Kolejorz

Sposoby na koty

Polecane posty

Kolejorz    3

Jak sobie z nimi poradzić ? Bo chodzą mi po ogródku i wszystko niszczą (wszystkie warzywa itp), i nie wiem jak się ich pozbyć. Aha i jeszcze jedno są to dzikie koty więc nikt za nimi nie będzie płakał. Pozdrawiam


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jak sie nie ma swoich kotów to tak jest że dzikie się żądzą, tak to już nie jeden narzekjał po co mu kot itd wywiózł gdzieś lub oddał a potem nazrekał że koty sąsiada lub dzikie koty podchodzą, o swoje koty trzeba dbac :P

a kota można naćpać walerianą, ciotka miała w mieście taki problem i gdzieś wyczytała że waleriana odstrasza koty i polała kroplami walerianowymi grządki w ogrudku a efekt taki że naćpane koty z całej okolicy tarzały sie na tcyh grządkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

a wiesz co się robi z królikami jak osiągną odpowiednią wagę ??? to samo zrób z kotem , najbardziej humanitarny sposób i nie będą się dalej mnożyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

A ile to kosztuje i gdzie to można kupić ?

@wueska a co się robi bo nie miałem nigdy styczności z królikami


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

czasami po wioskach jeżdżą ludzie z rużnymi środkami i ich trzeba zapytać


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Niestety u mnie nie jeżdżą


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
a wiesz co się robi z królikami jak osiągną odpowiednią wagę ??? to samo zrób z kotem , najbardziej humanitarny sposób i nie będą się dalej mnożyć,

to wychodzi na to ze ty byś chciał zjeśc tego kota???:P:P:P hehee .podłuz jaką trutke na szczury albo wiatrówka:p


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Najlepsze rozwiązanie na kota to dobry pies

Tylko mój pies jest taki że na łańcuchu jest groźny a jak jest spuszczony to by wszystkich wpuścił na posesję


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja to zawsze wiatrówka , albo co jest pod ręką , to raz przyjechałem z łąki , i szedłem do taty który zaczepiał prase , powiedzieć , że ząb od trzepaka się połamał , to tak zaczepiamy , a w pewnym momęcie patrzymy kot wychodzi z garażu , to tata szedł po wiatrówke , a ja jak wziołem ten ząb , jak dostał w du , pośladki , to aż zamiałczał , i się później śmialiśmy , że powinien mu ten ząb w dupe wejść , a nie się odbić , a był to nie mały drut , bo cyntymetrowej średnicy , tak z 30 cyntymetrów długości ma , i jescze na końcu sprężynowe zabezpieczenie , to z 2 kg miał , ale kot ledwo dolazł do sąsiada , i już go nie widać , a mój kumpel to popwiada , że koty mu ryły w kompostowniku , to założył patyczek , i jak kot wlazł to się pokrywa zamkneła , to mówi , że o nim zapomniał , to ten się rozłożył , i mówi , że koło kompostownika to mrówki wynosiły kota w częściach , ale o kota się już nie martwił , a teraz miał mrówki , to tak kwyzywał , że o tym kocie zapomniał , że teraz z mrówkami się musi męczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

To ja już wole te mrówki niż te koty


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Jeśli masz wiatrówkę to wiadomo, przyczaj się po strzelaj zobaczysz jak bedą uciekać (nie wykluczone że wrócą) Wtedy należy powtórzyć to może wyniosą się gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Ej sory ale jak można znęcać się nad jakimkolwiek żywym zwierzęciem? Jakby tak wam ktoś strzelał w d*pę albo wbijał w ciało jakieś żelastwa? Jakie by one nie były to chyba można je przegonić w sposób nie robiący im krzywdy! Cóż . . do wszystkiego trzeba dojrzeć, tylko niektórzy podejrzewam że nigdy tego etapu nie osiągną . . .

PS. Może ja założe temat: "Jak pozbyć się nieproszonych spacerowiczów z pola?" to co mi wtedy poradzićie - wilcze doły? czy może miny przeciwpiechotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja założę temat "Jak pozbyć się gówniarzy znęcających sie nad zwierzętami?"

 

Zawsze znajdzie sie jakiś pomysł żeby koty przestraszyć nie robiąc im krzywdy.

W jaki sposób niszczą Ci te warzywka? wykopują je? Jeśli tak to najprawdopodobniej myszy z pola przyszły tam gdzie jeszcze mają coś do podgryzienia......Bo wątpię żeby robiły to na złość :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Ja to zawsze wiatrówka , albo co jest pod ręką , to raz przyjechałem z łąki , i szedłem do taty który zaczepiał prase , powiedzieć , że ząb od trzepaka się połamał , to tak zaczepiamy , a w pewnym momęcie patrzymy kot wychodzi z garażu , to tata szedł po wiatrówke , a ja jak wziołem ten ząb , jak dostał w du , pośladki , to aż zamiałczał , i się później śmialiśmy , że powinien mu ten ząb w dupe wejść , a nie się odbić , a był to nie mały drut , bo cyntymetrowej średnicy , tak z 30 cyntymetrów długości ma , i jescze na końcu sprężynowe zabezpieczenie , to z 2 kg miał , ale kot ledwo dolazł do sąsiada , i już go nie widać , a mój kumpel to popwiada , że koty mu ryły w kompostowniku , to założył patyczek , i jak kot wlazł to się pokrywa zamkneła , to mówi , że o nim zapomniał , to ten się rozłożył , i mówi , że koło kompostownika to mrówki wynosiły kota w częściach , ale o kota się już nie martwił , a teraz miał mrówki , to tak kwyzywał , że o tym kocie zapomniał , że teraz z mrówkami się musi męczyć .

Ten to już przeszedł sam siebie w kota jakimś zębem rzucał, a ojciec szedł po wiatrówkę patologia normalnie a co ci ten kot zrobił?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

"Moderatorze patrzysz i nie grzmisz" - zamknijcie ten temat, bo chyba nikt poza bezmózgimi dziećmi nie ma zamiaru czytać tego typu opowiadań, to poprostu wstrętne.

PS. Dziękuję wszystkim którzy podzielają moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

najlepszy chyba będzie pies a jak nie to złap jednego z drugim i wsadz go sraką do denatury albo polej będzie szedł jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

sąsiad jak koty powywoził to mu myszy w domu po lodówce biegały :P . Koty ci najwyżej mogą gospodarstwo z mysz oczyścic więc zastanowił bym się naich wyganianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

U mnie w domu na koty jest jeden niezawodny sposób- wabi się Rex.(zdjecie w galerji) Myszy i inne szkodniki też wyłapuje. Kilka razy próbowaliśmy "wprowadzić" własne koty do gospodarstwa ale wudusił wszystkie. Sąsiadowi też kilka zagryzł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Ej sory ale jak można znęcać się nad jakimkolwiek żywym zwierzęciem? Jakby tak wam ktoś strzelał w d*pę albo wbijał w ciało jakieś żelastwa? Jakie by one nie były to chyba można je przegonić w sposób nie robiący im krzywdy! Cóż . . do wszystkiego trzeba dojrzeć, tylko niektórzy podejrzewam że nigdy tego etapu nie osiągną . . .

PS. Może ja założe temat: "Jak pozbyć się nieproszonych spacerowiczów z pola?" to co mi wtedy poradzićie - wilcze doły? czy może miny przeciwpiechotne?

A czy ja pisałem że je chce zabić ? :P Mi tylko chodzi o to żeby je jakoś wypędzić a nie od razu pozabijać.


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Czyli ja , ale czy ja je zabijam , od takiej kulki ołowiu , to nic kotu się nie stanie , chyba że trafisz go w głowe , ale takim sadystą to ja nie jestem , przewarznie to w tył , albo w noge , to dwa dni po kuleje , i później chodzi jak przedtem , i wiem z własnego doświadczenia że więcej nie przyjdą , a najbardziej tomnie denerwuje jak cudze koty przyłażą , i załatwiają się w piaskownicy mojego młódszego brata , a tak być nie może , i nie mam wyżutów sumienia i mi ich nie rób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj