Skocz do zawartości

Zdjęcie

Użyzniacz Glebowy

794 odpowiedzi na ten temat

#521 Share warzywkopl

warzywkopl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 19 maj 2012 - 16:37

Użyzniacz Glebowy

w kazym temacie za wyzywanie i bluzgi, prymitywne posty są usuwane.

Warzywko miał ten problem ze leciał z grubej rury, a kolega rano nie miał tak dobrego humoru jak ja teraz i kolega dostał ostrzeżenie, ale nie bój sie bana nie dostał.

twierdzisz, że domaganie się przestrzeganie prawa polskiego to prymitywny post?
Leciałem z grubej rury bo 3 raz jak nie lepiej domagałem się aby przestrzegane było prawo polskie, co wyraźnie jest nie na rękę Bogdanowi także widać z daleka że ta firma ma dużo do ukrycia.

A tak z drugiej strony:
Zgodnie z Polskim Prawem Karnym nie ma możliwości oskarżyć i osądzić osoby na podstawie tych samych dowodów, a jeśli takowy czyn zostanie popełniony podlega on odpowiedzialności karnej wymiarze pozbawienia wolności do lat 8. Jest to ścigane z urzędu
Dlaczego za jeden post dwa razy otrzymałem %?
Czyżby modowi nie chciało się sprawdzić czy za coś już %% poleciał i teraz chce mieć spotkanie z prokuratorem? :D

aha jakby ktoś pytał czy stosowałem to na moją wypowiedź otrzymam

Dla wyciągnięcia właściwych wniosków, proszę o więcej szczegółów z przeprowadzonego testu, takich jak: rodzaj testowanych gleb, klasa bonitacji i agronomiczna, zawartość materii organicznej, pH, zawartość w składniki, wysokość nawożenia mineralnego, intensywność ochrony, wysokość plonów, itp.

Edytowany przez warzywkopl, 19 maj 2012 - 17:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Użyzniacz Glebowy Dzisiaj, 15:47
  •  

#522 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 maj 2012 - 13:26

Użyzniacz Glebowy Do tych % pretensji do mnie nie miej bo to nie ode mnie. Ja już swoje zdanie w tym temacie powiedziałem.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#523 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 20 maj 2012 - 14:22

Użyzniacz Glebowy każecie robić komuś próbki itd itd przecież wasz środek miał z zaprzeproszeniem gówna robić złoto.... a po 2 próbki też nie są za darmo. I tak juz ktoś kasy na tym środku natrzepał. z chęcią zobaczę ile sie utrzyma ten środek, bo nie na jednym forum aż huczy od negatywnych opini użytkowików..

I o co prosiłem?
+10% to może nauczysz się reagować na wcześniejsze uwagi.

Edytowany przez milanreal1, 20 maj 2012 - 17:11.

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#524 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 maj 2012 - 08:39

Użyzniacz Glebowy

twierdzisz, że domaganie się przestrzeganie prawa polskiego to prymitywny post?
Leciałem z grubej rury bo 3 raz jak nie lepiej domagałem się aby przestrzegane było prawo polskie, co wyraźnie jest nie na rękę Bogdanowi także widać z daleka że ta firma ma dużo do ukrycia.

A tak z drugiej strony:
Zgodnie z Polskim Prawem Karnym nie ma możliwości oskarżyć i osądzić osoby na podstawie tych samych dowodów, a jeśli takowy czyn zostanie popełniony podlega on odpowiedzialności karnej wymiarze pozbawienia wolności do lat 8. Jest to ścigane z urzędu
Dlaczego za jeden post dwa razy otrzymałem %?
Czyżby modowi nie chciało się sprawdzić czy za coś już %% poleciał i teraz chce mieć spotkanie z prokuratorem? :D

aha jakby ktoś pytał czy stosowałem to na moją wypowiedź otrzymam
[indent=1]

odwracasz kota ogonem.
pomimo ze z twoim postem w 60-70% można się zgodzić, o tyle używanie wobec kogoś epitetów typu "oszust" czy "złodziej" nie jest prymitywne? Dostałeś 2 punkty za 2 tego typu określenia i post został ukryty

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#525 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 21 maj 2012 - 09:47

Użyzniacz Glebowy @bogdan może napiszesz z czego robicie ten środek? byłbyś taki mily? z błota i patyków? :D ale pewnie nie bedziesz miły...
rozmawiałem z człowiekiem który testował te środki w odr, mówił że to nic innego jak namnożone bakterie z rozkładajacego się obornika, kiszonek i kompostu, a to prawie każdy ma w domu i nie musi za to płacić :D

Co do podejścia moderatorów i adminów af to pozwalacie nabijać rolników czyli ludzi z waszej branży w butelkę przez takie firmy jak bogdan dlatego że płaci za reklamy na forum? nie pochwalam rzucania mięsem, ale zaczynacie być stronniczy...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#526 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 21 maj 2012 - 14:59

Użyzniacz Glebowy dobrze mówisz! :)

#527 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 21 maj 2012 - 15:06

Użyzniacz Glebowy Tak jestem stronniczy bo karze za wyzwiska i chamskie odpowiedzi...
Zapraszam na swój profil

#528 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 21 maj 2012 - 15:12

Użyzniacz Glebowy jak by nie było powodów by nie było tego...

#529 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 21 maj 2012 - 15:17

Użyzniacz Glebowy No sorry ale @BOGDAN zaczął się wyzywać że musiałeś odpowiedzieć?
Zapraszam na swój profil

#530 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 21 maj 2012 - 19:47

Użyzniacz Glebowy posty nie na temat-właściwie też powinny być usunięte i % naliczone-do żali chyba jest temat,tam się żalcie.
nie chcecie pisać na temat nie piszcie wcale.

mój też nie na temat-% mile widziane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share warzywkopl

warzywkopl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 maj 2012 - 13:50

Użyzniacz Glebowy

odwracasz kota ogonem.
pomimo ze z twoim postem w 60-70% można się zgodzić, o tyle używanie wobec kogoś epitetów typu "oszust" czy "złodziej" nie jest prymitywne? Dostałeś 2 punkty za 2 tego typu określenia i post został ukryty

żądaniem przestrzegania prawa polskiego?
skoro ponad połowa była dobrze to dlaczego post won? a gdzie post Lukasza? też mocno w oczy raził?
jeśli ta firemka nie przestrzega prawa handlowego i nie chce odpowiedzieć na swoje pytanie to wyraźnie widać, że te epitety w 100% do niej pasują
czyli 2 razy za to samo także złamanie prawa karnego przez administrację forum

wydałem na to **** 600zł i usłyszałem jedynie od handlowca że "gleba była nie taka" to się kutwa chce dowiedzieć na jakie gleby to****jest przystosowane ale widać jakiś mocno mały zakres działania only poletka doświadczalne i kilka rolników w kraju tylko tylko jakoś firma nie chce o tym napisać bo liczy się tylko kasa

#532 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 22 maj 2012 - 18:34

Użyzniacz Glebowy Przy odpowiedzi na posta Łukasza użyłem zlej formuły i post musiałem usunąć, wyjaśniałem mu to na PW.
Zapraszam na swój profil

#533 Share przemas1989

przemas1989

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 23 maj 2012 - 23:13

Użyzniacz Glebowy koledzy mam yptabie czy zastosowanie ug max na burakicukrowe pogłównie ma sens?? jaka dawka i w jakiej fazie??

#534 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 27 maj 2012 - 20:05

Użyzniacz Glebowy warzywko daj mu spokój wszystko wyjaśnione na PW, my na forum może i sobie docinamy ale na PW mamy bardzo poprawne stosunki dyplomatyczne

Edytowany przez Lukasz1987, 27 maj 2012 - 20:05.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#535 Share BOGDAN

BOGDAN

Użytkownik

• FIRMA
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 maj 2012 - 19:23

Użyzniacz Glebowy

koledzy mam yptabie czy zastosowanie ug max na burakicukrowe pogłównie ma sens?? jaka dawka i w jakiej fazie??

Szanowny Panie Przemas 1989.

UGmax jest preparatem, którego stosowanie uruchamia procesy regeneracji gleby. Jego stosowanie można rozpocząć również w trakcie wegetacji roślin.
Zabiegi pogłówne wykonujemy we wczesnych fazach rozwojowych roślin. W przypadku buraka cukrowego jest to okres już od trzech par liści,
UGmax uruchamia naturalny proces przetwarzania masy organicznej zawartej w glebie w materię organiczną. Powoduje on poprawę stanu gleby, co wpływa na wyższą zawartość i lepszą dostępność składników pokarmowych i wody, oraz lepsze warunki rozwoju roślin. Wykonanie zabiegu pogłównego należy traktować jako początek procesu regeneracji gleby. Sukcesywne odzyskiwanie jej właściwych parametrów jakościowych będzie następowało wraz z systematyczną kontynuacją stosowania UGmax. Kolejne zabiegi należy wykonywać corocznie bezpośrednio na słomę (zamiast azotu) i inne resztki pożniwne lub jakąkolwiek masę organiczną przed wymieszaniem ich z glebą.
Więcej informacji http://www.ugmax.pl/...nie__UGmax.html

#536 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 28 maj 2012 - 19:49

Użyzniacz Glebowy A jeżeli w polu w tej chwili jest sucho jak w prochowni to ci coś daje? bakterie i mikroorganizmy do życia potrzebują wody, no chyba że to bakterie z przyszłości :D
Od milionów lat resztki rozkladają się bez ug maxa....a ja bez ug maxa mam takie rośliny jak na waszych broszurkach :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#537 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 29 maj 2012 - 13:01

Użyzniacz Glebowy

a ja bez ug maxa mam takie rośliny jak na waszych broszurkach :D

bobytempelton po prostu jesteś zajebi.... ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#538 Share krychu85

krychu85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 19:01

Użyzniacz Glebowy Możecie przestać pierd*** bez sensu bo jak wchodze na temat użyźniacz glebowy to chce o nim poczytać a nie pierdo**** jak z przedszkola.

#539 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 09:05

Użyzniacz Glebowy To jest tak jak masz obornika bądź gnojowicy u siebie tyle jak na pustyni piasku to żadne środki nie są potrzebne aby żyły sobie bakterie:) wystarczy regularnie nawozić to zasiewy jak na broszurach będą:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 13 czerwiec 2012 - 09:30

Użyzniacz Glebowy nie każdy ma tyle obornika. W niektórych gospodarstwach jak pójdzie raz na 10 lat to już jest coś.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com