Skocz do zawartości
adrian123292

Problem z hamulcami Deutz-Fahr k110

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam forumowiczów. Mam problem z moim deutzem k110. Otóż podczas jazdy po drodze sam mi hamuje czasami na prawe koło tył. Musze się wtedy zatrzymać, wrzucić na luz wcisnąć kilka razy hamulec i wtedy puszcza i można jechać dalej. Czasami zdarza się to kilkakrotnie czasami raz ale strasznie to wkurza bo nie wiadomo jak to naprawić. Ciągnik posiada instalacje pneumatyczną. Czy ktoś z was spotkał się może z taką usterką i był by mi w stanie w jaki kolwiek sposób pomóc? Pozdrawiam

Edytowano przez adrian123292

Piotrek1985    4

spróbuj odpowietrzyć hamulce

ewentualnie sprawdź czy sie wracają tłoczki w siłowniku

miały niektóre egzemplarze problemy z blokującymi się cylinderkami, od częstego mycia dostawała się woda i tłoczek zacinał w siłowniku.

Wiadomość z agroFakt.pl

Samym ciągnikiem jak jadę to hamuje. Żeby dostać się do cylinderków trzeba zdjąć pochwę mostu tak? Nie ukrywam często myje sprzęt.

Grabos1981    186

sprawdź przy pedale hamulca czy popychacz nie jest za bardzo wykręcony. powinien mieć lekki luz.

Arek    113

Samym ciągnikiem jak jadę to hamuje. Żeby dostać się do cylinderków trzeba zdjąć pochwę mostu tak? Nie ukrywam często myje sprzęt.

Nie trzeba, siłowniki sa na moście ale najpierw spróbuj odpowietrzyć pompki i siłowniki.

Pawel2606    4

Witam. zauważyłem ze w mojej m 615 też sie to dzieje. Też prawe koło. nie mam pojecia co robić z tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Tomasz3p
      Witam otóż ciągnik ma mało mocy tak jak by silnik był bardzo ''miękki''. Czy może być to wina pompki paliwowej. Czy może jest jakaś inna przyczyna, miał ktoś taki problem? 
    • Przez maslo200
      witam zakupiłem ciągnik  mam do niego wszystkie umowy kupna sprzedaży od pierwszego właściciela  nawet star rachunek że zakupił  go na własny użytek  ciągnik był rejestrowany jest wpisany nr rejestracyjny dzwoniłem do wydziału komunikacji i powiedzieli żeby wysłać ksero dokumentów dostałem odpowiedz że  nie mają już o tyle lat wstecz dokumentów potwierdzających rejestracje ciągnika   do ciągnika nie mmam dowodu ani tablicy i zastanawiam czy da sie coś zrobić czy jedyne wyjście kupić papiery z góry przepraszam jeśli to nie ten dział i prosił bym o przeniesienie za pomoc z góry dziękuje   
    • Przez krzysio55
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 120.14 i chciałbym się dowiedzieć jak włączyć, uruchomić te hamulce po podłączeniu przyczepy ?? 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?