Skocz do zawartości
krzysiek1979

Sprzedam talerzowke AKPIL 2.7 z walem

Polecane posty

krzysiek1979    52

2.7m.- zmienilem ciagnik na wiekszy i chce cos wiekszego .Kupiona nowa ale 3512 nie dawal rady jej ciagac przez pierwsze lata uzywana sporadycznie .24 talerze mozliwosc nastawienia w X-bylo tak przez jakis czas jak byl mniejszy ciagnik .Dwa lata temu zalozony wal zrobiony przez firme a nie jakis ulep garazowy kosztowal 2700zl .Wszystkie talerze i skrobaki orginalne ,rama bez pekniec .

Edytowano przez krzysiek1979

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez barszczu999
      Witam. Zastanawia mnie czy można zastąpić tradycyjną uprawę tzn. talerzowanie, orkę a następnie agregatowanie uprawą tylko i wyłącznie pługiem i broną wirnikową. Chodzi mi głównie o kukurydzę bo co roku siejemy w granicach 100ha. Taka modyfikacja była by dużym zaoszczędzeniem czasu, a według mnie wyjdzie to na jedno i to samo. Dlatego chcę zasięgnąć opinii co o tym myślicie.
    • Przez rafal11195
      Witam, mam do sprzedania:
      Agregat podorywkowy Kos o szerokości 3 m, pierwszy właściciel, sprawny, stan dobry, cena 8 000zł ,
      dodatkowo mam do niego siewnik poplonów Alfa, cena do dogadania,

Talerzówka "żukowo" 2.8m szerokości, wał, strunowy, cena 8000zł
      Wszysto do negocjacji.
      więcej zdjęć na priv,
      Kontakt : 661976682 tel, sms
      691753153 tel

• Przez Maxi19922
      Witam mam na sprzedaż bronę talerzową Unia CUT szerokość robocza 3.9m. Talerzówka posiada 36 talerzy, wał rurowy. Maszyna jest 100% oryginalna. Posiadam ją od nowości .Cena 8000 zł  do negocjacji więcej informacji pod numerem telefonu 501 778 126

• Przez Digifant
      Witam
      Stoję przed zakupem brony talerzowej szerokości 2.0 m. Interesuje mnie maszyna w okolicach ceny 4000 zł brutto. Jaką markę wybrać ? Rozważam Grass-Rol, Bomet, Omega, Rywal, ewentualnie coś innego, ale nie chcę kupić talerzówki, która rozleci mi się po jednym sezonie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.