Skocz do zawartości
BaRtEk10122002

Case IH CS 75

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Witam,

chciał bym się dowiedzieć wszystkiego o Case IH CS 75, lecz najbardziej interesuje mnie informacja czy jest w nim elektronika, a jeśli tak to w jakich celach tam jest i jak wiele tam jej jest.Proszę o odpowiedzi osób, które choć 1 raz w życiu miały z tym ciągnikiem do czynienia lub mają wiedzę na temat tego ciągnika ze sprawdzonego źródła.           

PS:Interesuje mnie ten: http://olx.pl/oferta/case-ih-case-cs-75-tur-brutto-traktor-rolniczy-case-cs-75-z-turem-CID757-IDesgQT.html#069a309137

Pozdrawiam, 

proszę o w miarę możliwości szybkie odpowiedzi.

Bartek

Patryk1222    24

Ciągnik dość prosty a zarazem dość komfortowy elektryki troszkę jest ale niedużo znajomy lata nim na oleju opalowym i wszystko śmiga;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bodzio89
      witam mam ciągnik cade mx 100c i od jakiegoś czasu miga mi kontrolka "N" podczas jazdy czy ktoś wie o co chodzi . Z góry dziekuję

• Przez zetor7045xD
      Cześć mam pytanie odnośnie odpalania Case MX 100c( 4cyl perkins). Rozkładam już ręce ponieważ zmiana akumulatorów nie pomaga. Chodzi o to że zakręci dosłownie 6-8 razy i akumulator rozładowany. Tak samo z prostownikiem rozruchowym (840a) pare razy  kręci i nic. Akcja sie dzieje przy temperaturze poniżej 0. Nie wiem czy silnik coś blokuje jakaś pompa czy coś ? Dziwne jest to że od razu  akumulator pada. Dodam że  akumulator ma 180ah i 1000a. Rozrusznik jest po regeneracji ale nic nie zmieniło. (wymienialiśmy już na inne szybko obrotowe bez efektu) Inne ciągniki w gospodarstwie Zetor czy Ursus można kręcić i kręcić i nie rozładowuje on akumulatora. Miał ktoś  może podobny przypadek albo wie może co jest przyczyną ?(silnik jest po remoncie i przed remontem był ten sam problem)
    • Przez adam1996
      witam jakiś czas temu nabyłem ciągnik case z turem i mam teraz pytanie odnośnie samopozimowania jak powinno być ono połączone z siłownikami wychylającymi dołączam zdjęcia aby łatwiej się zrozumieć 
      czy powinno być połączone bliższe ciągnika z górnym czy dolnym ? 

• Przez bartekandruszko
      Witam. Mam pytanie czy ktoś lał olej marki Fuchs AGRIFARM STOU MC PRO SAE 10W-40 do skrzyni biegów, pytam się ponieważ posiadam też traktor marki John deere 6800 i on pracuje na takim oleju i chciałbym aby obie maszyny pracowały na takim samym olej. Pozdrawiam 
    • Przez kawa
      Witam
      Mam problem z Case mx 100c. Po włączeni wom obraca się ok 5sek. a następnie się wyłącza. Po kilku próbach udaje sie go załączyć ale z trudem. Co może być przyczyną. Czy jest jakiś sposób na odczytanie kodów błędów i ich wykasowanie. Na forum czytałem, że trzeba wejść w tryb diagnostyczny ale nie wiem jak to zrobić.