Damian2302

Czy wiecie może coś o zmianach w Case JX??

Polecane posty

Damian2302    4

Ja już mam ma już 8 mth , ale uważaj jak go swrowadżisz obniż cięgła bo mieliśmy nieszcześliwy wypadek zaczepiliśmy go pod widłąk do balotów i otwarłem tylne okno i coś przekręciłem i wywaliła ta dzida do balotów w powietrze i rozbiła mi tylnią szybe koszt takiej szyby to 1,500zł nasza już w czwartek będzie.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ma ktos moze nowy pełny cennk seri JX ?? BO jak widze ostro podrożały i chyba zrezygnuje z case w takim wypadku bo wniosku nie da sie zmienic :D A ze swojeje kasy nie mama zamiaru dokładac :D i bedzie kolejny zetorek na podwórku jak mi wogóle wniosek przejdzie :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ja mam nowiutki silniczek podobno są takie jak w jxu nie wiem bo nie widziałem jaki jest w jxu


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia wszystkim dilerom podnoszącym ceny.Pamiętajmy że euro tanieje.

Też czekam na rozpatrzenie wniosku PROW i w dalszym ciągu nie wiem co kupić(70-80km).

Ale w pażdzierniku TDD80 kosztował bez pneumatyki 112tys a teraz mam propozycję za 105tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie iwem jak z cenami bo do póki nie dostane odpowiedzi z agencji to wogóle sie za tym nie krece bo nie ma sensu :D. Ja miałem za jx60 95 bez pneumatyki ale to cena bez upustów cennikówka, do tego stoll + osprzet i opryskiwacz w sumie 140tys brutto. ale mim zdaniej jesli ceny beda podobne do jx-u to kazdy bedzie wolał kupic jx-u bo to jednak klasa wyzej.

 

A to że teraz masz oferte tdd80 to możliwe bo maja zapasy ale jak wnioski rusza to juz nie bedzie wyboru na 100%, chyba że masz pewnosc ze wniosek przejdzie to jedyne wyjscie to zadatkowac jak sie trafia w dobrej cenie, ale wiadomo ryzyk fizyk :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

nie bardzo tak mają zapasy bo euro spada i boja się że stracą dielerzy na tym interesie, danego dnia podpisujesz proforme i od razu zamawiany jest ciągnik bo niewiadomo jak z tym euro będzie, a co do zmian to z tego co wiem to dotyczą tylko ciągników ponad 90km czy włącznie z 90km bo od takiej mocy zaczynają się wymogi euro III a poniżej zostają modele bez zmian więc wydaje mi się że ceny również nei powinny ulec zmianie jeśli chodzi o mniejsze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie chce mi ise wierzyc ze beda kilka robili euro II a inne III jak zmianiaja to wszytkie


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

rozmawiałem dziś z przedstawicielem, ceny jx są bez zmian wobec starych modeli, jeśli już to niższe rabaty mogą dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciuch    0
Ja czytałem tez w gazecie ze nowa wersja będzie kosztowała ok 160 000 tyś. zł pisało. A my za swojego daliśmy 129 już z vatem bo mieliśmy mieć starą wersje ale dali nam nową i jeszcze mają nam zwrucic ok 6 tys bo miał być stoll a będą biedaszki :Pa na swojego to co najmniej 3 miesiące będziesz czekał. Jak będzie to wstawie foty

a twój spartan ma klime ?? bo mój ma mieć ;)


CaSe - Jx-95
ZeToR - 3320
UrSuS - C-330m

TO MOJA ZAŁOGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciuch    0

jeszcze jedno mi się przypomniało a do tego case-a można brać siedzenie dla pasażera


CaSe - Jx-95
ZeToR - 3320
UrSuS - C-330m

TO MOJA ZAŁOGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to mogles dopisac w tym samym poscie a nie napisales drugi.... uzywaj opcji EDIT


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ten Ciągnik nie ma siedzenia dla pasażera ponieważ ma homologacje na 1 osobę, nie ma klimy,Wojciuch ale ty mnie nie rozumiesz ja mówie że kosztuje 160 tyś po wliczeniu Vatu a klima i tak nie miała nic do rzeczy .Mój starszy rozmawiał z tym kierowcą co go nam przywiózł i powiedział że i tak szybko dostaliśmy bo ludzie na niego czekają nawet 6 miesięcy


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciuch    0

Ty mnie nie rozumiem przecież mam na ofercie z agromy 145.000 tyś. brutto i do tego klime


CaSe - Jx-95
ZeToR - 3320
UrSuS - C-330m

TO MOJA ZAŁOGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

2 maja odwiedzilem dealera i cena jx90 tier3 (taki mnie interesuje) wynosi 118 tys z haczykiem brutto. a czas oczekiwania nawet do roku- niezbyt mnie to ucieszylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumin    0

a jak mówicie tak o cenach to mam pytanie ;) jaka cena case jx 60?


"Kto gówno sieje, ten gówno zbiera..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj