiejszego słucham od ojca!!!! po oddaniu 6 byków przez pół roku to dzwoniłem do nich to jeździłem to znowu napastowałem gościa,który dla nich kupował aż w końcu razem z kilkoma innymi "Szczęśliwcami" oddaliśmy sprawę firmie windykacyjnej(mieliśmy wyrok sądowy i nakaz zapłaty należności wraz z odsetkami)i o dziwo po tygodniu mieliśmy całą kasę na koncie-oczywiście odliczając 15% dla firmy windykacyjnej....od tamtej pory jak słyszę ZM Biernacki Golina to od razu głowa mnie boli ;[

3000 postów

#2094 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 18:45

Cena bydła rzeźnego Też raz czekałem 3 miesiące za kasą. Jak do nich tylko raz zadzwoniłem i powiedziałem że nie podpiszę aneksu i zgłosze to do US za 2 dni kasa była na koncie.
Teraz zmienili podejście za duża konkurencja. Z nimi to albo gotówka albo przedpłata. Sami dobrze o tym wiedzą.
Znajomy jak w owym czasie do nich pojechał i zaczoł się awanturować o kasę to gazem go potraktowali i wyprowadzili za bramę. Długo do nich nie sprzedawał ale u mnie w okolicy płacą dobrze i najmniej oszukują. Reszta to kantują jak sie da.
The Truth Is Out There

#2095 Share janczo1995

janczo1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport , motoryzacja

Napisany 12 styczeń 2012 - 20:04

Cena bydła rzeźnego

Też raz czekałem 3 miesiące za kasą. Jak do nich tylko raz zadzwoniłem i powiedziałem że nie podpiszę aneksu i zgłosze to do US za 2 dni kasa była na koncie.
Teraz zmienili podejście za duża konkurencja. Z nimi to albo gotówka albo przedpłata. Sami dobrze o tym wiedzą.
Znajomy jak w owym czasie do nich pojechał i zaczoł się awanturować o kasę to gazem go potraktowali i wyprowadzili za bramę. Długo do nich nie sprzedawał ale u mnie w okolicy płacą dobrze i najmniej oszukują. Reszta to kantują jak sie da.

Od nas brali przed wczoraj 4 szt i gotowka placili bo tata inaczej nie chcial im dac. A teraz lataja za bydłem bo maja duze potrzeby bo kierowca mowil ze jakis powazny kontrakt z firma rosyjska podpisali i brakuje im żywca do przerobu
Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040

#2096 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 20:58

Cena bydła rzeźnego Mi dzisiaj przedstawiciel BM Kobylin zaoferował za mieszańca 7,90 plus vat sztuka około 800kg netto a za HF mówił że płacą 7,50 plus vat. A co do oszukiwania do Biernaccy też nie są święci jak już pisałem w tym temacie u kuzyna na jednej sztuce brakowało 35kg a jak zwrócił im uwagę ,że sztuki były dzień wcześniej przeważone to zaniemówili i na końcu stwierdzili iż coś im od wagi zginęło. Tak więc ja nie wieżę w uczciwość żadnej z tych firm czy też innych i dlatego zakupiłem swoją wagę , która w ciągu roku w połowie się już zwróciła.Miny skupników kiedy mówię iż brakuje kilkunastu kilogramów bezcenne...

#2097 Share dipol

dipol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 21:31

Cena bydła rzeźnego Cześć koledzy Podrzucicie mi jakieś namiary na jakiegoś pewnego i dobrego kupca z mojej okolicy (swiętokrzyskie, powiat Kazimierza Wielka) Mam 5 byków HF i MM w wadze 650-800 i jałówkę SM około 500kg

#2098 Share kubek2011

kubek2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:46

Cena bydła rzeźnego

Cześć koledzy Podrzucicie mi jakieś namiary na jakiegoś pewnego i dobrego kupca z mojej okolicy (swiętokrzyskie, powiat Kazimierza Wielka) Mam 5 byków HF i MM w wadze 650-800 i jałówkę SM około 500kg

firma wrzesień z chmielnika poszukaj w google. Pieniadze jak trzeba na nastepny dzień, a tak normalnie 14 dni

#2099 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:14

Cena bydła rzeźnego to jak to jest w końcu z tym Biernackim bo tez miałem ochotę do nich dzwonić ponoc maja dobre ceny..... wybierają sobie ludzi którym płacą a którym nie ?? bo jeden pisze kasa za 2 dni a drugi ze za 3-6 miesięcy .......?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2100 Share janczo1995

janczo1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport , motoryzacja

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:29

Cena bydła rzeźnego

to jak to jest w końcu z tym Biernackim bo tez miałem ochotę do nich dzwonić ponoc maja dobre ceny..... wybierają sobie ludzi którym płacą a którym nie ?? bo jeden pisze kasa za 2 dni a drugi ze za 3-6 miesięcy .......?

my w tym tygodniu sprzedawalismy do biernackiego i placili gotowka, mielismy 2 hf i 2 mm placili po 8,2 wazylismy na ogolnej wadze u znajomego bo ma i wszystko raczej bylo uczciwie
Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040