Skocz do zawartości
adamski1510

Ciągnik Renault

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

everto    55

Właśnie dlaczego tylko nie Ares?
Mam i Aresa na silniku John Deere i starszą renówkę na silniku MWM.
Z Doświadczenia mogę powiedzieć że silniki MWM są bardzo ekonomiczne zarówno w ciężkiej pracy jak i w lekkiej. Natomiast aresy z silnikami John Deere w lekkiej pracy już tak ekonomiczne nie są. Ale wystarczy mu zapiąć odpowiedni sprzęt i jest super u mnie na przykład w tym roku Ares 630 w Orce kverneland es100 Vario 4skiby spalił 11 litrów na hektar. Możecie wierzyć lub nie ale sam nie dowierzałem.
Jako użytkownik renówek tych z silnikami John Deere jak i MWM mogę śmiało je polecić. W tej cenie z tym wyposażeniem nie znajdziesz nic innego.

mateusz68    0

Posiadam model 85-34 TX i bardzo chwalę. Spalanie w równaniu do zetora (6245) mniejsze oraz jest bardziej czuła na wciśnięcie pedału gazu. Posiada silnik marki MVM znany z ciągników fendt, który wytrzyma tysiące godzin pracy. Mój model ma 8 500 h przepracowane i nie widać po nim tego. Komfort pracy jest bardzo dobry. Wygodna kabina, bardzo dobra widoczność, rewers, 24 biegi do przodu i tyłu, wałek 540/1000, wajchy nie latają po kabinie i inne.

Ja bardzo polecam ciągniki tej marki. Gdybym miał kupić następny ciągnik to byłby właśnie marki renault <3

Mam renault 75-34 mx z silnikiem MWM i jak najbardziej polecam. Nie jest droga w utrzymaniu i jak narazie większych awarii nie było.

Renault85-15TX    167

Jak wszyscy to i ja też polecam Renówki posiadam już czwarty sezon model 85.14. Jak do tej pory spisuje się bezawaryjne czasami jakaś tam duperelka wyskoczy jak na wiosnę np. urwana linka gazu czy jak kupiłem wymiana klocków hamulcowych a tak chodzi bajecznie, więc z ręką na sercu mogę polecić Renówki z silnikiem MWM jak i Aresy które wyglądają prześlicznie i też nic im nie można zarzucić. 

xforrest    1

Posiadam Renault Aresa 640 już 3 sezon i złego słowa powiedzieć nie mogę. Spisuję się bardzo dobrze, wygoda i komfort pracy na wysokim poziomie. Zero poważnych awarii. Bardzo polecam zakup renówki :D

przemo75    1

Sprzedaję części m.in.do Renault. Uszczelka pod głowicę, tuleja przedniego mostu i różne uszczelniacze. Poza tym pompa wodna,czujnik temperatury. To się psuje. Użytkownicy są bardzo zadowoleni.

Adameo    1

super maszyny cena adekwatna do maszyny i niech ludzie nie gadają głupot o tych ciągnikach z silnikiem Jd coś kosztem czegoś jak spali to i zrobi

Renault85-15TX    167

Ja również polecem tą markę ciągników. Sam mam 106.54 z silnikiem MWM Fenda i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć :D

Ludzie nie ma silników Fendt-a!!! Zapamiętajcie do końca życia Fendt nie produkował w życiu swoich silników!!!

PiotrMa-i    0

Ja posiadam od pięciu lat 85-14 i w tym czasie nie miałem jakiś większych problemów z moją RENIĄ. Jedyny problem który mnie nęka prawie od samego początku to wyciek oleju z przedniego mosty a dokładniej lewe koło. Próbowałem to kiedyś samodzielnie naprawić ale chyba użyłem nie oryginalnego oringu i olej nadal leci i brudzi całe koło od strony wewnętrznej. 

ja uzwywam renault 103.54 ciagam nim 4 skibowy pług akpila, i inne maszyny polecane dla przedziału 100-120 koni i renia swietie daje rade, jak bym miał wybrac inny ciagnik to tylko fendt seria 500 favorit ta z pomiedzy 98 -2000 roku, renault to naprawde dobra solidne masywne ciagniki! przemyslana konstrukcja i wygodna kabina, silnik fajnie mruczy bardzo osczedny moja pali ok 10 l na zaorany ha, 4-5 l na uprawe , 5 l na siew z agregatem  bardzo osczednie. ona wrecz wacha paliwo , tylko trzeba dbac o dobre oleje i dobre filty wymieniac na czas wszytko nawet w zwolnicach i rzednim moscie na cza wtedy bedzie gitarka,

wit24    0

witam posiadam starszą renie 6814 jak kupowałem  dwa lata temu miała 18000h ja dorobiłem 1000h,super sprzęt na mniejsze gospodarstwa

przemo75    1

Ludzie nie ma silników Fendt-a!!! Zapamiętajcie do końca życia Fendt nie produkował w życiu swoich silników!!!

Prawda!!!

Ja posiadam od pięciu lat 85-14 i w tym czasie nie miałem jakiś większych problemów z moją RENIĄ. Jedyny problem który mnie nęka prawie od samego początku to wyciek oleju z przedniego mosty a dokładniej lewe koło. Próbowałem to kiedyś samodzielnie naprawić ale chyba użyłem nie oryginalnego oringu i olej nadal leci i brudzi całe koło od strony wewnętrznej. 

Zadzwoń 502 321 445 mam ten uszczelniacz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami. 
    • Przez jacentop
      Witam wszystkich użytkowników forum mam zamiar kupić nowy ciągnik zastanawiam sie nad steyr 4120 albo john deere 6120m co byscie wybrali ,pomocy bo mi głowa już pęka.