witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

marcin2057    22

a ja zakupiłem karchera K5.2012 i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony, bo zeszłoroczne błoto z kół traktora ładnie zeszło i kostka też ładnie puszcza i wygląda jak nowa, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Zamierzam kupić myjkę miałem stihla 6 lat i się rozleciał spodobałmi się model karchera

k7.400 czy koś posiała ten model jak się sprawóje i czy w Niemczech jest wyprodukowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskud098    0

Witam.

Ja posiada taką i jestem z niej strasznie zadowolony. Co 2 dzień jest używana przez już 3 rok, i jak narazie wszystko ładnie smiga. Stary, kilkuletni lej z kurzem , uciekał od niej, Aż się kurzyło :D. Polecam Ci ją, bo jestem zadowolony. Kosztowała ok 300 i jedyną jej wadą to któtki wąż, ale już niedługo, będe miał dłuższy, Pozdrawiam.

myjka-wysokocisnieniowa-makita-hw101-2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie chyba też przemawia jednak Karcher. Wcześniej miałem jakieś dwie "reklamówki" i na niewiele się zdały. Większość osób nie ma pojęcia o tym że myjka z tzw. Castoramy za niespełna 1000 zł na silnik chłodzony powietrzem i czas pracy takiej myjki w trybie ciągłym nie powinien przekraczać 15min a w tym czasie się kombajnu nie umyje. A potem jest płacz że się zepsuło....! Jak ktoś ma naprawdę dużo mysie to proponuję zainwestować w myjkę z aluminiową pompą chłodzoną wodą wtedy ma to sens.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Witam.

Ja posiada taką i jestem z niej strasznie zadowolony. Co 2 dzień jest używana przez już 3 rok, i jak narazie wszystko ładnie smiga. Stary, kilkuletni lej z kurzem , uciekał od niej, Aż się kurzyło :D. Polecam Ci ją, bo jestem zadowolony. Kosztowała ok 300 i jedyną jej wadą to któtki wąż, ale już niedługo, będe miał dłuższy, Pozdrawiam.

Ja miałem też makitę. Wytrzymała chyba z 5 lat (może 6). Piszę "wytrzymała" bo jak siadła to remont przekracza połowę wartości nowej. Za swoją dałem prawie tysiaka parę lat temu. Niestety przy awarii jest to sprzęt nienaprawialny. U mnie chodziła w trybie ciągłym przy myciu wszystkiego od betonowych elementów po kombajn. Teraz jestem bez myjki ale w przyszłym roku będę się starał kupić coś używanego do 1,5tys PLN lub nowego do 2,5-3tys pln.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Makita jest nienaprawialna. To samo spotka użytkownika Karchera jak pójdzie pompa to tylko szaleniec zdecyduje się na naprawę bo koszt to 3/4 ceny. Tak naprawdę nie ma co się dziwić bo oprócz pompy nic tam takiego nie ma trochę plastiku , 3m węża i dysza...!


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

no mi poszła niestety pompa.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska często zostawiają myjki po sezonie w garażach gdzie niestety temp spada poniżej zera co dla zwykłej epoksydowej pompy jest równoznaczne ze śmiercią poprzez rozsadzenie.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla metalowej także.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

moja stała w domu, zawsze wyczyszczona nigdy nie oblana wodą itp.

Po prostu nową myjką do 1,5tys pln nie ma co się na poważnie bawić w gospodarstwie rolnym. Prędzej czy później wysiądzie a nie wytrzyma dłużej niż 5 lat.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Dlatego do gospodarstwa warto kupić coś większego i droższego. Ja osobiście mam urzywaną wapa alto super 2000 z silnikiem 7.5kw i mocą palnika 118kw. Ma 6 cylindrową ceramiczną pompe napędzaną paskami a więc nawet w razie uszkodzenia silnika to łatwo podmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no ale sie kupuje taki sprzet jaki nam jest przydatny. Po co wydawac tyle kasy za sprzet jak on pozniej bedzie tylko lezal.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@banan575 - od przybytku głowa nie boli. Lepiej kupić trochę za dużą, niż trochę za małą. Pierwszą myjkę którą kupiłem była za mała, choć miała wystarczyć. Drugą którą kupiłem jest pewnie za duża jak na moje potrzeby, ale teraz wiem co to wydajne mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

jak ja kupowałem to nie myślałem że tyle będzie do mycia ale potem wszystko szło pod myjkę bo szybciej a jak człowiek się pilnuje to niczego nie uszkodzi.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisałem wcześniej. Ja pilnuję w swojej żeby nie przekroczyć tych magicznych 15-20min ciągłego mycie i mam nadzieję że przez to mi trochę posłuży a jeśli nie to następnej za cholerę nie będę żałował.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ja miałem małą myjkę karchera z tesco za bodajże 199zł. Myła dosłownie wszystko i pewnie myła by do tej pory gdybym nie zostawił jej na mrozie. Teraz mam z podgrzewaniem wody seria hds. Jeżeli chodzi o ciśnienie to jakiejś ogromnej różnicy to ja nie widzę ale gorąca woda robi swoje. Tylko, że cena jest oszałamiająca za nową myjkę z serii hds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Gorąco wodne często ciśnienie mają podobne jak te tanie plastikowe tylko tam pompa jest mosiężna często tłoczki ceramiczne i wszystko jest rozbieralne i idzie wymieniać to co się popsuło a nie całą pompę. Poza tym w gorąco wodnej dużo roboty "odwala" temperatura. Do gospodarstwa najlepiej za jakąś używana porządną kupić zamiast badziewie z marketów które ma sens jak ktoś klika razy do roku chce samochód umyć. Oczywiście jak kogoś stać to może i nowe :P za kilkanaście tyś


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Mi się udało kupić po okazyjnej cenie od gościa, który likwidował myjnie samochodowej. Tak na marginesie to teraz z każdym sprzętem tak jest, tzn. albo kupujesz tanio i używasz aż padnie i na śmietnik albo kupujesz coś z górnej półki i masz później możliwość naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

-- połączono --

 

Witam. Co polecacie w cenie do 500zł. Myjka ma być używana do mycia auta, ciągników, kombajnu itp.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

lepiej chyba myć taką niż samym wężem.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Niby tak. Ale ona długo nie pochodzi a już na pewno straci swoje parametry względem nowej.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taką za 500 zł można sobie najwyżej umyć auto raz w miesiącu. Wtedy posłuży kilka lat. Jak ktoś chce używaną w dobrej cenie, to warto wybrać się do Niemiec, np. do komisów gdzie jest towar z licytacji. Za 100-200 euro można kupić profesjonalny sprzęt w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj