News
WINDYKACJA

Dłużnik w Niemczech, Angli, Francji lub Norwegi ?

Polecane posty

WINDYKACJA    0

Szanowni państwo,

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z O.o specjalizuje się z kompleksowej windykacji międzynarodowej. Windykacja zagraniczna jest niewątpliwie bardziej skomplikowana – każde zlecenie to indywidualny przypadek, który może stwarzać wiele niejasności i przeszkód natury formalno-prawnej. Konieczna jest znajomość lokalnego prawa w poszczególnych państwach, w niektórych przypadkach całkowicie różniącego się od tego w Polsce.

Poprzez siatkę biur jesteśmy w stanie odzyskiwać należności od odbiorców zagranicznych na całym Świecie.

Na dzień dzisiejszy mamy partnerów w następujących krajach: Niemcy, Czechy, Włochy, Węgry, Francja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Słowacja, Słowenia, Grecja, Szwecja, Anglia, Norwegia, Hiszpania, Holandia, Dania, Estonia, Rosja, Finlandia, Turcja, Egipt, Indie, Chiny, Meksyk, USA.

Zapraszam do kontaktu i do zadawania pytań.

--

Wojciech Maciołek

Key Account Manager

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z O.o

509 162 797

w.maciolek@pfw.com.pl

post-194637-0-31885300-1469710441.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gogulinek
      Witam.  Niedawno podzieliliśmy gospodarstwo wcześniej była współwłasność gdzie każdy miał mniej niż 1 hektar. Żona nie pracuje od kilku lat . Żona była ubezpieczona w urzędzie pracy. Teraz jak jestem właścicielem więcej niż 1 hektar  musiała się wyrejestrować z urzędu pracy więc chciałem  ja zarejestrować w Krus żeby miała ubezpieczenie zdrowotne. KRUS każe mi zapłacić składki za żonę 5 lat wstecz. Mimo tego że było mniej niż hektar. Ja pracuje zawodowo . Czy muszę płacić krusowi? Czy może mogę żonę podpiąć pod swoje  ubezpieczenie  pracy ?
    • Przez raf08ca
      witam , mam takie pytanie: Dziadek jest w ubezpieczony w KRUSie I płacił składki I prowadził firmę i płacił składki w ZUSie gdzie będzie pobierał emeryturę? czy te emerytury można sumowac ? Urodził się w 1948 roku.
    • Przez Arek281290
      Witam. Chciałbym zająć się usługami rolniczymi w mazowieckim i ewentualnie lubelskim. Czy są w tych rejonach zapotrzebowania na różne uslugi? Może się ktoś wypowie z tych rejonow
    • Przez Ecopiotr
      Sprawdzając ostatni wyciąg trafiłem na " Opłata za wizytę u Klienta-monitoring" 150,00 PLN.
      Ponieważ o takiej wizycie nic nie wiedziałem, zapytałem w Banku, kto i kiedy u mnie był. Jak się okazało nikt nie był i nikt się nie wybiera ( mam kredyt hipoteczny w tym Banku, raty nadpłacone do kwietnia 2018, odsetki są co miesiąc pobierane z konta,nigdy nie miałem zaległości).
      Jak mnie poinformowano, każdemu kto ma w umowie kredytu możliwość monitoringu system nalicza taką opłatę bez względu na to, czy monitoring miał miejsce, czy nie. 
      Odzyskanie "niesłusznie pobranej opłaty" (dla mnie jest to po prostu kradzież) ponoć nie stanowi problemu. Wystarczy w Banku złożyć reklamację. Na pytanie czy gdybym się nie zorientował i nie zapytał, oddaliby mi tą "opłatę", usłyszałem - NIE.
      Pracownicy są oczywiście "niewinni", ponieważ to system pobiera te "opłaty", a oni (pomimo wiedzy o niesłuszności tych pobrań) tylko nie robią nic by ostrzec klientów. Myślę, że można to nazwać współudziałem.

• Przez KajaMetrowska
      Witam .Czy ktoś z Was posiada może kredyt hipoteczny? Gdzie zdecydowaliście się na takie zobowiązanie?
      Razem z męzem chcielibyśmy w najbliższym czasie wziąć taki kredyt. Jak na razie robię sobie wstępne rozeznanie. 
      Na co warto jest zwracać uwagę przy takim kredycie? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.