Skocz do zawartości
Zdjęcie

BACTIM SŁOMA w sprzedaży pilotażowej

Napisany przez agrofoto, 21 czerwiec 2016 · 829 wyświetleń

BACTIM SŁOMA w sprzedaży pilotażowej Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, INTERMAG – polska firma specjalizującą się w produkcji i dystrybucji specjalistycznych nawozów mineralnych, biostymulatorów dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz produktów prozdrowotnych dla zwierząt – informuje, że w lipcu zostanie wprowadzony do sprzedaży pilotażowej prototyp innowacyjnego biopreparatu BACTIM SŁOMA.

Jest to innowacyjny preparat oparty o specjalnie wyselekcjonowane mikroorganizmy, służący do przyspieszenia rozkładu resztek pożniwnych i poprawy właściwości gleby. Prototyp biopreparatu powstał w wyniku projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przy ścisłej współpracy z jednostką naukowo-badawczą wyspecjalizowaną w kierunku mikroorganizmów. Producent testuje ten produkt w warunkach polowych od 2 lat z bardzo dobrymi wynikami. Rezultatem aplikacji BACTIM SŁOMA jest wzrost zawartości składników pokarmowych oraz próchnicy w glebie.

Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze celem nadrzędnym, dlatego też prototypowe preparaty przechodzą surowe testy jakościowe, ale również wstępne badania opinii i popytu. Obecnie trwają intensywne prace nad przygotowaniem do komercyjnego wprowadzenia produktu na rynek, dlatego też sprzedaż pilotażowa jest bardzo ważnym etapem całego projektu i ma na celu pokazanie nam, w jaki sposób będzie się kształtować popyt. W ramach pilotażowej sprzedaży produkt będzie dostępny w ograniczonej ilości. Przewidujemy też, że mogą pojawić się sugestie z Państwa strony dotyczące rozwoju tego biopreparatu w kierunku dodatkowych właściwości i cech użytkowych. Będziemy za nie wdzięczni, gdyż bardzo cenimy Państwa opinie – podaje INTERMAG Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o biopreparacie wraz z wynikami badań można znaleźć na stronie www.bactim.pl.

Źródło: materiały firmowe