Polecane posty

szymon09875    9916

Ja będę musial sprzedać trochę mokrej, od jakich ilości kontraktują ? 24t czyli samochód ktoś podstawi? Jak to wygląda ? QQ mam pierwszy raz posiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

a jak wygląda kontrakt wielkopolska okolice Kalisza? może być również województwo łódzkie okolice Sieradza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poanowie jak tam dziś ceny się kształtują na podkarpaciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja kupuje na Tursku Wlkp. po 395 zł - jakby co zapraszam ProCam 728 424 026

jak by mi ktos tyle dał za mokrą to już z nim podpisuję umowę podkarpacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczak23    0

gdzie najlepiej sprzedac mokra qq wlkp?

W wielkopolsce potworzyło się  małych skupów.  

Po pierwsze w takich skupach trzeba ZAWSZE  i każdorazowo być obecnym   przy   ważeniu transportu. 

      NIEOBECNY NIE  Ma RACJI a okazja czyni zlodzieja !!!  

Edytowano przez leszczak23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ważenie transportu to pikuś, mierzenie wilgotności , na tym są zagrywki. Jak jakiś skup ma wyższą cenę to ma też wyższą wilg i w sumie na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

neorol chrzan mokra 380 zł netto ale pewnie cena bd leciec w dol... mam nadzieje ze chociaz do 10 pazdziernika sie utrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

i tu się chyba mylisz bo cena pójdzie do góry Ludziska nakupili suszarń i mają olbrzymie moce przerobowe i się będą przebijać w cenie by tylko choć tyci zarobić bo krdedyt już teraz po cichu proponują po 450 niezależnie jaka będzie wilgotność

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

i tu się chyba mylisz bo cena pójdzie do góry Ludziska nakupili suszarń i mają olbrzymie moce przerobowe i się będą przebijać w cenie by tylko choć tyci zarobić bo krdedyt już teraz po cichu proponują po 450 niezależnie jaka będzie wilgotność

 

 

tak tak będą przebijać się i bardziej dołować...co Ty chłopie bierzesz? odstaw to bo dziś głupota a jutro Cię zabiję....

Prawda jest taka, że będzie lekko powyżej 300 i nic drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

tak ,nabijajcie się jeden z drugiego a handlarze śmieją się i zacierają ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

tak ,nabijajcie się jeden z drugiego a handlarze śmieją się i zacierają ręce

 

 

a to handlarz ustala giełdy czy popyt względem podaży kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

A ty masz kukurydzę czy będziesz kupował.Cenę ustala niewidzialna ręka rynku.Kilku dużych handlarzy się dogaduje a rolników jest dużo i jeszcze z kredytami  więc muszą sprzedać .W tamtym roku 360zł za 30% a póżniej sucha przed żniwami po przeszło 700zł.,zarobili nieżle.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Romek3249
      Witam. Czy w jednym zabiegu można połączyć Tilt Turbo 0,8, Faxer(prochloraz) 0,8 , Stabilan 0,8, Moddus 0,24, Plonvit Opty 2,4 kg i siarczan magnezu 3 % ? Bo zdania są podzielone. Kolejność mieszania zachowana oczywiście, tylko kwestia czy to nie uszkodzi pszenżyta czy pszenicy ?
    • Przez armin089
      Witam,czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa wieloprogowy czujnik poziomu nasion w siewnikach firmy Agro masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj